HVB Hebros Leasing / Ейч Ви Би Хеброс Лизинг АД /img/frontend/nomap.png"

HVB Hebros Leasing / Ейч Ви Би Хеброс Лизинг АД

hahaha, smeshnici....
doidoha nekadarnicite ot Hebros i blagodarenie na HVB i tehnite rezultati koito vinagi shte ostanat kato nai-uspeshnite na pazara za 2004-2005 (blagodarenie na neveroqtniq ekip)drapnaha malko na pred, batko vi ........ se postara da srine kato firma HVB za da ne izgubi komisionnite i dalaverite koito e sviknal da si vratka prez Hebros.... predi da doide drugiq "titan na misalta" ...... ot Bulbank koito ot svoq strana si nqma ama nikakva predstava kak se rakovodi podobna kompaniq.I taka....da pogovorim za zaplashtaneto i razvitieto...zaplashtaneto e po-visoko samo za tezi koito prekarvat intimni chasove s vishestoqshtite ili si vratkat razni dalaverki kato vseizvestniqt pich koito doide ot Plovdiv ....ka go narichaha? A da prqkora v bransh mu e "10%"a drugite horica poluchavat po 40lv uvelichenie na zaplatite-godishno, shto se otnasq do razvitieto (hahahahaha) ne me razmivaite, tezi hora ne znaqt kakvo oznachava tazi duma osven ako ne se otnasqsa za tqh samite i da se precakvat edin dru.Oliiiii zabravihme velikiq i nepovtorim ......., vaiiii kak mojah da go zabravq? Mi.......to nego trudno mojesh da go zapomnish, imaiki predvid, che tozi avstriec ne si pomradna prasta za firmata, horat, razvitieto. Da vi kaja az i horicata v avstriq gi razbiram, che sa iskali da se otarvat ot nego ama zashto se v tazi kompaniq idvat nai-nekadarnite upraviteli i rakovoditeli na otdeli koito sa sabirani ot kol i vaje....milite za chep ne stavat.
Iskam da da pojelaqq na vsichki koito sa ostanali ot HVB......palete motorite dokato mojete.
Vash,
otarval se

Ей СуперСтен, мисля че се сещам кой си, но май нещо бъркаш банката с лизинговото дружество?!Разликата е огромна, повярвяй ми.А за теб лично, първо се научи да пишеш правилно и след това изявявай претенции за заплата и висока позиция!

Здравейте. Аз за съжаление съм работил там и определено не останах доволен. Ето моите оценки и коментари: Първо за заплащането - еми истина е че е с най-ниско заплащане в страната - представете си идва клиент с огромна сума пари да внася а съшевременно ти нямаш пукнат лев в джоба а очакват от теб да бъдеш отговорен, за уважението - почти липсва ако не си някой важен както стана с мен - буквално единия ден ти се подмазват и хвалят а на дръгия ден те уволняват просто за да сложет дъщерята на жефа на някой си клон. Как мислите и есетсвено великите ШЕФОВЕ от които всички се страхуват. Привилегии освен че познаваш банковата система други съществени няма - дори и на банковия празник се стискат да дадът нешо. Да не говорим за техника други неща и дори кафе машина и подобни. Сигурност като се има предвид че си имат нови собсвеници. Много време се прекарва в работа ако си нисък служител зашото големите те не работят само ходят на обяд.Да потенция за развитие има зашото много колеги бягат от банката отиват в по добри. На банката и викат Училище за банкери защото започваш там научаваш се малко и отиваш някаде другаде като мен. Място на работа добро взависимост от клона където си. Колеги ужасни всички се крият зад бюрата си и не може да разчитащ на съвет - има много интриги и лицемерене Работната среда е напрегната защото в всеки един момент може да се набуташ с много пари или да те ядоса някой ВИП клиент. Проблема е че е твърде голяма организация и е съставена предимно от жени.

sas, ne moga da povqrvam, t.e. nqkoi zapoznat e polzval tvoeto ime. tragediq priqteliu... ne me pokanihte na vremeto pri vas... dano pone vie ste dobre...

Вярно е че привилегиите са само за подмазвачите в тази фирма! Всички останали не се оценяват по това как си си свършил работата. Оценката е - ако можеш да го направиш ще те използваме масимално, но не очаквай някакви привилегии или повишение на заплащането. Е, естествено ако не идваш от Хеброс Лизинг! Всички бивши от Хеброс се кутират като по-добрите, по-умните, останалите са по-низши, особено ако са от екс HVB частта. Но за това е виновно ръководството естествено. Защото преди година Хеброс Лизинг само можеше да диша праха на HVB Лизинг. Е сега идва поредното сливане с Уникредит Лизинг. Може би тези хора ще подобрят положението, но няма гаранция. Или поне докато нещата започнат наистина да се подобряват ще мине поне една година на сливане, преструктуриране, писане на нови правила, процедури и заповеди...Много се обичат тези неща тук - на ден по 2-3 нови заповеди излизат - правете си сметка за мащаба на бюрокрацията!

Заплащането е добро само за някои, уважение-никакво/ако не идваш от Хеброс/,след месомелачката през деня-никакво свободно време.Потенциал за развитие-не.

Ха-ха, супер е в HVB според това, дали си служител на Хеброс или на HVB, макар че HVB-служителите се броят вече на пръсти. Ще се развиваш, ако си г...близец, ще те уважават, ако си лицемер и интригант. Привилегии ...? - вече май се ходи на фитнес в Грийн Вали само ако си платиш. Фирмена сигурност - ако някой не е чул - HVB Хеброс лизинг е част от голямото семейство на Уни Кредит Груп - евала и какво от това? Нито Хеброс, нито Уни Кредит някога са работили или ще работят с обемите на HVB 2004-2005 г., дано да е за добро, поне няма да паднат от високо както се случи на HVB, за което да благодарим на г-н ХЕ. И след като е толкова прекрасно на 4-ти километър, защо г-н С.Т. се оглеждаше за друга работа?

Как да защитя мнението си, това става чрез примери, а тук е неуместно. Има добри работни условия, заплащане, възможности за развитие, уважение към служители....

super