Шел България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Подуяне, ж.к. ХАДЖИ ДИМИТЪР ул. РЕЗБАРСКА 5&markers=София,Район р-н Подуяне, ж.к. ХАДЖИ ДИМИТЪР ул. РЕЗБАРСКА 5

Шел България ЕАД

Да там се работи 12 часови смени и Нощни

Кражби и Обири

Как ще изтраете Психически?

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Пичове не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.

Много съм разочарован от Шел Европа с управител Катя Сергиева.На интервюто се обещава една сума за заплата,след месец се разбира че служителите получават различна от посочената.Дневен и нощен труд не се различават като пари,няма двойна надница по празниците,дори на Нова Година.Бонуси няма или поне те не стигат до служителите,в последствие става ясно,че нашата управителка ги прибира за себе си.Никой не смее да попита,тъй като всеки дръзнал да го направи го чака освобождаване.Отношението е нулево,за нея сме просто работна ръка,с изключение на един/двама нейни си хора,за които винаги има привилегии.
Не препоръчвам на никого да започва работа точно в този обект

ЕТ Екип Стандарт - Борислав Ангелов.
Уважение на персонала -5.Вечно недоволен и намръщен. Не плаща уговорената заплата, извънреден и допълнителен труд и официални празници. Няма почивка на 12 часа смяна. Няма храна на нощна смяна.Не плаща обещаните бонуси - и да ги хванеш заплатата е една и съща. Освен работата вършиш и други , които не ти влизат в задълженията.Не препоръчвам .

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Много ниско заплатена работа има превилигировани служители които се възползват от снисходителното отношение на управителя спрямо тях .Основно не препоръчвам на никого да започва там работа казват едно а на края вършат друго или иначе казано обещават много но дават малко .Ще спомена обещаните купони за храна които никои не е виждал .Персоналът не е конфигуриран правилно.

Еми колежке така стоят нещата в живота, за да получиш трябва да дадеш. Ако не ти харесва управителя, намери си някой наркодилър. Там няма да си по - добре. В България да се надяваш само с честен труд да изкараш добри пари и бонуси - забрави. Камо ли с нискоквалифициран труд, какъвто е работата по бензиностанции.
Може да звуча грубо, но знаеш че това е истината.

Моя съвет - напиши един мейл до HR-a на компанията и опиши подробно случая. Може да не получиш повече пари, но има шанс този да го издуха.

Работя в Шел от три месеца и в началото ми бяха обещани 550лв твърдо заплащане, 60лв изплатени във формата на ваучери за храна и допълнително заплащане под формата на "мотивираща бонус система", а също така ми беше казано че нощните смени се заплащат като 200% дневно заплащане което е 36.60лв(36.60*2=73.20лв). Така казано звучеше доста примамливо, НО се оказа че не е точно така... Истината всищност е, че само и единствено управителя има значение и той преценява какво да вземеш като заплата без значение дали имаш повече смени, дали си карал само нощни или дали си си изпълнил всички цели, които са в бонус системата.От както съм започнала работа не съм взимала ваучери за храна. А относно паричното заплащане... Последния месец имам изработени 10 нощни смени от общо 15, които би трябвало да имам за месеца(случвало се е да имам и по 18-20 смени месечно). За последния месец имам 10 нощни и 5 дневни смени по 12часа. За нощните смени трябва да взема 732лв(73.20*10=732лв) освен тях имам и 5 дневни смени, за които трябва да взема 183лв(5*36.60=183лв) което общо би трябвало да е 915лв, а аз съм получила 703лв заплата, тъй като управителя на бензиностанцията(50-годишен "младеж") очевидно има симаптии към мен и не приема добре това, че едно 20-годишно момиче не отговаря на чувствата му. Бонус системата въобще няма да я коментирам, защото никой никога не взима от тези бонуси, защото всеки месец ни се казва че не сме си изпълнили целите за месеца, а ние няма какво да направим, колкото и да е очевидно че не е така. Моя съвет към всички които обмислят да започват работа в Шел е да си помислят отново, защото няма да получат нищо от обещаното или заработеното.

Някой може ли да даде мнение за работата в централата на Шел, офисът , който се намира в Мол Сердика? По-конкретно търговския отдел.
Благодаря предварително.