ДИРЕКТА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДИРЕКТА ЕООД

Груба и некомпетентна собственичка, която е обсебила всичко като дейност и спъва всякакво развитие! Тя дори не познава хартията, която продава, но печели от правата на марката, от личните отношения с италианеца, от скрити доходи и осигуровки. Всичко написано по-горе е стопроцентова истина и аз се чудя как досега не са я закрили като фирма. Може би заради първичното й самохвалство , че мъжът й е адвокат, макар и слаб и неграмотен като нея...

Всичко е истина, браво за точните думи!!!

Докато работех там имаше само нерви и глоби, сега са 3-4-човека и незнаят как да поемат въздух, няма обедни почивки, няма 17.30 край на работния ден! Млада съм и не искам да натрапвам мнение, но и по-старите там мислят подобни неща, някои търпят, други си правят своето мано от всичко . Управителката често си служи с лъжи и самохвалство,обижда и не уважава никой, а после хленчи че няма работници, вече я забравих и този сайт ми напомни горчивката изпита при нея!

Най - успял е този , който навреме е напуснал, преди да се превърне в слуга на капризите на Евгения Филева. Ниско заплащане и високи господарски викове по всяко време на деня, застанете до външната врата и само слушайте колко е велика управителката!Жалко за 2-3 нормални хора, работещи от немай къде в тая фирма, може би са от прованса и търпят !!! Жени, не бъркай бизнеса с битово семейните отношения, унизително е като няма какво да кажеш да превръщаш хората около себе си в роби или доносници или лицемерни лакеи, да ги караш да пазаруват или чистят гаража ти и т.н.

Здравейте, за Директа не мога да кажа нищо позитивно освен, че местоположението е добро. Заплащането е крайно ниско за работата, която се извършва, уважението....такава дума там не съществува, за собственичката най важно е на нея да и валят пари, всичко останало е без значение. Прави се на много заинтересована, което е пълен фарс. Отнася се към персонала с неуважение, а и др случаи е накърнявала и личното ми достойнство. Привилегии в тази фирма не съществуват, освен за двама, трима човека, които и извършват лични услуги, които не им влизат в преките задължения, ( като да и купуват кашкавал в работно време и да се изявяват, като лични шофьори) . Обстановката, в която се работи е крайно мизерна, техниката която се използва е от първата световна война, може би обсщата стойност на 3 - те комютъра е 60 лв. Работното време е нормално 8 часов работен ден, но разбира се всички оставаха допълнит6елно за да се натегнат на шефката. Потенциал за развитие НЯМА.Част от хората, с които работех бяха готини, но те почти всички напуснаха. И то заради буйният и скандалджийски нрав на собственичката, която изливаше всичките си лични проблеми върху персонала. Жени, замисляла ли си се някога в твоя живот, че парите нямат никаква стойност, когато никой не те обича и уважава. Съжалявам те и ти пожелавам да натрупаш още много несметни богатства!!!!!!!!

Заплащането е ужасно ниско, дори смешно, никакво уважение, шефката непроявява към никои, никакви привилегии неползваме за нищо, фирмена сигорност почти няма,свободното време е много малко, почти никакво,потенциал за развитие няма защото фирмата е малка и шефката командва всичко,местоположението е горе-долу добро,колегите не са чак толкова ужасни, но работната среда е прекалено мизерна.