Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

Всички имате негативно мнение за Аристон С,но това което прочетох до сега всеки един е бачкал там повече от година.След като е толкова зле защо не сте напуснали по-рано?И да Ви пипитам на сегашните Ви работни места по-добре ли Ви е?Доколкото видях и не само за тази фирма има негативни мнения.Няма как само да стоите и да получавате хубава заплата,трябва и да се заслужи,а колкото до отношението навсякъде шефовете се държат гадно със служителите и навсякъде има злобари и такива които се "правят на шефове" на едно място работят ли повече хора винаги има разправии.Все пак по мое мнение ако всеки си върши работата няма да има проблеми със шефове или колеги

Ниско стартово заплащане за разлика от изискванията и отговорностите, които се поставят. Възможно е повишаване на възнаграждението,но в неопределен срок.Колкото до линиите на Bobo Zander - нямат нищо общо с Италия и италиански дизайнери.

Zdraveite Vliazox v magazina v mol ruse i biax posre6nata ot edna va6a slujitelka na badja i pi6e6e Katia Antonova prez cialoto vreme slujitelkata stoia sednala i ne me otrazi.

Здравейте ,
Аз искам да отговоря на всички който не са били уведомени за крайния резултат след интервюто
* значи задължително би трябвало да ви се обадят и да ви дадат крайния резултат било поситивен или негативен
АКО НЯКОЙ НЕ ПОЛУЧИЛ ОБАЖДАНЕ МОЛЯ ДА БЪДЕМ ИЗВИНЕНИ !.(явно се е получило във пвриода на преместване на офиса ни)
*Някой беше написал че ства дума за "call center" което съвсем не отговария на истината ,явно не сте разбрали съществото на на нашата работа / Ние сме търговска фирма ,която обслужва клиенти във цял свят ето от къде идва и изискването да се владеят най малко два езика ,занимаваме се със продажбата на първа материя закупуваме и продваме стоките на нашите клиенти и доствчици /с две думи ние сме техните посредници !..
Така надявам се че сега ще бъде по ясно за всички вас.... и на трето и последно място КАНЯ ВСИЧКИ, ЗА КОЙТО НАШАТА ОБЯВА ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС ДА НЕ СЕ КОЛЕБАЯТ, А ДА СЕ ЯВЯТ НА ИНТЕРВЮ ПРИ НАС,МОГА ДА ВИ УВЕРЯ ,ЧЕ ИМАМЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОБЯСНИМ ПОДРОБНО И ДА БЪДЕТЕ ИЗСЛУШАНИ !..

П.С. ПОВЯРВАЙТЕ МИ НЕ СИ СВЕРЯВАМЕ ЧАСОВНИЦИТЕ КАНЕЙКИ ВИ НА ИНТЕРВЮ 

някой може ли да даде по-актуална информация,защото последните коментари са доста стари. Предлагат ли добри условия,има ли някаква промяна от всчико,което е изписано. Благодаря Ви предварително!

Който иска да работи и може да работи-заповядайте! Вси4ко е много добре, не полошо от други фирми,а в много отношения-доста подобре!

Няма по- стресираща  и нископлатена работа.Но най-ужасното не е това, че се вземат смешно малко пари за работата, която се върши,че почти всяка седмица се работи извънредно съботите, че няма национални празници,защото  на тях се работи с пълен работен ден.Ужасното е в отношението към хората, които работяат там.Такова отношение е НЕДОПУСТИМО,НЕПРИЕМЛИВО И ИЗВРАТЕНО като разбиране и като отношение на РАБОТОДАТЕЛ КЪМ ПОДЧИНЕН.Обидите, ругатните, липсата на нормално, човешко отношение към обикновените хора, които работят там,липсата на доверие и разбиране граничи с престъпното.Такова отношение е НЕМИСЛИМО, ако искаш фирмата ти да е с авторитет и хората да работят с желание.Чудя се как има все още хора, които управляват фирми, без да са подготвени за това-нито като хора, можещи да управляват други хора, нито пък като хора,които разбират естеството на работа.В случая -дамска мода.Въпреки това,всеки си трае-няма работа и хората са притеснени да не загубят и тая.Но цената която плащат е прекалено висока,за това, което получават.Това си е лично мое мнение, но съм сигурна, че много хора го споделят!

Добър ден! Работя в тази фирма 9 години. Никой не те кара при постъпване да пишеш молба за напускане. факт е, 4е много трудно да напуснеш- срок на предизвестие е 3 месяца. Много добри условия на работни места, оба4е заплащане е много низко. Система е такава, 4е вси4ки -работиш или не-полу4ават  по4ти поравно. Това е.

Здравейте, не работя в Аристон, но познавам работещи там - в администрацията и в производството. При постъпване, работниците подписват молба за напускане, без да я датират. При ползване на болничен, закъснение, отпуска..."шефовете" я датират и си out. Отпуската се решава ръководството - кога и дали ще ползваш. Ходи на море през октомври като ти изнася. Не може "утре ми се налага да отсъствам", "детето  ми е болно", "баба ми почина"....И как при тази несигурност, че могат всеки момент да те "изгонят" датирайки молбата ти, работниците имат мотивация да работят? И каква е тази фирма, чиито "правила" са по велики от трудовите закони в държавата и правата които са гарантирани с тях? Чудят се защо обявата им за юрисконсулт се върти от месец август миналата година и защо вече 3-ма кандидати напускат - кой изкарал 2-3 месеца, кой даже не започнал. Заради негативните слухове дами и господа, слухове, които се базират на истината за наблюдението ви, несигурността на работното място и правата на работещите които не зачитате. А недай Боже някоя женица да тръгне да ражда и да излиза в болнични и в отпуски... Защитата по КТ я заобикалят без проблеми. Самите собственици също работят за фирмата, в това спор няма- че влагат от себе си, че вършат много, но....за останалите това е "АД под небето". Аз лично смятам, че за успеха на една компания, човешкият фактор е основен и важен. Персонала трябва да бъде уважаван и работата ще върви гладко. Не може затрудненията и неуспехите да се изкарват върху работещите. А голямото текучество на персонала не говори никак добре за атмосферата в една компания. Ценете кадрите си-ако искате да Ви има на пазара. Не им поставяйте унизителни условия и  не ги прецаквайте бе причина, с оправданието че работите по "немската система". Доколкото знам за нея -тя е точна и коректна. А Вашата-непочтена.

Това е първото интервю на което ми се задава въпроса:Къде работи бащата на приятеля ти?Ако не желаете да отговорите,ще бъдат настоятелни!