А Енд С Авто Експерт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе, УЛ.СЯР, 26А&markers=Русе, УЛ.СЯР, 26А

А Енд С Авто Експерт ЕООД

2 точки от 1 мнение

Има само една истина за това работно място- стой колкото можеш по- далеч от него
Искам да кажа,че като търсят персонал в тази фирма,не гледат дали имаш опит,а ти казват,че не можеш да се справиш.Как го преценяват това не е ясно.Според мен се подиграват с хората,защото има безработица и те го знаят прекрасно това.Типично в български стил .
Заплатите им се бавят а дори и да се дадат са по малко от това което трябва да получиш.Договор за новопостъпилите служители няма. Само обещания и оправдания.
Определено търсят служители, които да работят за минимално възнаграждение, което в крайна сметка дори да не бъде платено.