Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Бихте ли ми дали съвет дали да ходя на интервю за Медицински представител във Варна? Разбрах, че условията в складовете са лоши, но никой не пише за условията като медицински представите??!!! Ще Ви бъда много благодарна, ако дадете мнения!

Фирмата има голям потенциал, но "умните глави в София" правят всичко възможно да я затрият.Много сгрешиха като изгониха Митко Димитров.Той беше човека който изправи склада във Варна на крака,но явно там той сгерши защото тази база е обречена. Там работят така наречрните "черни овце" .

кажете какво е положението в либра бургас? става въпрос за счетоводната част - заплащане, отношение и т.н-благодаря

Доста се колебах дали да напиша още едно мнение и то е във връзка с коментарите от рода "да се намесят журналисти и бюрото по труда" дрън дрън. Нали са идвали в Либра и какво стана, всички дето най много мрънкаха, че много се работи мълчаха като **** Аз поне не съм мрънкал от зверската работа. Аз нарочно не проговорих тогава та да им видя сеира колко са жалки.

Аз съм бивш служител в Либра. Напуснах през 2004г защото имах чуството, че нервите ми ще се скъсат ( бях кълбо от нерви) в резултат на тия нерви почнах да допускам грешки в работата, но това е друга тема. В началото не беше така, но нещата се обърнаха с краката на горе, като дойде Млинчо Методиев и една пача от Варна, която е направиха началник склад, (забравих и името) после е направили главен диълър, до колкото разбирам. Та тези два индивида са олицетворение на това, как благодарение на прекалените си амбиции в човек може да се зароди злоба и интриганство и какво ли не още. Мога да напиша много но не ми е до писане. Само ще допъля докато работих там имаше и пари аз съм взимал по 200 лв премия но имаше и период в който работихме по 17 часа на денонощие....абе луда работа в София пък едно момче умря в склада имало сърдечни проблеми момчето и почина от работа. В момента има само един човек от старите за когото знам че е там, това е Наско шефа на транспорта. И накрая ВСИЧКИ ЛОШИ КОМЕНТАРИ В ТОЗИ ФОРУМ СА ИСТИНА!!!!

za boga, kakvo napravihe s nas?mesec dekemvri se skasahme ot rabota,da ne govorim za izvanrednite 4asove koito navartqhme,imaha naglosta rakovodstvoto na libra plovdiv da ni odreje i ot zaplatata.kazvam i ot zaplatata,odrqzani bqhme - ot banket,ot hrana na bar4eto'oskadna'ot nasa6niq-hlqba.,sramota,sramota,sramota.na vnimanieto na tezi koito iskat da rabotqt v libra .za boga ne idvaite.6te vzimate zaplata 300lv.tova e sramota.sega razbrahte kakva zaplata sme vzeli v libra plovdiv za m.dekemvri.......

Калоян е най-готиния началник, пожелавам всеки да има такъв шеф.Колектива е супер всички са много яки.......

Още една глупост на управляващите в Либра - обезглавиха склада във Варна като уволниха Регионалния Директор Митко Димитров и назначиха на мястото му Таня от Бургас до пълното му закриване.Жалко, станахме за смях пред всички конкурентни фирми в страната, че Либра ще закрива склада си в един от най големите градове в България, но какво са още няколко милиона загуба за Либра. Свикнала е, пък и парите ще отидат в конкуренцията, няма да излязат от страната.

работих две години в Либра Велико Търново .Напуснах по собствено желание безкрайно обидена от отношението на ръководството.Не препоръчвам на никой уважаващ себе си човек да започне работа в този склад/освен ако не е мазохист/.

Нели Петкова не уважава хората , а ги унижава.