BGMENU /img/frontend/nomap.png"

Здравейте,някой воже ли да сподели мнението си длъжност шофьор куриер ,какво е заплащеното ,редовно ли се взема заплата ,и като цяло какви са условията

Като настоящ служител съм доволна, работя на офисна позиция и ме осигуряват на рален доход. Заплатата може да е една идея по-малка в началото, но се формира в последствие спрямо представянето и имаме допълнителни облаги. Около година вече работя тук и не мога да се оплача - отпуски, болнични, извърнеред труд - всичко си е законово и не са ми отказли абсолютно нищо, което ми е било нужно. А за питащия каква е позицията на подписващите ресторантите - Sales Representative.

Здравейте, някой знае ли каква е позицията, в която се карат служебни коли и хадиш
на срещи с ректорантите, за да сключват даговори
да работят с Takaway? Разбира се и какво е заплащането. Предложиха ми нещо такова, но не знам дали е ок само знам, че колите са последен модел.

Кажете повече за позицията Inside Sales Representative в офиса. Гледам сегашната, която я заема има много време да чете книги, че и да ги купува.

Работя от 1 месец във фирмата. Доста съм доволен.
В общи линии нещата са измислени и работят. Харесва ми екипът, който координира, само Кристиян (шефът) е малко по-строг и на моменти сопнат, но предполагам, че е под много напрежение.
Парите не са кой знае колко като за София, но пък можеш да хващаш бонуси и да получаваш бакшиши.
За колегите си не мога да коментирам, всеки си кара сам и ако не се засечеш с някого някъде в офиса, няма как да го познаеш.
Офисът се намира в Лозенец, а не на майната ти, както този на Food Panda.
Голямо евала на момчето, дето прави графика, много е разбран.
Като стана дума за график - правиш си го сам, когато ти е удобно, ако не караш служебно колело или скутер, не трябва а ходиш никъде - излизаш от вас, пускаш апа и почваш да работиш.
Не знам как е било преди, сега всичко е законно - договори, всичко по сметка и тнт. Още с влизането ти го казват.
Няма да изкарвате някакви невероятни пари, но на 8 часа с бакшиш и бонус стават хиляда, хиляда и сто, като отделно ни дават парички за бензин.
Това е. Успех

Работата е добра, особено ако искате да си вършите сам нещата без да има някой, който да ви пили на главата. Заплащането също е добро, но може да се помисли и за нещо допълнително като валчери за храна. Има куриери, които ги мързи и такива, които са дошли да бачкат. Като цяло препоръчвам, но ако искате работа, която е в движение, иначе не е вашето място. Някой хора предпочитат да са на топло в офис по цял ден, забити на едно място, аз искам да съм навън сред хората.

Единствените хора, които са добре в тази фирма е субконтрактора, чиито куриери си правят добра заплата за сметка на хората,които карат служебните автомобили на фирмата. За тези с колите на БГМеню вечно няма поръчки, намалиха заплатите, лъжат в бонусите. Ако не подпишеш договора за намаляването на заплатата, трябва да си подадеш молбата за напускане! Трябва да се молиш да ти дават работа. И за да не плащат добре, въпреки че искаш да работиш - не ти дават поръчки! Ако някой реши да започне работа в тази фирма на служебен автомобил или велосипед, добре е хубаво да си помисли за това!

Здравейте , някой би ли споделил мнение относно позиции като Inside Sales Representative и като цяло за атмосферата в офиса?

Пълно с малоумници в тази държава. Чета ви коментарите и направо се хващам за главата. Как може да сте толкова прости, бе? Какви са тия глупости, как можете да сте такива баламурници? Толкова ли е трудно да изискате трудов договор, когато започвате работа някъде, за да имате след това доказателство за заработеното и да си вземете заплатата? Пък за тъпака, който написал "дърпаш оборота от деня, нищо не могат да ти направят" просто нямам думи. Пу на всичките!

Искам да питам някой който в момента работи като доставчик във фирмата, ако желание да каже как реално стоят нещата ,защото всеки от управителите може да си говори каквото иска,за условията на работа, заплащане ,отношение и така.Благодаря предварително