Чефин България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красно село, ул. Лайош Кошут, 22, ап. 2&markers=София,Район р-н Красно село, ул. Лайош Кошут, 22, ап. 2

Чефин България ЕООД

R.I.P. Cefin Bulgaria
Addio Stefano ....

В тази фирма няма никаква колегиалност, отношението е кръгла нула. Шефа се има за много велик, подвежда хората, след което ги уволнява, пък и нищо не разбира. По цял ден се шляе.
Всички от бранша коментират, че до края на месец Февруари 2018 година ще фалира фирмата, така че не се лъжете да започвате работа там.

Не се лъжете да започвате работа в Чефин, обещава се едно, говори се второ и се прави трето.

И нещо свежо от мен.Бях поканен на интервю.Всичко супер,само дето се оказа,че те всъщност още не били наясно дали трябва да наемат човек.След разделянето на фирмата имало още катаклизми и сътресения.Та питам се аз,като не са наясно,защо пускат обяви и викат хора по интервюта.

Румънеца знае какво прави и в чия пазва бърка. Ама какво правят там малкото останали качествени хора! Вмирисва се рибката от към главите.

Зле е много положението. Съсипаха фирмата. Румънеца въобще не знае какво прави и държи некъдърни хора. Това наистина е края.

я-ам те били живи още :D голяма агония пада

просто за разсейване на друго

дааа-нещата се развиват нормално. вече единият сервиз е затворени хората са съкратени. по-интересното е че никой не е пожелал да остане на работа в другият. и двамата шефове на сервизи са се махнали. странно защо хорат бягат от фирмата? може би защото е много хубаво;) вече не останаха професионалисти. има само натегачи. даже поредната наколенка се е издигнала до мениджър. типично за Чефин. май е въпрос на време да приключи всичко. ако все пак има желанещи да постъпят на работа там, един съвет-бягай далече освен ако не искаш да те мачкат и унижават. работата е обречена. не знам защо собствениците не закрият фирмата или поне да махнат това некадърно ръководство
а да-ако някой се интересува защо никът ми е такъв да споделя. той отразява отхошението към служителите. там се чувствувах точно така :)

Как да съсипем една фирма?
много лесно. задължително назначаваме некадарън управител. може и румънец. като следствие се назначават некадърни мениджъри. почват да се толерират следващите некадърници и т.н. много е важно да се натаягаш и да коленичиш. това е гаранция за твоето бъдеще във фирмата. само лошото е че тя няма бъдеще ама както и да е. нямаш право на мнение. уважение никакво, привилегие вече нулеви, фирмена сигурност-въпрос на време да се закрие, потенциал за развитие никакъв, колегите по-добре от началниците, работна среда отвратителна. единствените свестни мениджъри са шефовете на двата сервиза но няма да изтраят дълго. цялата структура на фирмата е сбъркана. не е нормално отделът който трябва да е в услуга на останалите да е най-високопоставен и неговата некадърна шефка да коли и беси. колегата преди мен го е написал точно. изпитал е на свой гръб за какво точно става дума. това е. честито на съкратените и успех на останалите