BGMENU /img/frontend/nomap.png"

Кажете повече за позицията Inside Sales Representative в офиса. Гледам сегашната, която я заема има много време да чете книги, че и да ги купува.

Работя от 1 месец във фирмата. Доста съм доволен.
В общи линии нещата са измислени и работят. Харесва ми екипът, който координира, само Кристиян (шефът) е малко по-строг и на моменти сопнат, но предполагам, че е под много напрежение.
Парите не са кой знае колко като за София, но пък можеш да хващаш бонуси и да получаваш бакшиши.
За колегите си не мога да коментирам, всеки си кара сам и ако не се засечеш с някого някъде в офиса, няма как да го познаеш.
Офисът се намира в Лозенец, а не на майната ти, както този на Food Panda.
Голямо евала на момчето, дето прави графика, много е разбран.
Като стана дума за график - правиш си го сам, когато ти е удобно, ако не караш служебно колело или скутер, не трябва а ходиш никъде - излизаш от вас, пускаш апа и почваш да работиш.
Не знам как е било преди, сега всичко е законно - договори, всичко по сметка и тнт. Още с влизането ти го казват.
Няма да изкарвате някакви невероятни пари, но на 8 часа с бакшиш и бонус стават хиляда, хиляда и сто, като отделно ни дават парички за бензин.
Това е. Успех

Работата е добра, особено ако искате да си вършите сам нещата без да има някой, който да ви пили на главата. Заплащането също е добро, но може да се помисли и за нещо допълнително като валчери за храна. Има куриери, които ги мързи и такива, които са дошли да бачкат. Като цяло препоръчвам, но ако искате работа, която е в движение, иначе не е вашето място. Някой хора предпочитат да са на топло в офис по цял ден, забити на едно място, аз искам да съм навън сред хората.

Единствените хора, които са добре в тази фирма е субконтрактора, чиито куриери си правят добра заплата за сметка на хората,които карат служебните автомобили на фирмата. За тези с колите на БГМеню вечно няма поръчки, намалиха заплатите, лъжат в бонусите. Ако не подпишеш договора за намаляването на заплатата, трябва да си подадеш молбата за напускане! Трябва да се молиш да ти дават работа. И за да не плащат добре, въпреки че искаш да работиш - не ти дават поръчки! Ако някой реши да започне работа в тази фирма на служебен автомобил или велосипед, добре е хубаво да си помисли за това!

Здравейте , някой би ли споделил мнение относно позиции като Inside Sales Representative и като цяло за атмосферата в офиса?

Пълно с малоумници в тази държава. Чета ви коментарите и направо се хващам за главата. Как може да сте толкова прости, бе? Какви са тия глупости, как можете да сте такива баламурници? Толкова ли е трудно да изискате трудов договор, когато започвате работа някъде, за да имате след това доказателство за заработеното и да си вземете заплатата? Пък за тъпака, който написал "дърпаш оборота от деня, нищо не могат да ти направят" просто нямам думи. Пу на всичките!

Искам да питам някой който в момента работи като доставчик във фирмата, ако желание да каже как реално стоят нещата ,защото всеки от управителите може да си говори каквото иска,за условията на работа, заплащане ,отношение и така.Благодаря предварително

Така първо дал съм оценки на повечето лош защото от такава фирма не можеш да очакваш нищо хубаво. Преди време работих малко ( месец) за тия мошенници. Некъв мазен пикльо на интервюто ми обясняваше колко са коректни; колко лесно било да се работи при тях, абе с една дума песен, ДА АМА НЕ- ПЪЛЕН ХАОС. На мен също като колегата по-горе когато казах че ще напусна не ми изплатиха и 2/3 от парите, уж счетоводителката била направила грешка, въпросният АНГЕЛ ми каза че няма как в момента да ми платят останалата част от парите, ама след 15 дена при следващото плащане ще ми се обадят и ще платят и останалите пари. Питах го изрично да не се налага после да ги търся, а оня темерут ми вика: Спокойно, ние да не сме цигани :))..... Е ЦИГАНИ СТЕ!!! Никога не се лъжете да започвате работа във фирма без трудов договор, както аз почнах, лъгаха ме че тия дни ще е готов,(чакаме го днес; па утре) та така 30 дена. Най добре когато напускате дръпнете оборота за деня и дотам, нищо немогат да ви направят нямат трудови правоотношения с вас, нямат договор, нямат нищо, едно копие от лична карта и това е!!!!!

Работех съвестно около 40дни в тази фирма.Наложи ми се да замина за Германия.Сметнах,че е етично и морално да ги известя 10 дни преди да напусна.Всичко беше ОК докато не дойде време да си получа заплатата.3 дни ме разкарваха до офиса за да си получа възнаграждението,като накрая диспечера ми каза,че един от шефовете наречен Ангел е наредил да не ми се изплати заработеното!Обадих му се по телефона и той най-нагло ми каза,че те на са социален дом!!!Сега се налага да взема бърз кредит с висока лихва за да си платя билета за германия.Това,че ще ги съдя е най-малкото.Не може някоя фирма претендираща за сериозна да се подиграва и унижава с труда на хората.

Здравейте,възможно ли е някой служител в тази фирма,да остави някакъв e-mail адрес искам да го попитам нещо но не е за форума благодаря предварително