MASTERS 2001 / Мастърс 2001 /img/frontend/nomap.png"

MASTERS 2001 / Мастърс 2001

И все пак няма ли някой доволен от фирмата и какви заплати дават там, че ми предложиха работа като монтажник?

Вие кво, да не почнахте :), еми ако сте почнали честито дето се вика на печелившите.След ниякой месец и вие ще пишете колко са зле и как забавят пари, как не осигоряват хората или ако има осигуровки е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на минимална работна заплата, как шеффа Десислав Цончев лъже маже и такива та му работи, даже понякога се радвам че видях и такава фирма, та дазнам друг път да не се опаря

И на мен ми се обадиха днес и.. ако можеше да се подписват договори по телефона щяхме да го подпишем :) Интересно ми е дали тези негативни писания за фирмата са верни.

И кво ,викате да не почвам ? Днес бях на интервю,ама на по-странно интервю не съм бил никога.Обикновено те питат какво можеш и какво -не,до каква степен си запознат с нещата и пр. Мен ме питаха единствено "искаш ли да работиш" ? Казах да и едва ли не почнаха да ми подготвят договор.
Моля ако някой чете  да ми каже с една дума. Не ,че коментарите по-долу не са достатъчно красноречиви,ама все пак.....

Защо Орлин Петров бе Боби??????.
Това че фирмата е умряла от глад и използва само служителите си зависи от управляващият а не от Орлин Петров (Изпълнител). Защото Орлин Петров не е бил от управляващите за съжаление през всичките тези 7години  а от изпълнителите който си чакаха мизерните заплати и бачкаха като луди за да може да се оправи положението във фирмата ама много гърла се прехранваха от работата на монтажният отдел и чакаха на него ,нищо че най-ниските заплати бяха в отдел монтажи.
Така е било и така ще бъде и за напред за съжаление на Управляващите!!!! Идват и си отиват а след тях нищо ни следа.
Мастерс 2001 ЕООД е фирма за хора който имат време за губене и то много време за губене БОБИ !!!!!!!!!!!!!!!!! ГОДИНИ

Минал съм доста фирми, ама така както лъжат в тази няма друга подобна. Първо се работи ненормално много са супер смешни пари. После пари никога не идват на време нищо че са нищожни. Шефовете са абсолутни лъжци, не вярвайте на нито една тяхна дума защото после всичко ще е различно. Особенно на думите на Орлин Петров. Работих 3 месеца. За тези месеци те не ни дадоха работни дрехи, изобщо не си видях договора и накрая се оказа че е Граждански и не сме били водени никъде, казвам ние защото не бях единственият излъган. Няма смисъл да продължавам, просто не си губете времето с тези няма смисъл.

Firmata e sigurna i dava vuzmovnost za razvitie, dejnostta i e interesna . rabotil sum tam i ostanah v priatelski otnoshenia s kolegite

hahahahaha smeshni hora koito si virvat znam gi mnooo sa zle hahahahahahahahaah

Spored men s glasuvaneto sam kazal kvoto moga she dobavia oshte 4e nema po neuredena firma v vsiako edno otnoshenie

Оценките сами говорят