BGMENU /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, работех в тази фирма като куриер, като цяло не мога да кажа много добри неща за нея, особено за управителя за гр.София Крисития, прави се на голям шеф, и е много дръпнат, заяжда се за много малко, голяма част от служителите напускат заради него. Опитаха се да ме прецакат с работните часове,като твърдят че не съм работил една седмица и като им казвам че съм я работил, те ми отговарят че съм забравил, графика постоянно се променя без предупреждение, или ако те предупредят е в същия ден когато вече трябва да си на смяна, а когато постъпвах ми казаха че графика ти си го правиш и няма да ти се променя,тъй като графика е в електронна система а не на хартия, могат да си го въртят както си искат. Когато подадох молба за напускане същия Кристиян се държа с мен все едно съм престъпник, и едва ли не съм щял да избягам от работа, и как щели да ме съдят, при последния ден от молбата за напускане си им исках парите за изработеното, а те ми смятаха някаква смешна сума която не отговаря на реалността, едва когато си пресметнах аз всичко и ги заплаших с съд, тогава ми върнаха парите, служебните колела са в лошо състояние,и ако нямаш свое не е много препорачително да караш тяхно, на ток са но при повечето има проблем с задвижването и въртиш като луд, в самия договор си пише че има бонусова система,и над определн брой поръчки над нормата уж ти се трупат пари, да де ама на мен въобще не ми се трупаха пари по някаква причина,колкото и бързо да доставях храната. В тази фирма има три плюса, първия е че нямаш шефове на главата и си работиш сам, можеш да стартираш без нужда да ходиш до офиса ако си с твое колело, втория плюс е че ти се плаща на час, не на поръчка като при другите фирми на пазара, и третия плюс е че диспечерите са много печени, и можеш да очакваш помощ ако нещо стане по време на работа, обещават много но не си спазват всички обещания, като цяло не препоръчвам!

Бивш служител съм на фирмата работил съм около 2 г., работил съм както на служебна кола така и на лична кола, като цяло фирмата относно заплащане е много точна , самата схема на плащане е доста добре измислена , за Кристиян шефа 95% от колеги като е ставало въпрос за него нищо хубаво не казват но реално човека държи на дисциплината и отношението към него , поне това съм забелязал , аз лично нищо лошо не мога да кажа не малко пъти сме говорили вижда ми се много разбран . Докато съм бил на служебна мога да кажа че автопарка се поддържа много , има мивка всичко минаваш миеш набързо без да даваш пари и си работиш с кеф после, като цяло работата има + и - плюсовете са нямаш никой на главата , никой не те гони да се кара всичко на минутата , на лична кола взимаш прилични пари , правиш си ти графика за седмицата минусите са че има нерви по пътищата , разкарват те някой път из цяла София за 1 час но като цяло хубава е работата. За диспечерите бих казал че най доволен съм останал от Мишо много читаво момче , винаги е помагал с каквото може . Напуснах защото се преместих във градския транспорт.

Здравейте,някой воже ли да сподели мнението си длъжност шофьор куриер ,какво е заплащеното ,редовно ли се взема заплата ,и като цяло какви са условията

Като настоящ служител съм доволна, работя на офисна позиция и ме осигуряват на рален доход. Заплатата може да е една идея по-малка в началото, но се формира в последствие спрямо представянето и имаме допълнителни облаги. Около година вече работя тук и не мога да се оплача - отпуски, болнични, извърнеред труд - всичко си е законово и не са ми отказли абсолютно нищо, което ми е било нужно. А за питащия каква е позицията на подписващите ресторантите - Sales Representative.

Здравейте, някой знае ли каква е позицията, в която се карат служебни коли и хадиш
на срещи с ректорантите, за да сключват даговори
да работят с Takaway? Разбира се и какво е заплащането. Предложиха ми нещо такова, но не знам дали е ок само знам, че колите са последен модел.

Кажете повече за позицията Inside Sales Representative в офиса. Гледам сегашната, която я заема има много време да чете книги, че и да ги купува.

Работя от 1 месец във фирмата. Доста съм доволен.
В общи линии нещата са измислени и работят. Харесва ми екипът, който координира, само Кристиян (шефът) е малко по-строг и на моменти сопнат, но предполагам, че е под много напрежение.
Парите не са кой знае колко като за София, но пък можеш да хващаш бонуси и да получаваш бакшиши.
За колегите си не мога да коментирам, всеки си кара сам и ако не се засечеш с някого някъде в офиса, няма как да го познаеш.
Офисът се намира в Лозенец, а не на майната ти, както този на Food Panda.
Голямо евала на момчето, дето прави графика, много е разбран.
Като стана дума за график - правиш си го сам, когато ти е удобно, ако не караш служебно колело или скутер, не трябва а ходиш никъде - излизаш от вас, пускаш апа и почваш да работиш.
Не знам как е било преди, сега всичко е законно - договори, всичко по сметка и тнт. Още с влизането ти го казват.
Няма да изкарвате някакви невероятни пари, но на 8 часа с бакшиш и бонус стават хиляда, хиляда и сто, като отделно ни дават парички за бензин.
Това е. Успех

Работата е добра, особено ако искате да си вършите сам нещата без да има някой, който да ви пили на главата. Заплащането също е добро, но може да се помисли и за нещо допълнително като валчери за храна. Има куриери, които ги мързи и такива, които са дошли да бачкат. Като цяло препоръчвам, но ако искате работа, която е в движение, иначе не е вашето място. Някой хора предпочитат да са на топло в офис по цял ден, забити на едно място, аз искам да съм навън сред хората.

Единствените хора, които са добре в тази фирма е субконтрактора, чиито куриери си правят добра заплата за сметка на хората,които карат служебните автомобили на фирмата. За тези с колите на БГМеню вечно няма поръчки, намалиха заплатите, лъжат в бонусите. Ако не подпишеш договора за намаляването на заплатата, трябва да си подадеш молбата за напускане! Трябва да се молиш да ти дават работа. И за да не плащат добре, въпреки че искаш да работиш - не ти дават поръчки! Ако някой реши да започне работа в тази фирма на служебен автомобил или велосипед, добре е хубаво да си помисли за това!

Здравейте , някой би ли споделил мнение относно позиции като Inside Sales Representative и като цяло за атмосферата в офиса?