On Travel / Он Травел /img/frontend/nomap.png"

On Travel / Он Травел

Фирмата е разположена на много добро място в центъра на София, колегиалността е на много добро ниво, ако пожелаеш да се развиваш в сферата на туризма това е фирмата. Учи на отговорност, справяне с работата под напрежение. Заплатата е много добра. Фирмата дава възможност за професионално развитие. Мнението ти се цени и се разглежда внимателно!

Искам да изкажа огромното си разочарование от мошеническата фирма он травел. Това лято те провалиха моята и на още седем човека почивка.Те са най големите мошеници , лицемери ,лъжци и измамници и най вече служителката им Д.Бъчварова/Данчето/.Когато трябваше да ни вземе парите правеше такива мили очи и беше толкова компетентна и словоохотлива , а когато трябваше да ни измъкне от мизерията в която ни бе изпратила Данчето си бе глътнала езика и забравила азбуката. ЗА БОГА БЪЛГАРИ НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ИЗМАМНИЦИТЕ он травел

Mnogo aroganten personal.Nevaspitani i neotzivchivi samo misliat kak da vzemat parite na horata i da gi ostaviat na proizvola.Nie bedstvahme zaradi tiah 1 sedmica v Turcia te ne si mrudnaha prusta za nas kolkoto i da im zvunniahme i da gi omoliavahme te se podigraha s nas i ne im migna okoto a kato se pribrahme ni predlojiha obeshtetenie po 100 leva pri polojenie che platihme po okolo 900 na chovek.Spored men te ne triabva da imat licenz za turoperatorska deinost i da se zanimavat sneshto savsem drugo ako vaobshte gi biva za neshto.

nai ujasnata firma v BULGARIA,nikoga ne izpolzvaite uslugite na ON TRAVEL

Ужасна фирма!

Firmata e dobra , sys dobra baza za razvitie,no lipsva organizacia ,lipsva otnoshenie i uvagenie ,na momenti bezogledno izpolzvane na choveshkia tryd bez realna otplata

Горното е достатъчно