Софика Груп АД / ТелеТек Истър Юръп ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Младост 4, Бизнеспарк, сграда 3 / бул. Дунав 5&markers=София,Младост 4, Бизнеспарк, сграда 3 / бул. Дунав 5

Софика Груп АД / ТелеТек Истър Юръп ЕАД

Здравейте, работя в Телетек (новото име на Софика) от повече от година и като цяло впечатленията ми са добри: заплатите са над средното ниво в страната (предполагам си зависи от екипа, но поне при нас е така) и винаги са на време, осигуровките са пълни, след 6-ят месец има и допълнително здравно осигуряване.

Това, което ми харесва е, че се опитват да направят обстановката малко по-социална - постоянно се измислят някакви тематични събития, в които да участват хората, благотворителни кампании, плодови дни и т.н.

Относно отношението - поне в моя екип никой никога не е идвал да ми крещи и дава зор за каквото и да е било. Има и лични месечни срещи на тийм лидърите с всеки един служител, така че ако нещо ви притеснява - просто трябва да го кажете.

Като цяло компанията предлага и възможности за развитие - например в моя екип име момиче, което иска да се занимава с трейнинги - позволиха й да си разработи 2 чисто нови трейнинга и да си ги води на фирмено ниво, не само на екипно. Отделно в рамките на тази година и нещо се отвориха няколко позиции за тийм лидъри.

По отношение на социални придобивки - има доста отстъпки за заведения, разкрасителни процедури, автосервизи и т.н, както и има мултиспорт карти за всеки един служител.

Това, което лично мен понякога ме дразни е бавен отговор от страна на човешки ресурси, но в крайна сметка екипът им не е голям, а хората, работещи тук са доста, така че от друга страна ги разбирам.

Естествено, перфектно работно място няма, всичко си зависи от хората, с които работите - както навсякъде!

Лично аз препоръчвам фирмата, според мен е добър старт.

Бях на интервю с една самонадеяна дама, която при това закъсня стабилно и дори не се извини. Един част ми дрънка общи приказки и клишета, които са банални дори за новобранец, а за човек с опит са направо нелепи. На въпросите ми за заплащане, трудов договор и бизнеса им като цяло яко ме излъга, но реших все пак да не оставям със собствените си впечатления и намерих колега, който беше напуснал само преди месец, та ми каза истината от първо лице. Заплатите са колкото пенсиите, на процентите не може да се разчита, защото и оборотите никакви ги няма. Като цяло всичко е доста запуснато дори и на външен вид в тази фирма. Общо взето назначават, който би се навил да работи в такива условия.

Тази компания с всеки изминал ден става все по-зле и по-зле. Преди време имах надежди, че нещатата могат да се подобрят, но вече не тая такива. Истината е, че тук не само че няма никакво развитие за способните хора, но и условията, които се предлагат са на ниво супермаркет, вероятно там дори са и по-добри. Смешни са и т.нар. мениджъри и техните опити да изглеждат сериозни и на ниво. Използват те само за да им свършиш някаква работа, а в действителност никой от тях не го е грижа за служителите. Една страхотна шуробаджанащина. Много наглост и лицмерие, много алчност и самонадеяност се носят по въздуха. Тази фирма не е за хора, които търсят работа, която ще ги удовлетворява, защото ще останат недооценени. Средства не се влагат в почти нищо само се смуче, колкото може.

До последния отговорил:
До колко стига заплатата с този процент? Има ли някакви социални придобивки да кажем ваучери за храна,за някакви намаления например в някой ресторант наблизо или нещо от сорта. Студентка съм,но все пак на място с напрежение и недостатъчно заплащане и уважение не бих работила. Има ли ревюта след определено време,където ако си вършиш добре работата имаш шанс за повишение? :)

ДО последния питащ.
Заплатата е минималната за страната + някакъв мизерен процент и непостижими бонуси. Работата е скапана и всеки ден напускат хора. Напрежението се усеща във въздуха Ако си студент може да поработиш известно време.

Здравейте! Кандидат съм за позицията Консултант продажби в офиса в Пловдив.Искам да попитам какво е горе долу заплащането? Някой на тази длъжност може ли да сподели актуални мнения за самата работа като обстановка,отношение? И също ме интересува дали след месец работа (евентуално) може да се ползва отпуск или трябва да мине изпитателния срок? Благодаря предварително.

Започнах работа продажби по телефона към м-тел,преди 5 месеца в Телетек. Прочетох стари коментари и реших,че може би нещо се е променило.....ами не е ! Заплатите са ужасно ниски.Първите три месеца взимах 320 лв..като ти се обяснява как другия месец ще са много повече.Работатата е много,влизаш от разговор в разговор с интервал от 30 секунди.Очаква се от теб да си интересен към клиентите...а това как да се случи като се звъни за стотен път на едни и същи хора.Единственото нещо което ме държи още там е това,че имам малко дете и работното време ме устройва.Ако имате избор не си губете времето в тази фирма.

Шефките и лидерките направо ни скъсват дупетата, за да постигат целите и постоянно да увеличават резултатите. В някои проекти ни заливат от работа. Като цяло има и по-добри и по-лоши работодатели.

Здравейте ! Наскоро кандидатствах за по позицията Workforce Assistant и ми звъннаха за интервю. Някой който е работил такава позиция може ли да сподели мнение как е понеже се колебая между тази позиция и още една в друга фирма?

Лично аз мога само да дам положителни оценки за фирмата. Съдейки по коментарите явно всичко е до проекта и екипа, в който попаднеш. Имах щастието да стартирам работа със страхотен екип по нов проект за фирмата преди почти три години. Бях хедхънтната за проекта като вечно ще съм благодарна на фирмата за това, че ме измъкнаха от предишния ми работодател, плащайки им неустойка, за да започна работа по проекта навреме. Имахме обстоен трейнинг, екипът, който стартирахме заедно станахме буквално едно семейство, заплащането беше изключително добро, но всеки член на екипа работеше с два чужди езика на отлично ниво. Единственият недостатък е липсата на израстване в такива аутсорсинг фирми, където работата ти е съсредоточена само в един проект и единственият шанс за професионално израстване идва само ако проектът се разраства..