Рока България АД / Roca Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

Рока България АД / Roca Bulgaria

Може ли някой да даде информация защо има толкова много обяви последните няколко месеца? Нещо не е наред май ?  Или и тази фирма мислят че младите хора, които имат нещо в главата ще работят за няколко стотин лева........

Много интересно мнение " Фирмата не може да задържи младите си служители " - много трябва да се внимава и да не се бърка " ФИРМАТА НЕ ИСКА ДА ЗАДЪРЖИ МЛАДИТЕ СИ СЛУЖИТЕЛИ "
п.с. Да ме извини "бившия" колега

Най-същественото, което трябва да знаеш е, че фирмата трудно задържа млади кадри. Сам си прави изводите. ;)

До Търсещия,
Отваряйки обявите за работа мога да пожелая на ТЪРСЕЩИЯ работа да си избере на каква позиция точно иска да започне ( стажант, специалист или мениджър ) - и още нещо много важно - УСПЕХ.
Как се набавят служители за цял отдел едновременно ?
Поздрави

Готини колеги? Всеки живее и работи сам за себе си. Да не говорим колко са грозни взаимоотношенията между хората, а за някои думата "срам" им е непозната. По нищо не личи, че това е европейска компания.

Работно място - 70 км от Варна
Работно време - 7 до 19 - няколко часа загубени в път
Организация на работа - Липсва!
Заплащане - малко за загубеното време и нерви
Колеги - Готини но повечето напускат

До търсещия работа,
Искаш да работиш - започваш работа, не искаш да работиш - твое желание. Има място за всеки желаещ да работи, малко сме на село и взаимоотношенията са на малко по-ниско от обичайното ниво за международна компания , но ........... все пак това е завод. Ако искаш заповядай. Ако търсиш по-различни неща - опитай София.
Реалноста за работните места и бизнес климата в България е такава че всеки със зъби и нокти се е вкопчил в това което има и всячески ще го защити. Подай си документите и влизай в битката........
Поздрави и успех

Интересувам се от работа в Рока ( завърших образование във Варна , но съм от Шумен ) в отдели Снабдяване или Експорт ( може да се използва и друго наименование ) завършил съм МИО. Разбрах от познати, че много млади ( като мен ) са наети през последните месеци. Моля за мнение подходяща ли е фирмата за начало на кариера ?
Благодаря предварително
Търсещ начало на кариера

Рока българия е супер фирма ;но много зависи но кой си човек;ако имаш връзки с началството си добре инъче вършиш най черната и нископлатена работа;ако искаш издиганеш в ерархията трябва да си платиш на точния човек;цената за ваизер е около 3000 лева .Също по високите етажи се въртят доста далавери ;постояно нещо се прави после това нещо се разваля но изпълнители са едни и същи фирми.Но работника никои не го пита нищо той трябва да е доволен че има работа и го мачкат

Тая фирма е пълен фалш, не си губи времето с тези хора. Работя в конкуретна фирма на тяхната и искам да им кажа, че по доста показатели имат мноооого да ги гонят :))))))) Поздравявам човека, който ги е определил по-долу с едно изречение. Съвсем на място!!!!!