BGMENU /img/frontend/nomap.png"

Единствените хора, които са добре в тази фирма е субконтрактора, чиито куриери си правят добра заплата за сметка на хората,които карат служебните автомобили на фирмата. За тези с колите на БГМеню вечно няма поръчки, намалиха заплатите, лъжат в бонусите. Ако не подпишеш договора за намаляването на заплатата, трябва да си подадеш молбата за напускане! Трябва да се молиш да ти дават работа. И за да не плащат добре, въпреки че искаш да работиш - не ти дават поръчки! Ако някой реши да започне работа в тази фирма на служебен автомобил или велосипед, добре е хубаво да си помисли за това!

Здравейте , някой би ли споделил мнение относно позиции като Inside Sales Representative и като цяло за атмосферата в офиса?

Пълно с малоумници в тази държава. Чета ви коментарите и направо се хващам за главата. Как може да сте толкова прости, бе? Какви са тия глупости, как можете да сте такива баламурници? Толкова ли е трудно да изискате трудов договор, когато започвате работа някъде, за да имате след това доказателство за заработеното и да си вземете заплатата? Пък за тъпака, който написал "дърпаш оборота от деня, нищо не могат да ти направят" просто нямам думи. Пу на всичките!

Искам да питам някой който в момента работи като доставчик във фирмата, ако желание да каже как реално стоят нещата ,защото всеки от управителите може да си говори каквото иска,за условията на работа, заплащане ,отношение и така.Благодаря предварително

Така първо дал съм оценки на повечето лош защото от такава фирма не можеш да очакваш нищо хубаво. Преди време работих малко ( месец) за тия мошенници. Некъв мазен пикльо на интервюто ми обясняваше колко са коректни; колко лесно било да се работи при тях, абе с една дума песен, ДА АМА НЕ- ПЪЛЕН ХАОС. На мен също като колегата по-горе когато казах че ще напусна не ми изплатиха и 2/3 от парите, уж счетоводителката била направила грешка, въпросният АНГЕЛ ми каза че няма как в момента да ми платят останалата част от парите, ама след 15 дена при следващото плащане ще ми се обадят и ще платят и останалите пари. Питах го изрично да не се налага после да ги търся, а оня темерут ми вика: Спокойно, ние да не сме цигани :))..... Е ЦИГАНИ СТЕ!!! Никога не се лъжете да започвате работа във фирма без трудов договор, както аз почнах, лъгаха ме че тия дни ще е готов,(чакаме го днес; па утре) та така 30 дена. Най добре когато напускате дръпнете оборота за деня и дотам, нищо немогат да ви направят нямат трудови правоотношения с вас, нямат договор, нямат нищо, едно копие от лична карта и това е!!!!!

Работех съвестно около 40дни в тази фирма.Наложи ми се да замина за Германия.Сметнах,че е етично и морално да ги известя 10 дни преди да напусна.Всичко беше ОК докато не дойде време да си получа заплатата.3 дни ме разкарваха до офиса за да си получа възнаграждението,като накрая диспечера ми каза,че един от шефовете наречен Ангел е наредил да не ми се изплати заработеното!Обадих му се по телефона и той най-нагло ми каза,че те на са социален дом!!!Сега се налага да взема бърз кредит с висока лихва за да си платя билета за германия.Това,че ще ги съдя е най-малкото.Не може някоя фирма претендираща за сериозна да се подиграва и унижава с труда на хората.

Здравейте,възможно ли е някой служител в тази фирма,да остави някакъв e-mail адрес искам да го попитам нещо но не е за форума благодаря предварително

Бях на интервю във фирмата преди около 2 месеца и съм на мнение, че хората, които ценят себе си, ценят труда си и търсят стойностна работа, която да им носи някакво удовлетворение и нормално заплащане, трябва моментално да подминат тази обява. Мога да кажа следното:

1) Локацията е кофти, няма транспорт дотам, освен трамвай 7, но той спира на около 20 минути от офиса, а хора с коли едва ли биха работили такава работа, понеже голяма част от заплатата им ще отива за гориво.

2) Работното време също е кофти. Има 12-часови смени, но графикът не е 2 на 2, а след една такава смяна се взимат още поне 3-4, но с различен брой часове. Почивните дни са разпилени по един и по два. Графикът се изготвя седмица за седмица, а това означава, че човек не разполага със свободното си време и не може да си прави планове.

3) Заплащането не се коментира по време на интервюто, но преди време попаднах на една обява, където беше написано, че е 700 лв. Явно практиката е тука има, тука няма, що се отнася до обявите им.

Пълни мошеници, само като чуеш че ще взимаш едни пари примерно 1200лв ,но ще те осигуряват на минималната заплата, трябва да ти стане ясно. Имах колеги които работеха с месеци без трудов договор! Недай си боже да работиш 2-3 седмици и по някаква причина решиш да се откажеш, порезват те яко :)), не 1 или 2-ма са пропищели. Парите разбира се получаваш на ръка без фиш или какъвто е документ, подписваш се на една хартия със сумата която си взел, и си я вземат обратно! Ако си куриер караш докато има заявки, нищо че работното ти време е свършило, разбира се това не се плаща :)), още по-хубаво ти става като за капак последната ти заявка е до Дружба, а ти живееш в Надежда примерно. Като цяло не е читава фирма, от начало примамва апетитната надница от 60лв/12ч , но като се замислиш 5лв/на час с твой автомобил, и с твое гориво хич не е оферта, бакшишите особено през деня не са никви, от 5-6 заявки 1-2-ма да оставят, вечер е по-добре, за деня ако хванеш колкото за горивото ще си доволен! Това не е сериозна работа в сериозна фирма, по-скоро е колкото да замажеш положението временно, докато не си намериш нещо друго :)).

Здравейте! Кандидатствах за работа в bgmenu за - сътрудник обслужвавне на клиенти и искам да попитам за мнение относно работата, парите и дали да приема, понеже вече съм одобрена?:) Ако някой може да помогне?:))