Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Подкрепям предходния коментар със сто ръце. Независимо за каква длъжност искаш да си назначен, това им е номер, но явно се изтрива вече. Първо искат един куп с документи да им приготви, които първото не се знае дали ще ти ги одобрят иначе оставаш с впечатление че ще започнеш, но уви накрая все нещо им се обърква и хоп пак си след третия ден без работа.

Здравейте. Като за начало не съм от хората които ще се оплачат от работно време и така нататък. Тези неща ми бяха изяснение от колегите и по време на интервюто и след като съм се съгласил значи съм наясно с условията. Това което не очаквах обаче е да ме освободят още на 3тия ден. Всичко си беше нормално, возих се с колега на друг маршрут и след втория курс идва отговорника на шофьорите и ми казва "ами много се извинявам, ама сме наели повече хора, вие сте последния, ето ви тая заповед". Е това не го очаквах изобщо. Аз дори не съм започнал да работя, е съм се оплаквал, не съм направил нещо нередно след мен се появиха 2ма нови и изведнъж станах ненужен. Просто ако кандидатствате в Пловдив си имайте на предвид, че не може да се доверите на тези хора, че като ви наемат и си вършите работата все пак, няма да ви уволнят ей така за спорта без основателна причина за това. Да условията са тежки, очаквал съм го и съм работил при такива условия, не съм очаквал да ми е лесно особено в първите седмици докато си създам "карта" в главата и започна да си работя нормално. Живея на 30 километра от града и допълнителните 40 минути път също не ме притесняваха. Отказах на друг работодател защото условията които бяха тук ме устройваха понеже всичко е по документи, няма една заплата по договор и едни пари под масата. Но ето това просто беше много несериозно от страна на фирма от такъв калибър.

Здравейте,понеже ми стана любопитно и реших да разгледам какво се пише за фирмата,останах шокирана. Аз работя вече 2 години тук и мога да кажа,че повече от 60% от коментиралите са изгонени или принудени да напуснат. Сега няма да лъжа и да обяснявам как няма напрежение,или че работата е лежерна,но в никакъв случай не мога да кажа,че се работи по 15 часа ,или че има една почивка 15 минути...Относно бонусите и извъредните часове,не съм била никога ощетена. Съжалявам,но ако тези които по цял ден се покриват и идват на работа само за да им минава времето очакват в края на месеца някакъв бонус да не се оплакват. :)

Привет, някой може ли да каже как е в контакт център офис София? Работна атмосфера, заплащане, натоварване, социални придобивки как са?

Този под мен отлично го знам какъв е, само не знам защо подвежда хората така и си мисли, че им прави добро. Добре, че ми каза един приятел да вляза в сайта и да се убедя какво е сътворил. Натоварване има, даже понякога в повече, но то навсякъде има. Аз съм от две години във фирмата и въобще не може да се каже, че съм най-отдадения служител, че да съм ѝ пръв защитник. Но гледам да си върша работата. Колегите влизат в положение, когато трябва, бусовете са нови, заплащането започва от 1000лв. чисто, плащат реални осигуровки. Не знам за другите градове какво е. Моя съвет е идете на интервю и вижте за какво става дума.

Смешно заплащане,допълнителния труд не се заплаща коректно,а по симпатии на началника.Юли или Юри Найденов главния тиквеник в софия само се плюнчи и се обеснява колко е велика фирмата,а всъщност се въртят по 6-7 хил.км за 800 лв.Това е гавра с труда на хората.

За фьоникс фарма гр. Пловдив мога да кажа, че извънредните часове са много (смени по 15 часа) натоварването е голямо. Почивки често липсват. Често на някой от манипулантите му става зле от пренатоварване. Постоянно ти крещят на главата "хайде давайте по бързооо" Това не е нормална работна среда. За г-жа Виолета хУйчева ще кажа, че явно е потомка на Хитлер, злобна лелка с тънки набръчкани устни, която само крещи! Абе ако се чудите дали да почвате там-не правете тази грешка!

Сегашният ни шеф Георги Георгиев флиртува с жените постоянно. Една я повиши като заплата, но и даде повече работа а тя спи снего щото си мисли, че я обича. Той е женен с дете и друга любовница освен нея. Зимите са студени, летата горещи. Оставаш на една позиция без никаква възможност за потенциял освен ако не спиш с шефа. Писахме и до главните началници без резултат. Пълна трагедия в склада в Търново.

Куриерите бачкаме за 800лв като редовно се навъртат по 400 500 км все едно сме тираджии...

Здравейте.Работя от скоро във фирмата.Сега ще ви споделя без да преувеличава.Постоянно се наема персонал, който след няма и месец напуска. Работата е тежка и много динамична. Втора смяна започва в 5 и завършва уж в 2,нооо почти всеки ден се работи до 5,често и до 6:30 сутринта Първа смяна е от 9.като има само една почивка от 9:30 до 10 и така се получава че ти реално нямаш почивка. Първа смяна също свършва не в 4,а в 5,6 дори и до 8 ве4ерта сме били.Ако има липси на лекарства, или някой счупи някое лекарство го от държат от заплатата на всички.На ден минаваш по 25-30 километра, защото цял ден ходиш бързо за да набира лекарства от рафтовете.Вдигаш тежки кашони,а бонус за който говорят реално неможеш да го вземеш, защото процента на допустими грешки е много малък- 0.04 Абе за 750 лв (ако вземеш толкова) те изцежда.Не си струва за тази тежка работа.