Виртуал Студио ЕООД / Virtual Studio /img/frontend/nomap.png"

Виртуал Студио ЕООД / Virtual Studio

Моля Ви, млади хора ПОВЯРВАЙТЕ ми.Не се лъжете от хубавия офис в центъра на гр. София. Управителя Георги Стефанов Неделчев наема хора, за да използва знанията и уменията им, след което не плаща заплатите, защото няма пари. Говори за добри суми, но после подписва договори за минимална работна  заплата, а ако тръгнеш да си търсиш правата няма да получиш и нея. Фирмите му са: '' БН Консултинг" ЕООД; '' Динатранс 04" ЕООД; '' Виртуал Студио";  Мото Авангард"; и най - новата  ''Дайрект Партнърс'' ООД - намиращи се на ул. '' Стара Планина'' N-5, ет.8; тел.9876 345
ОБЩО ВЗЕТО, ЕДИНСТВЕНОТО ХУБАВО Е МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО И ХУБАВАТА СГРАДА НА ОФИСА. ЖАЛКО!

Стига плюли, че човека ще се разболее :) Той си е такъв. Няма смисъл да му давате съвети, понеже нищо няма да се промени. В крайна сметка избора е твой или работиш там или напускаш. Един бивш колега каза, че приемал Жоро като пациент :)) и известно време се мъчел да го лекува. Истината е, че всички го приемате така и искате да го лекувате. Но няма нищо да промените. Само мога да ви кажа, че той не уважава тези, които му се мазнят, нито останлите, защото той не уважава никой. Лошото е само, че създава впечатление, че имате не просто професионални, но и приятелски отношения и поема определени ангажименти и уговорки, които не може да изпълни после. Но в крайна сметка има ли някакво значение? Той ли ви е фактор? Той ли определя дали сте ценни или не? Човекът си има проблеми, това е :)

Аз се радвам, че работих там, понеже това е един много ценен опит - видях как не трябва да се прави бизнес :) Запознах се с много читави хора :) и пих много люта ракия :))

Аз работих там около 1 година, като през първите 6 месеца вярвах, че мога да помогна с нещо нещата да тръгнат, после ми писна, защото са закрепили някак нещата и не искат да мърдат от статуквото :) Понеже там нямаш определена позиция, а вършиш каквото трябва да се свърши и в един момент се чувстваш смазан, понеже си бачкал, а резултат няма и нищо не е свършено...

И понеже трябва да дам съвет на хората, които смятат да започнат работа там: Идете, вижте и после си търсете истинска работа! :)

Тоест най-послушните, които като ти се мазнят забравяш, че си комплексар.
Тези твой слушители са без собствено мнение, без достойнство!
Водиш ли си записки колко човека са те напуснали, не си ли се замислял, че в теб може да е проблема, ако не си направи го!
Не случайно има подобни коментари. Дори вече си опрял до там, че сам да се защитаваш, защото хората ти за нищо не стават.
Помисли над тези мой думи, едва ли ще те променят, но се замисли!!!
1. Заплащане 3
6. Потенциал за развитие -5
7. Местоположение 5
8. Колеги -4
9. Работна среда -3

Мненията, съдържащи подробна информация за отвратителното положение във фирмата са от хора, които доста са се постарали за това положение. Тези, които работят в момента са напълно достатъчни и вършат нормално своите ежедневни дела...

Предупреждавам вскички които посетят този сайт преди да отидат да работят във въпросното студио да не го правят.
1. Заплатата - Ако вършиш всички абсурди които ти даде управителя и му се подмазваш ще те спонсорира нормално. Няма бонусни системи. Осигуряването е на минималната заплата, което е нож с две остриета и лично на мен не ми допада и е доста долно от страна на фирмата работодател. Решиш ли да напуснеш, забравяш за последната си заплата.
2. Уважават те, те ако си двуличник. Тоест когато си с шефа той е номер едно, останалите от екипа винаги са виновни за нещо и са много претенциозни, а когато си с колегите си приказваш срещу шефа. Тези хора са останали в момента там.
3. Привилегии - Няма такива, дори и да си с автомобил няма къде да паркираш. Само избраниците и добЛижените на управителя имат право.
4. Няма почти никакво свободно време за почивка, винаги ще се намери с какво да си зает, дори и то да не е по - твоята специалност.
5 - Потенциал за развитие в тази фирма не съществува. Точно обратното!
6. Единственото хубаво място на тази така наречена фирма е местоположеието.
7. Колегите чакат да се обърнеш за да ти забият нош в гърба. Повечето не знаят както правят там. Тези които са кадърни не след дълго напускат за сега са повече от 20. Другите придружение на упавителя остават но те вече нямат собствено мнение, просто са облъчени. Имах чувството, че ако главния човек им кажи я се хварли от покрива ще го направят, за да му вдигнат самочувствието и да е в добро настроение за да няма изцепки.
8. Работната среда е остаряла и скоро няма да се поднови. Всичко е на умиране!

Бивш служител и пчелички без сърцераздирателни текстчета. Който не приема истината да си седи върху камъните и да чака още.

Браво на всички. Когато хвърляте камъни се молете някой ден да не ви се наложи да ги вадите от собствената си градина...

Замислете се за чоевек, който се занимава със следните дейности: реклама - печат на продукти, дизайн, предпечат, видео и аудио материали, автомобилно предаване, организиране на събития, проекти по европейски програми, мениджмънт консултиране, подбор на персонал, private equity & venture capital,вятърни паркове, въвеждане на ИСО стандарти, обучения..И този човек твърди, че е компетентен във всички гореизброени сфери. И рядко излиза на плюс в края на месесца. Според вас какъв трябва да е - или е гений или е откачен. Моят отговор е второто.
Наема хора, които са му евтини, съответно те са готини, тъкмо завършили ентусиасти, които той облъчва с готови фрази. Кара ги да се чувстват значими и да им обещава велико бъдеще и развитие. Но ако тези хора имат сериозни интереси в някоя област, те не могат да ги развият, защото 1. няма компетентен човек да им помогне, 2. фирмата работи каквито проекти се появят, ако се появят (все пак фирмата е малка).
Знаете ли на колко хора не си е платил? Тук имам предвид фирми-доставчици от всякакъв вид. А ако напускате, забравете за последната си заплата, просто забравете.
Защо не го попитате колко точно кредити изплаща?
Знаете ли колко хора напуснаха в рамките на 3 години? Венци, Тони, Лили, Бени, Мила, Иво, Велин, Поли, Ганка, Боряна, Митко, Ники, Ети, Дидо, Рене, Васко, Боби, Данчо, Иван, Иво, Жоро, Митко...и още много, за които вече не се сещам. Как ви се струва за фирма от 20 човека?
Това не е нормална фирма. Един човек се опитва да си играе на бизнес, но все тегли късата клечка. Колко години са му нужни, за да разбере, че бизнесът не е за всеки или поне не за него.

И кое точно е неграмотно в мнението преди твоето. И аз съм бивш случител. Предичното мение е напълно вярно. Разбира се, ако можеш да изпълниш всички не посилни задачи на управителя, които не са свързани с работата и номер 1. Ако се мазниш на шефа си номер 1. По принцип всеки шеф обича да му се мазнят, но този направо се възбужда от това. Кандидаствайте в тази фирма хора и после пишете в този сайт като мен и останалите.
Само забележете както текучесвто има в тази фирма и сами преценете за какво иде реч!

Аз също съм бивш служител на тази фирма и не споделям мнението на колегата си. Смятам, че в голяма степен личностното развитие и удовлетворение на човека по отношение на кариерата му си зависи от него самия. Където и да работиш, ако се чешеш и муфтиш по цял ден няма да прокопсаш. Ако обаче вземеш да впрегнеш мозъка си и се понапрегнеш няма шеф, който да не го оцени. А особено шеф, който е и собственик на бизнеса - твойте успехи са неговото оцеляване, твойте грешки ги плащаот джоба си. Аз напуснах фирмата, защото открих, че ме удовлетворява малко по-друга сфера на работа, не зашото не се чувствах добре там. И не съм имала проблем нито докато работех там, нито при напускането, но съдейки по това колко неграмотно и злобно се е изказал бившият служител преди мен, той има друга причина да вреди на фирмата и шефът й. Бездарниците са бездарници на всякъде. За самите работодатели е трудно да намерят стойностни хора. Разумно е всички да се стараят да подобряват атмосферата в офиса, а не всеки да чака на другите и да набеждава всички около себе си. Естествено само той не е виновен... Мениджъра е длъжен да го хрантути, да го учи, да му плаща, да го целува за довиждане, абе ти къде живееш? Знаеш ли изобщо колко е трудно да ръководиш малък собствен бизнес в България? Никой не носи отговорност за теб, освен ти самият и ако не си прокопсал търси вината у себе си! Мисля, че интригарът тук си ти! И аз благодаря на сайта, че ми даде възможност да се изкажа. Към тези, който обмислят да търсят работа във Виртуал или БН консултинг, моят съвет е да кандидатствате. Шефът е наистина готин, изобретателен и много ерудиран. Аз научих много от него, но трябва да искаш да учиш. Никой няма да се губи времето с теб, ако види, че нямаш желание. И така, успех!