ВОЙСКОМ АД /img/frontend/nomap.png"

ВОЙСКОМ АД

Никаква възможност за развитие. Пълна загуба на време, нерви и пари. Това не е компания, а мутренска структура управлявана от офшорка. Работих там не ми платиха и се дуржаха с мен като с боклук. По същия начин се държаха и с колегите като с роби. След като поисках да напусна ме заплашваха и изнудваха. Реших са проверя кой е собственик реално и се оказа, че реланите собственици са агенти на ДС, а за изпълнителни директори са назначили меки мартиометки мутри. Не си губете времето и нервите да кандидатствате за работа там бягайте още не мога да спя от това което преживях, а се занимават с далавери и измами за справка потърсете в интернет. Искам да предпазя други хора да не попадат в същата ситуация като мен.

Войском е страхотно място за работа, особено за първа. Колегите, мениджърите и шефовете са изключително разбрани, винаги влизат в положение и помагат на новите колеги.
Екипът е много сплотен.

В работата има предизвикателство и удовлетвореност.

Нека добавя и възможност за развиете като още една положителна черта, тъй служителите се възприемат като капитал, а не като работници. Във фирмата има колеги работещи във Войском почти от създаването ѝ през 2003г.

Макар и да не се знае от широк кръг хора, тъй като фирмата е насочена предимно бизнес към бизнес, Войском е една от най-големите фирми в България, занимаваща се със SMS микроразплащания, SMS маркетинг, номера с добавена стойност (агрегатор на SMS и гласови трафик с добавена стойност). Фирмата има много добро име в бизнес средите.

Компанията има високи изисквания към кандидатите, които искат да работят в нея, което прави служителите внимателно подбрани и компетентни кадри.

Изключително коректно отношение .. както от шефовете така и от колегите, много приятна обстановка за работа :) Заплащането мисля че е балансирано предвид поста който заемах. И отново .. много коректни работодатели и колектив! При достатъчно дълъг стаж на дадена позиция винаги дават възможност за развитие ..