Интермайндс ООД /img/frontend/nomap.png"

Интермайндс ООД

Фирмата е супер. Много съм доволна от работната атмосфера там. Винаги ми е било интересно и се радвам, че работих с този екип. Не разбирам за какво мрънкат по-долу коментиралите, след като с част от тях съм работила (екипа е малък и е ясно кой какво е писал) при положение, че те самите са такива безумни неграмотници (само погледнете начина, по който са написани коментарите им).
Винаги са се отнасяли добре с мен и са ценяли какво върша. Нямам оплаквания както към заплатата, така и към работодателите ми.
Колкото до обедните почивки - всеки добре организиран човек лесно може да си намери време за тях.

Май е по-добре добре въобще да не отивате на интервю, не си губете времето. Ако все пак се излъжете каквото и да ви казват знайте, че не е истина.
Управителката е безумна истерична персона, която изпитва удоволствие да наема персонал за да задоволи собственото си его. Не знам някой да е работил повече от 6 месеца и да не си е тръгнал след безумни скандали, като му е обеснено колко велика е управителката и какви нищожества са всички с които е принудена да работи (като тези всички сама си избра през 3-4 месеца). Последна заплата не се плаща по презумция, заплатите се изплащат с нормалното 10 дневно закъснение, защото: "все не остава време".
Схемата на работа е следната: 1 външен дизайнер прави всички сайтове, а тези които са в офиса наливат останалото.Същото важи и за списанието.
Пестете си нервите и въобще не стъпвайте там!

Здравейте, не бих Ви препоръчала да започаването на работа в тази фирма. Собственичката на компанията е изключително неграмотна дама, която освен, че нищо не разбира от разработване на уеб сайтове те изкарва виновен за нейните грешки и пропуски. Очаква от теб ти да и казваш как да си върши работата и какво да прави, когато някой клиент е недоволен. Няма подход нито към хората, които работят за нея, нито към клиентите. На мен лично се опитваше да ми обяснява как нямам качества за тази позиция. Но въпросът е защо тогава ме е наела след като още в самото начало по нейните думи не съм имала качества за тази позиция?Въпросната дама управител на фирмата според мен нямаше никакъв управленски опит и често се страхуваше от пряк контакт с клиентите, за да не се провали. Тази дама изпитваше изключителна несигурност и имаше проблеми в общуването с хората. Разбира се и на мен не ми плати, както и на другите хора, които са писали тук последната заплата като не ми даде никакво обяснение. За жалост нямаше как да я дам под съд, защото това не беше официално заплата на която ме осигуряваше. Моят съвет към Вас е ако Ви предложат работа в тази фирма изобщо не приемайте. Ще се сблъскате само с некомпетентни хора и комплексиран работодател на всичкото отгоре и доста стиснат, нищо няма да научите и ще искате да напуснете още на втория месец.

По-скапана БГ фирма от тази, едва ли има, и по общо мнение няма да я има още дълго!Работна обстановка дефакто няма,защото шефката-....., ежедневно изпада в кризи и крещи невротично на всички /случвало се е даже и пред клиенти-много нелепо/... ей така за спорт..следи персонала,чете кореспонденцията му,а той е дъжен да слуша нейната "назидателна" реч как само тя бачка,как и лев не е спечелила от фирмата и т.н., всяка седмица минимум 1 път.Не се ползва обедна почивка.Заплатите са доста ниски за сектора,затова мазно те подлъгва с проценти, които не дават. Договорите са на минимална, която ти превеждат, а останалото е на ръка,за да спести от данъците!Като напускаш типично по ганьовски те отсвирват без последна заплата,че даже и за дължащите ти се документи те разкарват месеци щото се правят на ударени, че и такова ти дължат.Има огромно текучество на персонала-малко са тези, които успяват да издържат стресиращата атмосфера създавана от управлението.В тази пародия на ИТ фирма,колкото и да се стараете винаги ще са недоволни от вас,ще ви крещят все едно сте на къра (пълно безумие),ще сравняват труда ви с нищо. Ако постъпите там се подгответе за нервно и хаотично ежедневие,с голям обем работа,ниска/никаква заплата,а насреща получавате-упреци и клевети,никакво удовлетворение и нулево признание за труда ви! Искрено НЕ ВИ съветвам/препоръчвам тази бг пародия на фирма от ИТ сектора-Интермайндс!

Nai- loshata rabotna atmosvera v koqato moze da popadnete. Zaplashtaneto e mn. zle obeshtanite % ostavat v dalechnoto budeshte,a za zaplatite vse ne ostava vreme da budat prevedeni na tochna data. Ekipa na firmata se smenya 3puti za 12meseca, tova e dosta pokazatelno. Upravitelkata ima problemi v obshtuvaneto s hora - skandalite sa normalniqa nachin za komunikaciqa. Namirat se do Zavod Elektronika i moze da se kaze, che e dobra lokaciqa. Silno preporuchvame da ne zapochvate tam kakvoto i da vi obeshtavat.

Хаотично управление. Типичен пример за фирма, в която няма спазена длъжностна характеристика. Ниска ИТ култура на персонала. Обещания за проценти, които дефакто не дават ;-) От т.нар. web project manager (account executive) се очаква да е и sysAdmin, дизайнер и кодер - както дойде. Скоро управителката ще разбере, че една птичка пролет не прави!!!

Бих желал да остана анонимен, моля!