Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

rabotodatelite sa to4ni i korektni no xorata koito slagat za opraviteli triabva da gi podbirat po obstoino

ако си работиш съвестно трудът ти ще бъде възнаграден
като ги уважаваш и теб ще те уважават
3 и 4 точка пропускаме
Съотношение работа / свободно време:0 /нула/ 0 /нула/ и пак 0 /нула/
Местоположение:добро е мястото
Колеги:има ги всякакви
пак пропускаме
Много поздрави на всички ХРАНСЧЕТА, аз си ги обичам:)

Работих в офиса на "Хранс Комерс" само за 3 мес. през 2007, но впечатленията ми от шефовете са много добри. Малко хора, които изказват мнение тук, в този сайт, могат да се похвалят със същото. Бяха много човечни, отзивчиви и благоразположени към служителите в офиса. Искам да им пожелая много професионални успехи и много внимателно да си подбират екипа, с който работят.

nqmam mnenie i dumi za tazi veriga 1000 procenta pla4e za xei i ako ne gi zatvorqt zna4i nqma darjava hodete na edin ot tqh i vi6te naprimer v zapaden park magazina+40 gradusa vatre vsi4ko se topi i parji tova e.

Заплащане: На интервюто ви обявяват заплата от 600лв, но в последствие се оказва, че взимате 400. След 6 месеца или година започва да ви се вдига заполатата с по 10 или 20 лв от време на време, но с такива темпове, че чак след 3-4 години може и да ги вземете обещаните ви 600лв (въпреки, че познавам хора, които са във фирмата от 6години и още не са ги взели). Не се плаща работата в извън работно време, не се внасят редовно здравните и социални осигуровки, въпреки че редовно се удържат от работниците, няма платени отпуски, никой не ти дава екземпляр от трудовия договор по който работиш, няма определена дата за вземане на заплати-плащат ги когато си поискат.

Уважение: Никакво го няма.

Привилегии: Само ако умееш да се подмазваш на проверяващите или ти стиска да пуснеш на шефа. В противен случай имаш само задължения и никакви права.

Фирмена сигурност: Единственото което е сигурно е, че решат ли да те изгонят задължително ще скалъпят някаква причина и даже парите няма да си получиш (знам за няколко такива случая).

Съотношението работа/св.време е 1/1 и е единственото което мен лично ме задържа в тази фирма.

Потенциал за развитие: Виж т.Привилегии.

Местоположение: Фирмата има магазини в почти всички квартали на София, но невинаги се съобразяват с местоживеенето на работника.

Колеги: Варират от много свестни до пълни боклуци, но за съжаление вторите са на по-голяма почит от страна на ръководството.

Работна среда: Под всяка критика-зимата мръзнем, а лятото умираме от жега, прескачат се мухи, хлебарки и мишки в повечето магазини, не са осигурени даже и минимални условия на работа.

работих в тази фирма доста години, пълна мизериа, парите развалиат хората, шефовете бяха хора преди, сега са помиари, няма работно време, няма инзвареден труд, стоите далеч от тази фирма,

Sajalyavam horata na koito im se nalaga da rabotyat v tezi magazini. Parvo za6toto usloviyata za trud sa pod vsyakakva kritika ta pove4eto dori nyamat rabotno obleklo. Izkarvat si lo6oto nastroenie i natrupanata umora varhy klientite, da ne govorim za ka4estvoto na produktite i mirizmata koyato se nosi okolo 6tanda za meso. Na 6tanda za zelen4uci mojete da vidite stoka koyato trudno stava dori za zimnina kamo li da konsumirate e vyrno po evtino e no kato izhvarli6 polovinata ot sadarjanieto kakvo pe4eli6 Abe s dve dumi ne hodete da pazaruvate ako ne vi e kraino nalojitelno i zapomnete 4e evtinoto vinagi izliza po skapo.Razo4arovan klient

Сняколко думи зимата 10 часа работих в офис в който беше -3, -4 градуса. Няма никаква работа в екип, всеки си прави каквото знае и се мисли за голямата работа , шефовете не се интересуват за нищо друго освем за 3 неща
1. Парите си,
2. Парите си и
3. Парите си.
Нямаш никакви привилегии ако не си приятел или роднина на шефовете ... Няма никакво уважение по между си .... Дълна дупка.

шефа се хвърля по персонала с тарелки замразено месо.ако ти трябва някакъв документ чакаш цяла седмица.не внасят редовно осигуровки.стоиш по 12 часа прав за 245 лв.стоката идва през ноща и не се заплаща никакав изванреден труд