Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

моля, за мнение относно анализаторските и финансови позиции в Либра/Фьоникс/. Каква е отмосферата в екипа? Някой работил ли е с Павлина Динева? В какви граници се движат заплатите там и има ли допълнителни придобивки?

Да, моля! Ако някой може да каже нещо ново по отношение на заплащане и фирмена култура, към настоящия момент, нека да сподели.Последните коментари са от 2014 - 2015г.Имат обява за мениджър транспорт и честно казано , като прочетох предишните негативни коментари направо се чудя дали да си пусна CV тo.
Оставям настрана изключително неприятния факт ,че не са обявили нито заплата(поне нещо приблизително на годишна база), нито работно време, нито подробности от т.н. "социален пакет".Това си е достатъчен признак на изключително ниска фирмена култура(особено що се отнася до набирането на персонал).Това са основните ( смея да кажа дори най- важни)неща които интересуват всеки търсещ работа човек и не е нужно да се губят няколко дни в безмисленни кандидатствания, за да разбереш накрая ,че заплатата или условията на работа касаещи обявената длъжност, не те устройват.

Някой с по - ново мнение за заплатата и отношението в склад централен?

интриги и връзкарство,ако попиташ за заплата,показват ти къде е вратата,без много обяснения,колкото по-лъскаво отвън,толкова по-гнило вътре

Няма такава фирма! Вярно е, че в България всичко става с връзки, но за тази фирма нямам думи. Дори и за чистачка трябва да познаваш някой във фирмата за да те вкарат в това затворено общество от роднини и приятели. ;) Няма никакво развитие, освен ако нямаш правилния приятел или роднина и дори и така не е сигурно, защото може някой друг, който идея си няма къде е отишъл без никакви знания и опит да има по-близък такъв. А за склада нямам думи просто....

Здравейте!
Факт е, че през изминалата година компанията претърпя редица промени, но Ръководството се стреми да осигури добри условия на труд и социален пакет за служителите.
Преките ръководители са отворени за дискусия със служителите. Ако някой има претенции, относно заплатата си, може да разговаря с тях, както и по всички други, касаещи го въпроси.
Работя във Фьоникс Фарма (Либра) от 2009г. и се радвам да съм част от чудесния екип!

Ха, в тази компания още от вратата те посреща неграмотно отношение.
Някакъв чичко на средна възраст-рецепционист  посреща гостите непрофесионално, без такт и елементарни обноски и език.
Като постоиш  1 минута и чуеш как отговаря на външни обаждания и след това същото с колеги от  отдели на фирмата, как препредава разговори, ти става ясно,че не е там случайно. Няма как фирма да иска да има имидж , а още от вратата да виждаш овчари, на които мястото просто не им е там.
За по-нагоре по йерархията е ясно.
Работодатели, обърнете голямо внимание на това, което се поства за вашите служители,фирмата, корпоративната култура и всичко, касаещо Вашия рейтинг, защото само да прочете човек тук написаното никога няма да дойде при Вас на работа.

нормално ли е 6 години да работиш в либра и да не ти увеличат дори с 50 лева заплатата илил увеличение получават само определени хора

Аз ли само съм ощитен с 650 лева заплата в либра София като манипулант вече 2 години или и на другите манипуланти заплатите са такива.....работната среда е ужасна, колегите се карат непрекъснато помежду си, а шефовете се хилят и гледат сеир

Никога не съм се крила зад имена или прякори и няма да го направя и занапред.Винаги съм изразявала ясно мнението си,независимо на кой ще му хареса или не,точно затова не бях удобна.Дали съм уволнена "правилно и заслужено"?Според законодателството и правната система в България,нито е правилно,нито е заслужено,но това може да се случи само в Либра,защото там мерило не е професионализмът ти,а това колко можеш да бъдеш удобен.За писанията по-надолу съм без коментар,това е моето мнение и го казвам ясно и точно.Радвам се че не съм част от тази фирма