Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Здравейте, работех в офис БУРГАС с Ръководител господин Христо Стаматов. мога само да кажа че всичко беше на ниво. нямах никакви проблеми. разделих ме се като приятели. а колегите бяха много готини и точни хора.

Здравейте кандидатствах за работа като търговски в Пловдив и ме викат за интервю има ли смъсъл да ходя ? Чета много негативни коментари ако може някой да ми разясни как стоят нещата в Пловдив ще бъда много благодарен !!

Христо и той трябва да внимава с кражбите, че да не стане като в чужбина отиде кът аслан и се върна нас ...ран а за заведението дето отвори и го фалира няма да казвам пълен палячо

Този крадец Християн Иаванов си намери фирмичката. Там в Бургас с Христо как ще си делят краденото по равно или по старшинство? Християне в Девин се окради, сега и новатрейд ще ги увършейш и всичко пак на комар ще отиде, язък за схемитети.

В Бургас вече има депо на Нова трейд от тук нататъкна Христо започва с големите кражби и присвояване, а честито Нова трейд работата е виждам ще стане като с Марти мап и други складове задължения без край

Ще бъда ясен точен и кратък! АКО НЕ ИСКАТЕ ДА БЪДАТ ИЗПИЛЕНИ НЕРВИТЕ ВИ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ ,ДА РАБОТИТЕ В НОРМАЛНА СРЕДА И ДА ИМАТЕ ДОБЪР ШЕФ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НОВА ТРЕЙД И ПО -ТОЧНО В ОФИС БУРГАС С ПРЯК РЪКОВОДИТЕЛ ХРИСТО СТАМАТОВ!! УСЛОВИЯТА СА МЕКО КАЗАНО ПЛАЧЕБНИ .ТАРГЕТИ КАКТО ВЪВ ВСЯКА ЕДНА НОРМАЛНА ФИРМА НЯМА,СЪОТВЕТНО НИТО ЕДИН СЛУЖИТЕЛ НЕЗНАЕ КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИ НАКРАЯ НА МЕСЕЦА,ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БОНУСИТЕ КОИТО СА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ.НА НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПОЛУЧАВАШ СТОКА (изтичаща!!!) ,която ако не успееш да продадеш не се връща като брак ,а си я плащаш ,но парите отиват в нечий джоб (най-вероятно се досещате в на кой точно) За почивка по празници не може и да става дума!Но не свършва всичко с това!Прекия ръководител Христо знае перфектно как да дискриминира хората от екипа и още по-добре знае как да те накара сам да си пуснеш предизвестието ,казано с една дума-Мръсник !!!Ако случайно го издразниш,няма да ти го каже ,а по-скоро ще разбереш резултата при заплатата !Лятото си върти схемичките ,от които никой от екипа не вижда и стотинка само ако си негов човек !При евентуално напускане от страна на служител (ако е стар) умело се опитва да го задържи чрез подкупване!Ако продължа да пиша,няма да ми стигне полето и времето!!Успех на всички

Това е най-смотаната фирма,пускат някакви таргети които даже не си видял и нямаш документ,разбираш за тях чак когато си ходиш като ти ги одържат.Отчиташ някакви пари на регионалните ама къде отиват не е ясно и ти стоят не платени.Бургаският уж началник(регионален) Христо за никакъв хуй не става,освен да лее акъл друго не може.Колко хора се смениха и тези които не мълчат прави така да си отидат оставя си удобни и послушни хора.Не си губете времето с тая смешна фирма.

От познати с вътрешна информация знам че фирмата редовно си пуска обяви за гр.Бургас но никой не взима на работа защо ли?Имат минимални изисквания а не вземат никой и това е нарочно с цел сплашване на персонала до тука !

Интересувам се от един служител , май се казва Ивайло Йорданов ли , Димитров ли . към 40 годишен , женен с детенце . Работи до колкото ми е известно в ОТК или отдел по контрола. Та от известно време се крие , защото ми дължи пари . Живее в Пловдив , но нито ми отговаря на обажданията , нито когато съм го търсил на адрес , някой ми е отварял . Благодаря за всякаква информация .

Не знам кой е изгонен от фирмата и от ръководството но дано не върнат крадеца
Любен Йочков!,боклука и наркоман Иван Пеев!,тариката Димитър Куков!,И не на последно място комарджията Митко Балджиев,че става страшно пари ще се пелеят до зори.Как ще го надут тоя спукана балон незнам много много крадаха бог да и е на помощ на ФАБРИКАТА