Аристон С ООД /img/frontend/nomap.png"

Аристон С ООД

Здравейте ! Бих искала да се обърна към всички евентуални кандидати за работа в тази фирма :)
Скъпи кандидати,
очаквайте едно изключително НЕПРОФЕСИОНАЛНО интервю, проведено от г-н Бонев. Банални въпроси 2-3 на брой, чиито отговори ги има в CV-то ви. Всичко останало са ЛИЧНИ въпроси. Започва се със семейно положение, преминава се през въпрос дали живеете с родителите си или имате отделно жилище, ако сте във връзка - с партньора си ли живеете, той къде работи и на каква длъжност и куп други непрофесионални и НЕЗАКОННИ въпроси. Бях повече от потресена , да не говорим, че на въпроса " какво общо има това с длъжността, за която кандидатствам ? " се отговаря " ми нищо, искаме да знаем просто .. просто така " . Пълна идиотия.
Апела ми към Аристон : Уважаеми, или си обучете човека как да провежда интервю или го сменете. Това не е професионално отношение и не говори добре за фирмата.

Огромно разочарование към фирмата. отношението на г-Н Бонев е отвратително към служителите.ИЗНЕРВЯ ОБСТАНОВКАТА И ВСЯЖА НАПРЕЖЕНИЕ В ПРОЦЕСА НА РАБОТА. ДЪРЖИ СЕ УНИЗИТЕЛНО. Да не говорим ,че няма никакво възпитание. Никога не казва довиждане ,изнизва се като пръдня. ВЗЕЛ СЕ Е ЗА МНОГО ГОЛЯМ В ФИРМАТА,НО ВСЪЩНОСТ Е ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО. НЯМА ПОКРИТИЕ ,А СЕ Е НАДУЛ КАТО ПУЯК!!!!!!!!
Г-Н БОНЕВ има Господ и вашия ред ще дойде някой ден . Дано е по-скоро!!!!

Аз съм настоящ служител на фирмата .На г-н Калин искам да го попитам да не е объркал фирмата?Аз съм човека ,който прави интервютата за работа.Смея да твърдя условията са повече от добри .Стартова заплата за продавач-консултант в Мола е 900лв брутна + гарантирано възнаграждение.Никой не иска да се знае два езика .Фирмата не е италианска .Продукцията се произвежда в гр.Русе.

Фирмата е русенска,ако това са италиански дизайнери аз съм нобелов лауреат.Работех в един от моловете в София,изискват 2 езика,а собственика не говори никакъв.Укриват осигуровки,заплатите в магазините им е 700 лева,работи се извънредно без да се заплаща разбира се.Плащат на данъчни и инспекция по труда за да не ги затворят.Питам защо търсите през седмица персонал?

дсфесфсфсдфсдф сдфсдф

Аз съм доволен от условията във фирмата.
Заплатата си я получаваш на време, работното време се спазва, има осигурен транспорт. Има си и добри и лоши моменти, както където и да е било. Не е по-различно от други фирми от този бранш. Даже смятам, че е по-добре.
Изпълняваш ли си съвестно задълженията няма да имаш проблеми.

Всички имате негативно мнение за Аристон С,но това което прочетох до сега всеки един е бачкал там повече от година.След като е толкова зле защо не сте напуснали по-рано?И да Ви пипитам на сегашните Ви работни места по-добре ли Ви е?Доколкото видях и не само за тази фирма има негативни мнения.Няма как само да стоите и да получавате хубава заплата,трябва и да се заслужи,а колкото до отношението навсякъде шефовете се държат гадно със служителите и навсякъде има злобари и такива които се "правят на шефове" на едно място работят ли повече хора винаги има разправии.Все пак по мое мнение ако всеки си върши работата няма да има проблеми със шефове или колеги

Ниско стартово заплащане за разлика от изискванията и отговорностите, които се поставят. Възможно е повишаване на възнаграждението,но в неопределен срок.Колкото до линиите на Bobo Zander - нямат нищо общо с Италия и италиански дизайнери.

Zdraveite Vliazox v magazina v mol ruse i biax posre6nata ot edna va6a slujitelka na badja i pi6e6e Katia Antonova prez cialoto vreme slujitelkata stoia sednala i ne me otrazi.

Здравейте ,
Аз искам да отговоря на всички който не са били уведомени за крайния резултат след интервюто
* значи задължително би трябвало да ви се обадят и да ви дадат крайния резултат било поситивен или негативен
АКО НЯКОЙ НЕ ПОЛУЧИЛ ОБАЖДАНЕ МОЛЯ ДА БЪДЕМ ИЗВИНЕНИ !.(явно се е получило във пвриода на преместване на офиса ни)
*Някой беше написал че ства дума за "call center" което съвсем не отговария на истината ,явно не сте разбрали съществото на на нашата работа / Ние сме търговска фирма ,която обслужва клиенти във цял свят ето от къде идва и изискването да се владеят най малко два езика ,занимаваме се със продажбата на първа материя закупуваме и продваме стоките на нашите клиенти и доствчици /с две думи ние сме техните посредници !..
Така надявам се че сега ще бъде по ясно за всички вас.... и на трето и последно място КАНЯ ВСИЧКИ, ЗА КОЙТО НАШАТА ОБЯВА ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС ДА НЕ СЕ КОЛЕБАЯТ, А ДА СЕ ЯВЯТ НА ИНТЕРВЮ ПРИ НАС,МОГА ДА ВИ УВЕРЯ ,ЧЕ ИМАМЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ ДА ОБЯСНИМ ПОДРОБНО И ДА БЪДЕТЕ ИЗСЛУШАНИ !..

П.С. ПОВЯРВАЙТЕ МИ НЕ СИ СВЕРЯВАМЕ ЧАСОВНИЦИТЕ КАНЕЙКИ ВИ НА ИНТЕРВЮ 