Нова медика ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова медика ЕООД

От скоро в София се появи и МДЦ Саздановски МЕДИКА НОВА на ул. Нишава 62. Не знам дали са обвързани с тази НОВА МЕДИКА, но са изключително некоректни като работодотели и използват хората, да им работят по цял месец без договор и без да изплатят дължимото възнаграждение, а изискванията са безбройни. Това не е единичен случай. Помислене преди да започнете работа там - мизерията е голяма, всичко е само фасада.

doktor ivo,
информацията Ви е погрешна ;)
Фирмата Ортомедикс ЕООД не е подопечна на пловдивската Нова медика и не поддържа никакви работни отношения с нея.
Що се отнася до апаратите - те са произведени в Германия и са с високо качество, за разлика от китайските апаратчета на Нова медика.
За в бъдеще е добре, преди да изказвате злобливи мнения за определен работодател/служител, да проверите информацията, с която разполагате ;)

Фирмата вече е с ново име "ОРТОМЕДИКС" ЕООД, но служителите във Велико Търново са същите и облусжването е под всякаква критика! Абе тия управители при тая безработица не могат ли да си наемат медицински лица, които да са компетентни. Тия фирми явно точат социалното, щом толкова често се пререгистрират. Няма да се учудя ако и служителите им са глухи /все пак социалните дават по 406 лв/!!!Да все пак сме в България и Социалното министерство сигурно се е замогнало.....

Продуктите на фирмата наистина са добри, но обслужването не е на ниво!Трябва да работят медицински лица с по-широки познания, а не обикновени магазинерки!Това се отнася за новия магазин, който е във Велико Търново!Обслужването е под всякаква критика!Абе с една дума НЕКОМПЕТЕНТНОСТ...

Това фирма октопод-с много пипала, при която нито едно от пипалата незнае какво прави другото.Изискванията  към работещия са прекалено много,а това,което евентуално му е обещано да получи като трудово възнаграждение е мижаво и ненавременно издължено.Подходяща е за всеки ,който желае да се изяви в тази сферата и да не получава редовно заплащане за труда си-примерно на тримесичие.Умна политика,така парите са спестени и вместо да правиш излишни разходи за битови сметки и да се охарчваш излишно-пестиш!!!Как да не бъдеш благодарен на такива хора-в тази икономическа криза те ти дават нагледен урок как да се справяш с трудностите.Понеже не съм много религиозен човек в заключение ще кажа-има Видьов ден и на тях ще им дойде реда за разплата......

Фирмата е неизрядна, не плащат, не се спазва Кодекс на труда, работа много, но без заплата. Ръководството е проформа назначено. Има един собственик, за когото не важат никакви морални или законови правила. Далече от тази фирма, голямо текучество. Т.е избягвайте Новум Холдинг ЕАД и всичките му свързани фирми.

Някой,ако може да ми пише нещо за тази фирма ще му бъда безкрайно благодарна.Имам намерение да работя там.Благодаря ви предварително!!!

Някой може  ли да напише нещо за тази фирма към настоящият момент

Аз лично бих желала да започна работа там.Доскоро работех в конкурентна фирма,занимаваща се със същите помощни средства.Но поради закриване дейността на фирмата бяхме съкратени от работа.Харесва ми да работя това !

С тия проверки на социалното министерство усещам как тая фирма я чакат тежки времена. Цялата се крепи на мрежа от схеми с доктори и просто ще се издъни като гнила тиква.
За желаещите да работят там - почакайте!