Прототип ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ОБОРИЩЕ, 37&markers=София,Район р-н Оборище, ОБОРИЩЕ, 37

Прототип ЕООД

Абсолютно НЕСЕРИОЗНО отношение към хората. Ходих на интервю за работа и началника на фирмата ми предложи работа. Аз му казах че ще му дам отговор до няколко дни и му звъннах на следващия ден и както с човека от предния коментар от 16.03.2019: решили да се спрат на друг кандидат.
Абсолютно несериозно отношение. Защо казвате че ще вземате човек и после му казвате че ще се спирате на друг кандидат?
За какъв ч*п тогава пускате и търсите хора след като ги лъжете? За да отчитате дейност ли?

Аз си казах, че след като все още не съм започнал работа при тях и вече показват такова отношение по-добре да си продължа с търсенето на работа.

Дами и господа тази фирма не си заслужава.

И като гледам положителните коментари колко неграмотно са написани и ми става ясно всичко. Добре че не започнах работа при тия.

Явно хора на фирмата пишат добри мнения тук и лоша цъкат репутация на негативните коментари

Такова отношение не съм очаквал след добрите коментари тук. Явно са ги писали подставени лица на фирмата. Бях на интервю при арх. Генчев и ми каза, че ще ме вземе на работа само да му се обадя до 1-2 дни дали приемам. Писах му още същият ден, че приемам, а пък на следващата сутрин имах писмо, че предпочитат друг кандидат. Естествено тяхна си работа кой ще наемат, но защо трябва да лъжат другите. Да не говорим, че заради лъжливото предложение на Генчев отказах на друга фирма, която сигурно щеше да бъде по-сериозна.

Коректна фирма с много добро управление. Винаги в помощ на служителя, колегиалност. Чудесно място за работа.

Фирмата не е лоша, но трябва да си надут келеш, който се мисли за голямата работа( а всъщност го мързи да гледа!), за да се издигнеш! Има и доста комплексари, които постоянно се подиграват на по-свитите хора, които всъщност са много по-кадърни от тях! И като някой такъв каже нещо за някого, то директно става истина и се разпространява из цялата фирма! Ако не разбираш от коли, няма за какво да си говориш с тях( не, че те много разбират :D)

Многооо тъпа фирма, тип секта, всички мениджъри са сектанти психопати, обстановката, е като в концлагер (необходимо е да се пази тишина, няма разговори межд колегите). Наистина ако не знаеш нещо помагат и ти обясняват, но в тази обстановка на сектанти-психопати това не може да те задоволи и да се чувстващ добре. Освен това поле за изява, нама никавов, "големите" мениджъри-психппат-сектанти няма да го позволят и с години може да си останеш на ниво чертожник.

Важното е да си кажеш молитвата и всичко ще е наред.

Първата ми работа. 2 добри години. Доволен съм от всичко. Хора всякакви, имам доста приятели от там, но натегането на еднакви ламарини за мен бе голяма мъка.
Никога колега не ми е отказал помощ. Винаги се обяснява, когато не разбираш нещо. Препоръчвам за хора, които искат да се занимават с проектиране на фасади.

Работя в Прототип от 31.06.2006 г. Наеха ме без да знам нищо за работата, ( младши програмист ) като предишния ми опит беше малко FORTRAN в университета. - дадоха ми шанс ( както и на много други хора).
Плащаха ми курсовете за обичение, учиха ме по-висшестоящите от мен и не ми отказваха да отговарят на всеки мой въпрос. Научиха ме на ефективен стил на работа.
Сега ми купуват каквито искам професионално-ориантирани книги и на какъвто курс искам - пращат ме и ми го плащат. Повишавали са ме 4-5 пъти, както в длъжност така и в заплата. Подчинените и не е имало проблем да купувам книги за тях или да ги пратя на квалификационен курс, който фирмата да заплати.
Отношението е чудесно и има голямо уважение между всички. За клюкарене и интригантство се уволнява и май вече се е случвало. Работил съм на 6 и 4 часа и времето е гъвкаво. Други колеги, които са студени, също работят на 6. Проблеми с взимане на отпуск за учене при сесия или друго никога не съм имал.
По времето на кризата на много хора им беше намерена работа в други фирми, а останалите минахме на намалено работно време и уволнения нямаше - хората останаха на работа. Т.е. в Прототип се мисли много за хората, а особено за семейните.
Текучеството е минимално.
В екипа има уважение и приятелска атмосфера. На новите хора им се помага много, за да влязат бързо в час с всичко.
Дисциплина в работата има и то сериозна. Който го мързи - да не идва тук!
Не един и двама са започнали работа тук без да знаят особено много и са били обучени безплатно и им е бил даден шанс и до ден днешен си работят тук и са доволни.
Има по няколко партита на година; има специално отношение към  децата; спорт също има; лятно време и разходки на витоша... и д.р.
Ако човек работи здраво и напредва - заплатата му също.
Мнението на victorbg е нереално. Предполагам, че е имало конфликт и затова така заядливо е написал това свое мнение. Бил съм свидетел на конфликти, които обаче са били разрешавани мирно и работата е продължавала и продължава и до днес. Случва се понякога хора да си изпуснат нервите.
Не съм работил на много места, но Прототип е много рядко явление, където хората са уважавани, обучават се, работят, плаща им се добре и са доволни.
Ако някой е готов да работи сериозно и му се работи точно това, което е дейноста Прототип - няма да остане разочарован.

Все едно,че работиш в концлагер,не може да говориш високо,работното време е голямо(12-14 часа),често любезно те "молят" да идваш на работа в събота и неделя на което неможеш да откажеш.Уж плащат инзвъредния труд,но като ти удържат данъците се оказва,че за 13 часов работен ден вземаш 150 лв допълнително(а се работи тежка работа с машини).Няма колектив,всеки се бори да прецака другия.За условия на работа пък да не говорим-едно хале в което зимата умираш от студ,а лятото от жега.Помислете преди да работите за тях.