Терахим 97 ООД /img/frontend/nomap.png"

Терахим 97 ООД

Изключително подигравателно отношение към служителите. Експлоатация на труда. Обиди в прав текст и ежедневни заплахи за гонене, за глоби и т.н. Не препоръчвам на никой да си има работа с Байрактаров, Стоянов или Пенко Пенков най-вече.

Добра атмосфера поне ш софийският офис. Шефовете са както на други места, иначе нямаше да  са шефове. Човечни и справедливи спрямо мен.Колектива бе много точен по мое време преди 4 години. Доволен съм от фирмата като цяло.

Фирмата е стабилна и работи доста на високи обороти спрямо ситуацията в страната.Моите наблюдения като клиент са че е добра фирма.

Аэ лично сам доволна от всичко и всички в таэи фирма.Пожелавам на работодателите много професионални успехирэащото техните успехи са и наши успехи!:)

kato cialo kolektiva e mnogo dobar,no ima edin orgromen minus i tova e zaplatata.Za shefovete ne moga da kaja nisto ne sam imal dopir s tiah, no ot kolegite ne se chuvat dobri nesta.Rabotata e v malko poveche,otkolkoto e zaplastaneto stiga da vdignat malko parite ste si bachkame bez problemi,no ako prodaljava taka se mahame kam 12 choveka do mesec.

в Габрово положението е същото, че и по-зле
преди години се взимаха добри заплати за региона, но бавно и полека другите се изравниха че и изпревариха а Терахим и Пластформ си седят кротко на все същото дередже

но за сметка на това инвестиционните програми на собствениците си вървят с пълна сила - нови цехове складове че и МОЛ

семейна фирма. шуробаджанащината е сериозна. в Габрово няма нито един ръководител с висше образование слабо управление особено в часта HR никакви социални придобивки никакво обучение никакви бонуси при добре свършена работа Но за сметка на това има глоби :)

последната смешка : давт купони за храна 40 лв - по 2лв на ден ако си в болничен или отпуска няма купони за дните в които те няма но ако месеца е 21-22 дни няма и купони за дните горница
на всичкото отгоре купоните са подпечатани и важат само за магазини "АВС" които са собственост на единия шеф и като магазини са пълна отврат липса на асортимент залежали стоки и доста "добри" цени :)

Terrachim - 97 AD ili Import Polymers - shefove sa bivshi nomenklaturchici ot Chimimport s mercedesi i BMW-ta, koito nqmat kapka uvazhenie kym rabotnicite, smqtat se za veliki aristokrati, zhiveqt vyv feodalni vladeniq, ne plashtat i ne osigurqvat nito prevoz, nito normalna rabotna sreda, prosto ima rabotish v kyshtata i trqbva da si traesh kato pri Baj Tosho...