Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Здравейте искам да питам някой дали знае или дали има някаква информация за Дерби Бачково от октомври месец сме приети като работници в тази фирма и до сега никой не е званял да каже какво ще става... Поради безработицата много се надявам да се почне скоро... Ако някой има информация нека да пише. Благодаря предварително.

"Нова Трейд"  или иначе казано, силната и наложена марка Дерби:Зад тези имена, сигорно няма човек в който да не се поражда асоциация за голяма  компания, стъпила здраво на пазара, наложила името си в търговски обекти, та дори и в домовете и умовете на хората.
Погледнато от този ъгъл, компанията създава в хората (евентуални нейни бъдещи кадри) усещане за сигорност и надежда за професионално развитие. Хубавата и модерна материална база, постоянните капиталовложения, изглеждат толкова апетитно за младите ...
На фона на всичко това е необяснимо, защо компаничта се старае да очерни името си, мачкайки и унижавайки служителите си. Има всички предпоставки да е едно прекрасно място за работа, но не е!  Нима "ДЕРБИ" няма нужда от кадърни кадри? Ако не е така нека промени политиката си: Подобрете условията на труд! (нямам предвид само материални бази) Плащайте редовно заплати, поощрявайте допълнително та дори образовайте ако е необходимо служителите си.  Превърнете "Нова Трейд" в модерна европейска компания с която да се гордеят всички служители.
За сега в фирмата е пълно с ниско образовани  не особено учтиви колеги които видиш ли са тези които се задържат за дълго време на работа. Причините за това...   -Многобройни:-Връзки, подмазване в следствие на страх и комплекси за малоценност, на които са горди собственици голяма част от служителите.    Всички останали просто идват с големи надежди и очаквания, за кратък период преценят ситуацията, или ги гонят, или сами си отиват.
Мога да пиша още много по-темата, не смятам обаче че има кой-толкова да чете. Искренно се надявам читателите на форума да не са само кандидати за работа, защото тях ще ги разочаровам, а да има и малка читателска част от управлчващи кадри във ф-мата. Може би думите ми ще успеят да им покажат към какъв сигурен провал са повели компанията.И все пак аз съм само човека (Х) писал това. Не означава че думите са ми истина, но пък едва ли жертвах толкова време в писане напразно.Вие решавате!

Какво да ви кажа. Специално за търговците в всеки град и всеки район е различно . Има някои които работят от 7-8 години  явно са си добре и си налягат парцалите, но като цяло по голяма част от колегите са много недоволни. Наистина се работи всики божи ден понякога дори и неделя, парите са мизерни а регионалните мениджъри се държат все едно са хванали господ за шлифера . Савет ако не сте много на зор не започвайте !

Мили хора , труденици за песттижа на Нова Трейд гр.Пазарджик .Какви сме такива глупаци , мазохисти , да работим по 250 часа месечно , при позволени 168 по КОДЕКСА на ТРУДА за някякви си 400 лв.Дайте да им испратим проверки от ИНСПЕКЦИЯТА ПО ТУДА , ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА та да видим каде га има това .Аз вече го направих направете го и Вие та дано някой ни чуе.Ако ИНСПЕКЦИЯТА ПО ТРОДА НЕ МЕ ЧУЕ ЩЕ ПИША И ДО МИНИСТЕРСТВОТО , НО МИ ТРЯБВА И ВАШТА ПОДКРЕПА . ЕДНА ПТИЧКА ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ.... БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!

Фирмата е много зле не се прецаквайте да почвате работа там първо бачкате 45 дена и чак тогава взимате некав аванс накрая на втория месец ти хвърлят някои лев които не надвишава 500 лева с аванса бачкаш и събота която не ти се плаща на празници не се почива уж ти се плащат ама само така си мислиш реват че имаш малко оборот а стимул няма никакъв парите  са едни и същи и ако не станеш лизач на началника си заминаваш вие си преценете дали си заслужава за тези пари може да ви обещаят много неща на интервюто но скоро ще разберете че сте прецакани

някой би ли споделил каква е заплатата за търговски представител или каква е основната заплата и процентът.За многото работа е ясно.

Много работа за малко пари, излизаш 7 и се пребираш 19;30 -20:00 а може и по- късно  , изванреден труд не се заплаща събота се работи задължително пак никой нети го плаща, много  организационни неуредици .

А как стоят нещата за Търговските Представители в град Габрово?

Здравейте,смятам да кандидатствам за т.Представител за София,но след като прочетож доста от коментарите се замислих!Може ли някой да ми даде инфо как стоят нещата в софийския отдел!????Благодаря предварително

500лв.Това е заплатата.Почива се само в неделя и на 01.01.Работи се на всички празници.