НИИД БГ ООД / Need BG Ltd. /img/frontend/nomap.png"

НИИД БГ ООД / Need BG Ltd.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Приятна и спокойна обстановка, готини колеги, човешко отношение и шеф мечта. Заплата винаги на точно число.

Всички във Ниид са чудесни хора, истински. Макар и вече да не работя с тях мога да препоръчам с чисто сърце и много положителни емоции. От всички Ви пазя само положителни емоции, успех Стефи, успех Боби. Благодаря Ви,
Мила

Скъпа Деница,
Как се живее с такава злоба? Дано хората за които работиш да не прочетат писанията ти тук.
Горката ти.

Интересноо е,че почти май не остана кой да ми липсва при вас, преди седмица видях една от добрите ви служителки, видиш ли, сменила и тя работата си, отишла при сериозен работодател....но дано двете останали, плюс счетоводителите, едната от които пусната по милост от бившия мъж на шефката, да ви провърви! Успех!

Колежке, ти май нямаш друга работа. Доста време мина откакто не работиш в тази фирмата. Така като се замисля изглежда май ти липсваме :)
Целият екип ти желае здраве и успех!

"Колежке", аз заставам зад името си и прилагам аргументирани доводи, които мога да докажа и с документи :) Но, когато си "човек от фирмата", нещата не са чак толкова аргументирани, а по-скоро боязливо-агресивни, което е смешно :) Поздрави и успех!

Колежке, не се излагай!

Преди време публикувах тук кратка рецензия, от която можеше да бъде извлечено обективно обобщение за трудовата обстановка във фирма Ниид БГ, макар рецензията да визираше личната ми история на работа в Ниид БГ. Тъй като наблюдавам известна активност в сайта за работа и заплата по отношение на НиидБГ напоследък, бих искала да споделя още няколко неща, които ми правят впечатление и които биха могли да бъдат ползни на хората, търсещи работа, а именно:
1.В ел. си поща абонаметно получавам обяви от сайтове за работа всеки ден - статистически последните 10месеца фирма НиидБГ публикува в период през три седмици една и съща обява за свободна позиция на търговец. Факт, говорещ красноречиво сам за себе си по отношение условията във фирма Ниид БГ.
2. Заплатата, за която се уговаряте, се различава доста от тази, на която Ви назначават и осигуряват - практика на доста фирми в частния сектор, предполагам, но практика, която не е във Ваша полза както за трудовата Ви характеристика, така и за здравното Ви осигуряване.
Отчетете фактите и помислете малко, преди да се захванете с фирма Ниид БГ. Това може да Ви спести време, нерви и угрозата да си мислите, че имате сигурна работа, а след това да се окаже, че сте сгрешили.
Ниид БГ е фирма, уютно затворена в собствения си колектив от 5 души, работещи там от години и Вие нямате място там, освен, ако не сте необходими в кратък срок да свършите някоя бърза работа, за която служителите на Ниид БГ не са намерили време :)
Апелирам най-човешки - не си губете Вашето в Ниид БГ.

Скъпа Цвети или може би Уважаеми конкуренти,
Добре е, че осведомявате кандидатите за работа относно условията на
заплащане, но моля, не подценявайте интелигентността на добрите търговци кандидатстващи по обявите ни.
На тези писания може и да се хванат прелитащи от фирма на фирма младежи с няколко месечен трудов стаж
в търсене на неадекватни на уменията им заплати, но други едва ли.
Тъй като в целия (изваден от контекста) текст личи
тенденциозност и опит за елегантно дезинформиране на кандидатите не смятам да го коментирам или да защитавам политиката на Ниид БГ.
Това, което ще напиша за четящите кандидати е да не се доверяват на мнението на
оплакващите се в този сайт, да четат внимателно обявите за работа и реално да преценяват какво
заплащане могат да очакват въз основа на квалификацията си и практиката,
която са придобили в съответната област. Относно това, колко висока заплата може да бъде получена при нас е
в сила принципът "Колкото повече, толкова повече" валиден за всички търговци заети в сферата на
интернет рекламата и услугите ( и не само ), с едно доуточнение: възможност за развитие.