Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Здравейте,понеже ми стана любопитно и реших да разгледам какво се пише за фирмата,останах шокирана. Аз работя вече 2 години тук и мога да кажа,че повече от 60% от коментиралите са изгонени или принудени да напуснат. Сега няма да лъжа и да обяснявам как няма напрежение,или че работата е лежерна,но в никакъв случай не мога да кажа,че се работи по 15 часа ,или че има една почивка 15 минути...Относно бонусите и извъредните часове,не съм била никога ощетена. Съжалявам,но ако тези които по цял ден се покриват и идват на работа само за да им минава времето очакват в края на месеца някакъв бонус да не се оплакват. :)

Привет, някой може ли да каже как е в контакт център офис София? Работна атмосфера, заплащане, натоварване, социални придобивки как са?

Този под мен отлично го знам какъв е, само не знам защо подвежда хората така и си мисли, че им прави добро. Добре, че ми каза един приятел да вляза в сайта и да се убедя какво е сътворил. Натоварване има, даже понякога в повече, но то навсякъде има. Аз съм от две години във фирмата и въобще не може да се каже, че съм най-отдадения служител, че да съм ѝ пръв защитник. Но гледам да си върша работата. Колегите влизат в положение, когато трябва, бусовете са нови, заплащането започва от 1000лв. чисто, плащат реални осигуровки. Не знам за другите градове какво е. Моя съвет е идете на интервю и вижте за какво става дума.

Смешно заплащане,допълнителния труд не се заплаща коректно,а по симпатии на началника.Юли или Юри Найденов главния тиквеник в софия само се плюнчи и се обеснява колко е велика фирмата,а всъщност се въртят по 6-7 хил.км за 800 лв.Това е гавра с труда на хората.

За фьоникс фарма гр. Пловдив мога да кажа, че извънредните часове са много (смени по 15 часа) натоварването е голямо. Почивки често липсват. Често на някой от манипулантите му става зле от пренатоварване. Постоянно ти крещят на главата "хайде давайте по бързооо" Това не е нормална работна среда. За г-жа Виолета хУйчева ще кажа, че явно е потомка на Хитлер, злобна лелка с тънки набръчкани устни, която само крещи! Абе ако се чудите дали да почвате там-не правете тази грешка!

Сегашният ни шеф Георги Георгиев флиртува с жените постоянно. Една я повиши като заплата, но и даде повече работа а тя спи снего щото си мисли, че я обича. Той е женен с дете и друга любовница освен нея. Зимите са студени, летата горещи. Оставаш на една позиция без никаква възможност за потенциял освен ако не спиш с шефа. Писахме и до главните началници без резултат. Пълна трагедия в склада в Търново.

Куриерите бачкаме за 800лв като редовно се навъртат по 400 500 км все едно сме тираджии...

Здравейте.Работя от скоро във фирмата.Сега ще ви споделя без да преувеличава.Постоянно се наема персонал, който след няма и месец напуска. Работата е тежка и много динамична. Втора смяна започва в 5 и завършва уж в 2,нооо почти всеки ден се работи до 5,често и до 6:30 сутринта Първа смяна е от 9.като има само една почивка от 9:30 до 10 и така се получава че ти реално нямаш почивка. Първа смяна също свършва не в 4,а в 5,6 дори и до 8 ве4ерта сме били.Ако има липси на лекарства, или някой счупи някое лекарство го от държат от заплатата на всички.На ден минаваш по 25-30 километра, защото цял ден ходиш бързо за да набира лекарства от рафтовете.Вдигаш тежки кашони,а бонус за който говорят реално неможеш да го вземеш, защото процента на допустими грешки е много малък- 0.04 Абе за 750 лв (ако вземеш толкова) те изцежда.Не си струва за тази тежка работа.

моля, за мнение относно анализаторските и финансови позиции в Либра/Фьоникс/. Каква е отмосферата в екипа? Някой работил ли е с Павлина Динева? В какви граници се движат заплатите там и има ли допълнителни придобивки?

Да, моля! Ако някой може да каже нещо ново по отношение на заплащане и фирмена култура, към настоящия момент, нека да сподели.Последните коментари са от 2014 - 2015г.Имат обява за мениджър транспорт и честно казано , като прочетох предишните негативни коментари направо се чудя дали да си пусна CV тo.
Оставям настрана изключително неприятния факт ,че не са обявили нито заплата(поне нещо приблизително на годишна база), нито работно време, нито подробности от т.н. "социален пакет".Това си е достатъчен признак на изключително ниска фирмена култура(особено що се отнася до набирането на персонал).Това са основните ( смея да кажа дори най- важни)неща които интересуват всеки търсещ работа човек и не е нужно да се губят няколко дни в безмисленни кандидатствания, за да разбереш накрая ,че заплатата или условията на работа касаещи обявената длъжност, не те устройват.