Спетема Продакшън ООД /img/frontend/nomap.png"

Спетема Продакшън ООД

Толкова нисък праг на служители, събрани от кол и въже. Жени на средна възраст, които нямат личен живот, живеят по селата в околностите на София и заплата от рода на 700 лв им се струва достатъчна. Потресен съм! А шефката е една руса овца, която няма капка мозък в главата си. Явно се представя добре в извънработната среда. Иначе не знам кой би я взел на работа. Не се захващайте с тия.

nisko nivo na zapla6tane nikakvo otno6enie absolutna nula i nikakvo razvitie

Заплащането във фирмата е малко над средното ниво за страната имайки предвид естеството на работа. Ръководството се отнася с уважение към служителите, особено ако си вършат добре работата. В противен случай е нормално нещата да не вървят. Фирмата е голяма и сигурна. Развитие има, когато човек се старае достатъчно. Свободните места винаги могат да се видят в интернет. Местоположението е добро за хора, живеещи в Божурище и близките софийски квартали. Отношенията с колегите е в пряка зависимост от много субективни характеристики на съответния служител. Работната среда е спокойна.

Условията за работа във фирмата са много лоши,работниците работят при ниски температури,не се спазва работното време,заплащането е ниско.
Отношението на административния персонал към работниците е "много добро",невъзможно е да се развиваш в структурата,защото не се обявяват свободните позиции сред работниците.