Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

Аз работя от 5 години никой никого не е заключил.Пет дневна работна седмица от 8.00 до 17.00.Събота,Неделя и официални празници се почива.Предизвестието е 1 месец както е навсякъде.
Нормално е да се задават лични въпроси на интервю за работа.

Коректна фирма, ама друг път ! До преди няколко години си заключваха шивачките след работно време, докато не свършат с " поръчката " . Ниско заплащане за иначе високите им изисквания, 3 месеца предизвестие за напускане, пълно непризнаване на болнични. Правете си сметката, ако желаете да работите там! А това за личните въпроси на интервюто от мнението по - долу е вярно - и на мен ми ги задаваха.

Всеки си има глава на раменете ,може да прецени на кого да се довери.Хора ,който се крият зад псевдоними.На въпросна Лили ще и кажа ПЪРВО да има поне малка представа за фирмата, с какво се занимава ,а не да вдига рамене.
Така наречения настоящ служител напрежението е само в нейната глава ясно е,че отдавна не е на работа.Фима Аристон С е една от малкото абсолютно коректни фирми.

Много коректна фирма.

Здравейте ! Бих искала да се обърна към всички евентуални кандидати за работа в тази фирма :)
Скъпи кандидати,
очаквайте едно изключително НЕПРОФЕСИОНАЛНО интервю, проведено от г-н Бонев. Банални въпроси 2-3 на брой, чиито отговори ги има в CV-то ви. Всичко останало са ЛИЧНИ въпроси. Започва се със семейно положение, преминава се през въпрос дали живеете с родителите си или имате отделно жилище, ако сте във връзка - с партньора си ли живеете, той къде работи и на каква длъжност и куп други непрофесионални и НЕЗАКОННИ въпроси. Бях повече от потресена , да не говорим, че на въпроса " какво общо има това с длъжността, за която кандидатствам ? " се отговаря " ми нищо, искаме да знаем просто .. просто така " . Пълна идиотия.
Апела ми към Аристон : Уважаеми, или си обучете човека как да провежда интервю или го сменете. Това не е професионално отношение и не говори добре за фирмата.

Огромно разочарование към фирмата. отношението на г-Н Бонев е отвратително към служителите.ИЗНЕРВЯ ОБСТАНОВКАТА И ВСЯЖА НАПРЕЖЕНИЕ В ПРОЦЕСА НА РАБОТА. ДЪРЖИ СЕ УНИЗИТЕЛНО. Да не говорим ,че няма никакво възпитание. Никога не казва довиждане ,изнизва се като пръдня. ВЗЕЛ СЕ Е ЗА МНОГО ГОЛЯМ В ФИРМАТА,НО ВСЪЩНОСТ Е ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО. НЯМА ПОКРИТИЕ ,А СЕ Е НАДУЛ КАТО ПУЯК!!!!!!!!
Г-Н БОНЕВ има Господ и вашия ред ще дойде някой ден . Дано е по-скоро!!!!

Аз съм настоящ служител на фирмата .На г-н Калин искам да го попитам да не е объркал фирмата?Аз съм човека ,който прави интервютата за работа.Смея да твърдя условията са повече от добри .Стартова заплата за продавач-консултант в Мола е 900лв брутна + гарантирано възнаграждение.Никой не иска да се знае два езика .Фирмата не е италианска .Продукцията се произвежда в гр.Русе.

Фирмата е русенска,ако това са италиански дизайнери аз съм нобелов лауреат.Работех в един от моловете в София,изискват 2 езика,а собственика не говори никакъв.Укриват осигуровки,заплатите в магазините им е 700 лева,работи се извънредно без да се заплаща разбира се.Плащат на данъчни и инспекция по труда за да не ги затворят.Питам защо търсите през седмица персонал?

дсфесфсфсдфсдф сдфсдф

Аз съм доволен от условията във фирмата.
Заплатата си я получаваш на време, работното време се спазва, има осигурен транспорт. Има си и добри и лоши моменти, както където и да е било. Не е по-различно от други фирми от този бранш. Даже смятам, че е по-добре.
Изпълняваш ли си съвестно задълженията няма да имаш проблеми.