Неохимики България АД /img/frontend/nomap.png"

Неохимики България АД

И аз се сещам кой е толкова ядосан на Неохимики България:-)) Да, жалко, че не е научил урока, който му беше даден! Наистина, колегата е отговорил перфектно! Става въпрос за човек, който сега започва да работи, има прекалено високо мнение за себе си, без никакво покритие, никакъв професионализъм и изключително нагъл! Да, НАГЪЛ, как смееш да казваш, че не си ползвал обедна почивка и си работил извънредно, при условие, че изчезваше с часове от работа и никой не знаеше къде си, че в работно време си ходеше до университета и в си уреждаше дипломната работа! Че правеше огромни сметки на служебния телефон за да си говориш с гаджето..... Как смееш, ти който нямаш никакъв опит и морал да наричаш колегите НЕПРОФЕСИОНАЛИСТИ?! Напротив в тази фирма работят изключително опитни и отговорни хора, които са истински ПРОФЕСИОНаЛИСТИ в своята работа! .... А ти си ДРЕБНА, ОЗЛОБЕНА ДУШИЧКА!....... Дано да пораснеш някои ден!

CITAT:

..."нение от анонимен
отношение бивш служител
към обект/отдел таен
в град София
Здравейте Всички,

Моля не кандидатствайте в тази фирма. Да се работи за гърци е много лошо. Работих там и неисма и за миг да си спомням. Работното място беше на края на света, карат ти се ако не останеш да работш извън работно време. Много често сам стоял до 7(официално по договор е до 5,30ч.) но никога не сам получил нищо за моят извънрден труд. Правят ти стойки ако решиш случайно да си ползваш законно дадената ти обедна почивка! Заплатите са минимални. Повечето бивши колеги са въздух под налягане за нищо не стават, големи НЕпрофесионалисти. С толкова лицемерни и комплексирани хора НЕ се работи, ПОВЯРВАЙТЕ МИ! Моят савет, стойте безработни НО НЕ РАБОТЕТЕ в НЕОХИМИКИ БЪЛГАРИЯ АД!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ""

Taka pqrvo izvinete za lqtinitzqtq :)

Pich misliq che znqm koi si :) durjq dq kaja che si mi simpqtichen ,no ne si prav ti beshe uvolnen zashtoto se duneshe dosta. Naprimer- plati sumati mita 3 mesetza predi dq doide stokata s koeto blokirq obortni pari, polzvashe chinno obednqtq si pochivka dori i v nai natovarenite dni kogato drugite se scepvaha ot bachkane i na vsi4koto ot gore polzvashe slujebnia telefon kato lichen :) e ta pitam az pri polojenie che si v administraciata i ne nosish preki prihodi a generirash razhodi i lishavash firmata ot oboroten kapital kakvo ochakvsh ???? pooshtrenie i bonus??? mnogo predi tova da se sluchi kolegite te preduprejdavaha savsem priatelski , no ti ne otbirash , da ne govorim kolko pati te pokrivaha. Za tova ne e redno da hranish po kolegite si makar i bivshi . aide spolai i do novi sreshti v BERS ;)

Здравейте Всички,

Може ли повече инфо - за заплата, по колко часа седмично се работи, за характера на работата също, защото от гръцкия сайт не става много ясно.

Neochimiki - tipichna grycka firma, povecheto bylgari znaqt kakvo da razbirat pod tova opredelenie - v nachaloto se svalqt zvezdi ot nebeto, sled tova situaciqta se promenq s vseki izminal den, toest vsqka zapoved na Faraona(gryckiq shef) e predposledna. Bylgarskiqt personal e tretiran kato robska rabotna ryka.