MaxConsult / МаксКонсулт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MaxConsult / МаксКонсулт ЕООД

Здравейте,                                                                                                                    От 1 мес. търся работа в чужина. Начетох се на какво ли не за т.н. фирми посредници.
Уважаеми  служители на МАХ КОНСУЛТ, защо допускате да се клевети името Ви, след като твърдите, че сте изрядни? Това лесно се доказва с лицензите. Публикувайте ги , за да могат търсещите да Ви имат доверие.
Уважаеми " ужилени" , не трябваше ли първо да поискате да видите договора за посредничество на фирмата?

Много бързо измислихте доволна от МАКСКОНСУЛТ1 ВАРНА фантомка.Понеже ви предупредих,че ще разтръбявам където мога колко сте измислени,лъжливи и нагли,не изчакахте и ден и написахте хвалебствия.Доведете ми един доволен от вашите услуги,ама като знам колко сте фалшиви,съм сигурна ,че ще доведете братовчедка си,която не е стъпвала в Лондон да ме убеждава,че моя случай е единичен.НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА МАКСКОНСУЛТ1 ВАРНА!ЗА ВАШЕ ДОБРО Е,ЩЕ ВИ ПРИБЕРАТ ПАРИТЕ И ТОЛКОВА!АМА ОТ ТИЯ ПАРИ/КАТО МОИТЕ/ НИЩО ДОБРО НЯМА ДА ВИДАТ.

Чрез тази фирма съм била 3 пъти на работа в чужбина и съм доволна. То българина освен да се оплаква без да вижда вината в себе си не може. Това го забелязах докато бях навъм То като нашия манталитет го няма никъде.  Затова и в България сме на това дередже . Семействата които вземат детегледачки от България с слаб Английски език задължително плащат по 100 паунда на седмица. Вече като се понаучи езика на место в Англия, може да се мисли и за по платена работа. Фирмата ме информира вкл.и писмено за това какво трябва и какво не трябва да се прави в Англия на своя глава, там е написано също че се работи в черни християнски семейства. Това са Афро-британци, с Английски паспорти. Расизма в Англия се преследва много строго от закона! Аз също не бях посрещната на аерогарата в Лондон, но беше ми даден план за пътуване, кой автобус да взема до спирката където щеше да ме посрешне семейството. Понеже в Англия аерогарите особено "Лутан" се намира на повече от 100 км от града и доколкото знам повечето семейства нямат възможност да дойдат там да посрещтат детегледачките си понеже това е голямо разстояние, а са и до късно на работа през деня.Така че предполагам че тази жена Йорданка, също е получила такъв план за пътуване като мене и на Английски и на Български език, как да стигне от аерогарата до спирката където семейството ще я посрещне. От аерогарара тръгват непрекъснато към града Лондон както автобуси, така и влакове. Обществения транспорт в Англия е много добре уреден за разлика от България. Храната в семействата също е осигурена, нали трябва да хранят и децата си, Просто те готвят друг тип ястия и аз сама си готвих за себе си каквото ми се хапваше. Трябваше да казвам само на семейството когато ходеха на пазар какви продукти да купят и за мене. Желая на всички успех ! Никой не ви взема от тази фирма някакви пари от България, за разлика от фирми от София, от които съм се напарила!!

Под Максконсулт груп имам в предвид Максконсулт ЕООД

Максконсулт 1 е фирма на една моряшка жена (инж.Марова) и офиса се намира на ул.Драгоман 25 във Варна
Изключително некоректна и към партньори и към потенциални кандидати за работа
Предлага оферти за работа които реално не съществуват.Проверени са лично по други начини от източниците .
Особено за оферти в чужбина .
Не се хващайте нито с тази фирма ,нито с максконсулт -груп
.....................................Инфомаркет е подобна фирма във Варна-също мошеническа, собственост на доц. Н.Николова

А имате ли идея Максконсулт-1 каква фирма е ? Дали е дъщерна на Максконсулт. Понеже обявяват оферти за работа в чужбина а няма никъде инфо за тях!

Zdraveite,
Az iskam sam da popitam firmata dali vsichki tezi komentari v foroma sa verni za rabotata v cujbina.

Това си е жива реклама, не ви ли е срам бре!!!

Това малко на реклама ми намирисва, вземете платете някой лев на администратора.

Лизензираната трудова борса МаксКонсулт ЕООД е
създадена през 2001 година за посредничество
при наемане на работа в чужбина.
Екипът ни е добре подготвен и организиран, за да
предложи качествено и коректно пласиране на
всеки кандидат, търсещ работа в чужбина.

МаксКонсулт ще Ви асистира за възможно
най-добрата Ви реализация, в зависимост от
вашето образование, опит, езикови познания и
личните ви предпочитания.

Поемаме ангажимент да предложим удобен и
изгоден транспорт, здравна застраховка.

Без такса за обработка на документи.

Можете да се свържете с нас от 9 - 18 часа, всеки ден от понеделник до петък на Телефон:
052 620 351, 052 632 247, тел./факс: 052 603 084, GSM: 0885 202 888

Или в офиса на адрес: град Варна, ул. ”Радко Димитриев” 7, етаж 2, офис 1