Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Първо искам да оборя едно мнение малко по-надоло. Работата не е малко, наистина, НО се плаща и извънреден труд. Визирам празнични дни - плаща се двойно за деня. Това за провиненията не е вярно. Аз лично съм се "провинявал" и то доста пъти. Нарушавал съм заповеди от "Началник склад"(НС). Дори заради мен(и не само заради мен :)) написаха нова. НС може да е всякакъв и да има безулни идеи за начина на работа, но защитава служителите си. Когато говориха за "криза" и искаха да съращават хора от склада, лично чух НС да казва на Регионалния Директор: "Няма да пусна никой от скада да си тръгне". Измислиха начин и някои манипуланти ги направиха Дилъри, но не са съкратили никого. Никога не закъсняват със заплатите. А за хора без образование заплатата не са малко. Единствения минус е липсата на колегиалност (все пак работите в екип) и многото работа, особено зимата.

Кажете къде мога да подам документи за работа в Либра Бургас,търсят ли се хора,каква е работната среда,изисквания изобщо всичко,което трябва да знам за да започна работа там.Благодаря предварително!

В неделя стана страхотен банкет на Пловдивската Либра веселбата беше на ниво аз лично много се забавлявах и се радвам че съм част от този колектив поздрави на всички колеги с настъпващите коледни празници и щастлива нова година.

Както всяка фирма Либра ЕАД предлага възможности за реализация и добро заплащане за всеки,който е подходящ за работата най-вече в екип.Но си има както плюсове така и минуси.Естествено е да има недоволни,не може всички да получават това което искат особено ако не са на подходящото място.Това,че началниците не уважават и не подкрепят достатъчно персонала си е вярно,но също е вярно и че беше време,когато бяхме щастливи и с желание ходехме на работа.Казвам го в множествено число,защото когато преди 5 години започнах работа във фирмата наистина беше леко и приятно да се работи и недоволните се брояха на пръсти.Да,и тогава сме работили по цяла нощ,за да довършим всички поръчки и всеки един клиент да получи това което е заявил,но пък работата не тежеше,защото го нямаше този негативизъм,а и тогавашния шеф беше ЗАГРИЖЕН.Един поздрав или усмивка може да свърши много по-голяма работа от нацупената и заплашителна физиономия на шефа,а и да поощтриш един работник със същата сила с която глобяваш не е толкова трудно и доста помага в това той да е доволен и да работи ЗА фирмата,а не срещу нея.На тези които искат да работят във фирмата бих казала,че трябва да могат да бъдат най-вече търпеливи и спокойни хора,и ако искат нека опитат.Може пък това да е вашето място.А на всички недоволни искам да кажа,че е хубаво да казваш онова,което мислиш и чувстваш,но като гледам някои са хора които не са във фирмата от години и явно озлоблението е още в тях и не мислят трезво та май е по-добре да помислят преди да пишат.Миналото си е минало,живейте сега и се радвайте на хубавите спомени,които съм сигурна че имате.Не мислете,че съм някой човек на шефа или нещо подобно.Това си е само по себе си абсурдно дори да си го мислите.И аз съм от тези които не бяха от любимците на шефовете,но поне имах смелост да казвам всичко в очите,а не да го пиша тук и сега.Знайте,че те няма да се променят и всичко ще си е такова каквото е.На всички бивши служители:Забравете за Бога,а на всички настоящи:Ако ви стиска кажете го директно.Нека играем честно все пак.А на шефовете:бъдете по-толерантни,съпричастни и загрижени.Поощтрявайте когато трябва.Г-н Методиев веднъж беше казал,че само когато бръкнеш в джоба на човек той започва да се пъне да свърши работата,затова ще се глобява наред.Аз щему кажа от опит,че навременното поощтряване на работник върши същата работа,а и всички са доволни.(Е тези които плащат може и да не са много,но съм сигурна,че ще познаят по доволните клиенти,че си е заслужавало оръсването.)Давайте и вземайте когато трябва,но бъдете справедливи.

Коментарът ми не изразява мнение, а е въпрос насочен към работещи в момента хора във фирмата( в клон Пловдив). Интересува ме продължителността на работните смени, почивни дни и естествено размера на получаваното възнаграждение(става въпрос за длъжност за изпълнение на отделните заявки за лекарства - незнам дали се изразих правилно). Предварително БЛАГОДАРЯ !

не е препорачително да се започва работа.Обстановката е много тягосна  . ,,ШЕФОВЕТЕ,,се правят на ВЕЛИКИ

Бихте ли ми казали дали има смисъл да почвам във вашата фирма,
има ли коректен екип във Варна и дали заплащането си заслужава?
Благодаря Ви предварително!

Супер фирма с много изисквания,добра работа-успешна но от страна на директорите и управляващите много неблагодарна и не оценена

ОТНОШЕНИЕТО КЪМ МАНИПУЛАНТИТЕ Е КАТО КЪМ ДОЛНОПРОБНИ СЪЩЕСТВА.НЯМАШ ПРАВО НА МНЕНИЕ,АКО НЕ СЕ СТЪРПИШ И ВСЕ ПАК СЕ ИЗКАЖЕШ,ВЕ4Е СИ НАРО4ЕН .ПРИ НАИ-МАЛКОТО ПРОВИНЕНИЕ СИ ВЪН И ТО ПО НАИ-ГАДНИЯ НА4ИН.ЗАПЛАЩАНЕТО В МОМЕНТА БИВА,ВЪПРЕКИ,4Е ТРУДА КОИТО СЕ ПОЛАГА Е МНОГО.ИЗВЪНРЕДНИТЕ 4АСОВЕ НЕ СЕ ЗАПЛАЩАТ,РАБОТИ СЕ ПО ПРАЗНИЦИТЕ СЪЩО БЕЗПЛАТНО.КАТО КАЗВАМ ИЗВЪНРЕДНИ 4АСОВЕ,НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА 2,3,5 4АСА,А ЗАМНОГО ПОВЕ4Е.ЕСТЕСТВЕНО НИКОИ НИЩО НЕ КАЗВА,КОИТО ИЗКАЗВАХА МНЕНИЕ И СЕ ПРОТИВОПОСТАВЯХА НА ТЕЗИ НЕЩА,НАИ-БЕЗЦЕРЕМОННО БЯХА ИЗГОНЕНИ.

Здравейте!
Мои бивши колеги ще си спомнят за мен.
Имам един основен принцип - за работодателите ми и конкуренцията-или хубаво или нищо!
Стига сте ПЛЮЛИ, срещу ЛИБРА такива са, такава е фирмената политика, това е, като не Ви оттърва-напускайте, не да мрънкате, бла-бла-бла.
Работи се, ДА, но такива които са свикнали само да си седят и нищо да не правят освен да пушат и пият кафета ще им се види трудно.
Винаги са били коректни и точни.
Карал съм най-трудният курс София - Видин, работил съм по 14 часа, но когато реших, че като напусна другите фирми ще са по-добре се оказа пълна заблуда.Оказа се точно обратното, но това е друга тема.
Българина само МРЪНКА и се оправдава с другите!!!
ГЛЕДАЙТЕ СЕБЕ СИ, ЗДРАВЕТО СИ, СЕМЕЙСТВОТО СИ, другото Няма значение!!!!