Михаел Хубер България ЕООД / DRUCKFARBEN /img/frontend/nomap.png"

Михаел Хубер България ЕООД / DRUCKFARBEN

1 точка от 5 мнения

BEZ DUMI

Най-смотаната фирма с която съм се сблъсквал.Некоректни,лъжат,празни обещания и надежди..... ... .... ...Правят се на мъже само и само да те измамят. Ще сбъркате жестоко,ако отидете там .

HA HA HA AHA

Имах нещастието да се сблъскам с тая фирма и..едно ще ви кажа :-Не,ходете там ! Това,което говорят по интервюта не спазват.Вярно е,че текучество няма,но повечето са от провинцията така,че...обяснимо е !Заплащането е зле и гледат 100 кожи да ти свалят за парите които дават.Хората са повече по клюките и това да говорят против себе си отколкото да се върши работа.Шефа е грък и офиса им в Соф.прес е мизерия да не говоря за склада там и другия във Враждебна.Не е нормална средата пък и преди изпитателния срок ти казват ЧАО НЯМАМЕ НУЖДА ОТ ТЕБ! Лъжите са твърде много и типично хлъзгаво гръцки,че да си губите времето там.По-добре търсете нещо истинско отколкото да попаднете сред подлизурковци,които са готови да загубят всичко само и само ти да си виновен и за техните грешки! Това е за сега от мен !
Това го копирах от предното,понеже"не знам защо",но първото е изтрито от модераторите по обясним начин

Имах нещастието да се сблъскам с тая фирма и..едно ще ви кажа :-Не,ходете там ! Това,което говорят по интервюта не спазват.Вярно е,че текучество няма,но повечето са от провинцията така,че...обяснимо е !Заплащането е зле и гледат 100 кожи да ти свалят за парите които дават.Хората са повече по клюките и това да говорят против себе си отколкото да се върши работа.Шефа е грък и офиса им в Соф.прес е мизерия да не говоря за слада там и другия във Враждебна.Не е нормална средата пък и преди изпитателния срок ти казват ЧАО НЯМАМЕ НУЖДА ОТ ТЕБ! Лъжите са твърде много и типично хлъзгаво гръцки,че да си губите времето там.По-добре търсете нещо истинско отколкото да попаднете сред подлизурковци,които са готови да загубят всичко само и само ти да си виновен и за техните грешки! Това е за сега от мен !