МДЛ Цибалаб ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МДЛ Цибалаб ЕООД

Може ли някой да ми каже, има ли текучество във фирматз и какви заплати взимат лаборантите?

Molia, neka vseki da spodeli mnenieto si za Cibalab. Az vinagi tam, si pravia izsledvane. Na skoro dadah material za izsledvane i ochakvah da e polojitelen, no e otricatelen. Da tova e dobre, no predvid slychilite se obstoiatelstva az ochakvah dryg. Spodeliaite.

4yvala sam,4e v cibalab pravqt greshni izsledvaniq!Neznam da li tova e vqrno no mislq da proverq i ako se okaje taka,tejko im i gorko!!!!!!!! dobre,4e ima forymi v koito mnogo hora spodelqt vpe4atleniqta si.......ako nqkoi znae pove4e ne6ta za tazi laboratoriq da si dade mnenieto,molq!

Kakvo da vi kaja?Nai-dobre oborudvana laboratoria v ciala Balgaria, no: otno6enie kam personala samo ako si klukar ili viarnoto ku4e na star6ata, togava moje i da ti vdignat zaplatata.Sigurno Vi e 4udno, no lekarite v nai-izvestnata deputatska laboratoria vzimat po-niski zaplati ot laborantite.kade e obektivnostta?

Gola woda!Niama iasno definiran kriterii za zaplati.mnogo negramotni mladi hora.Rabotno wreme dokato ima rabota,wazmojnosti za razvitie nulewi, samo kluki i intrigi.

Супер са!