Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

РАБОТЯ 3г. И СЪМ ДОСТА ДОВОЛЕН. КОЛЕГИТЕ СА ГОТИНИ ЗАПЛАТА МИ Е МНОГО ДОБРА СРАВНЕНИЕ СЪС СТАНДАРТА ЗА БЪЛГАРИЯ. КОЙТО НА КАКВОТО СИ ПОСТЕЛЕ НА ТАКОВА ЩЕ ЛЕГНЕ !

мизерно заплащане,уважение никакво за привилеги не може да се говори бачкаш като луд и накрая ако може да не ти се заплаща винаги липси и тем подобни и 50 процента от заплатата я няма .трябжа да си предател да говориш за колегите си пред тъй наречените проверява'и които не вършат никаква работа и не знам за какво са назна4ени.хигената на персонала е под нулата мръсни и заядливи продава4ки това е в тази верига нищо добро няма с което да бъдат похвалени

Дал съм тези оценки поради доста причини. За работата,която извършвам и почти не се прибирам заплащането е под всякакво ниво.Труда на служителите се използва на макс.Но само една проверчица ненадейна за ненормираното работно време ще им се стъжни на шефовете. Крайно време е да разберат кой работи и кой не.Редно е да се заплаща извънреден труд.Потенциал за развитие незнам да имаш в тази фирма.Привилегии абсурт.Уважение горе-долу.Плащайте извънреден труд на хората.

работих там- не дълго, разбира се(като вси4ки там).персоналът непрекъснато се сменя.най-дълго работилите там са 2-ма- 3-ма с 5 годи6ен стаж във фирмата.4овек там няма никаква перспектива, ако не доносни4и и не у4аства активно в интригите.отговорностите и задълженията нарастват, но не пропорционално със заплатата.хигиената във фирмата е абсолютно занижена, да не кажа,4е липсва.в тази фирма липсва екипна работа, атмосферата е дале4 от професионална.езикът, който се ползва, е на ули4но ниво- отнася се за пове4ето служители и най- ве4е за„доверениците на шефа".морал също им липсва.радвам се,4е излязох от тази среда на 4ове6ки и морален упадък.

zaplashtaneto v tazi veriga e mizerno pove4e sa udrajkite otkolkoto zaplatite,za uvajenie ne moje da se govori samo klqki i nishto drugo,svobodno vreme nikakvo po cql den si na ba4kane revizii se pravqt prez noshta bez da se zaplashta truda na rabotnicite,za razvitie ne moje da se govori koito si gleda savestno rabotata toi ne e jelan v magazina kolegite sa otvratitelni zanimavat se samo s kluki i gledat da te zlepostavqt pred shefovete zashtoto ne im iznasq nqkoi da si varshi rabotata savestno osobeno v magazin pliska tam vlastvat dve koito ne sa vijdali banq ot godini ne si miqt racete dori i kogato hodqt do toaletna

Добър ден,
аз съм или по точно бях постоянен клиент на магазин Хранскомерс в квартал "Красна поляна"!
Обиден съм от отношението на персонала на касите както и от охраната най-вече.При подреждането на хляба те не го редят,а го подхвърлят! Възмутен съм( и не само аз) от така наречената охрана - това не е охрана а сбирщина малоумни простаци които приличат на рецидивисти и само се заяждат с клиентите за щяло и нещяло.
Моля Ви вземете мерки говоря за магазин Хранскомерс "Красна поляна" - държанието на персонала е неучтиво,карат се с клиентите,маркират една и съща стока 2 пъти и кгато си потърсиш правата както е по закон - "рекламация се прави само на касата" тогава се намесва така наречената охрана която започва да ругае даже се стига и до посериозни конфликти.Моля Ви вземете мерки за това какви хора се назначават като персонал защото това е връх на простията която може да съществува.Моля Ви вземете мерки защото ако не го направоте тогава има компетентни органи които ще сезирам !!!

собствениците са добри, но те не знаят за нещата, които се случват с персонала на фирмите им.те имат поставени лица, които„движат" нещата.всичко зависи от СУБЕКТИВНОТО мнение на една персона...ИНТРИГИТЕ се толерират и са на почит - те са и ключа към успеха в тази фирма. това е и основната причина за гоямото текучество на стойностния персонал.другата причина е липсата на обективно отношение и уважение към хората,работещи в„хранс комерс".
в тази фирма работника има само задължения, но не и права.

Господин Управител, моля да вземете необходимите мерки с персонала и хигиената на магазина Ви намиращ се на ул."Иван Радоев" №10А. Ако си направите труда да посетите обекта, ще установите, че около магазина е затрупано с амбалаж, който стига дори до входа но кооперацията, намираща се на същия адрес. Интересно защо, когато живущите в тази кооперация влизат във входа си, вътре мирише на развалени плодове и зеленчуци. Друг е въпроса, че всекидневно те трябва да прескачат касетки и кащони изхвърлени от магазина през страничната врата на склада, което затруднява не само пешеходците, а и шофьорите на автомобили, които трябва да имат достъп до гаражите си.
Колкото до персонала Ви - с няколко думи може да се опише като некомуникативен, мръсен и мързелив.

Заплащане- 100, Увайение;-Никакво, Привилегий;-к'во????, Фирменасигурност;- страшна! Съотношение работа/ свободно време;- много /никакво!, потенциал за развитие;- да , да ,местоположение ;- близко до истинското! колеги;-много но различни!, Работна среда;-перфектна (почти налудничава)за хора без нерви!!!!
г-н Управител на фирма "Хранс комерс" ;! Ще съм Ви благодарен ако вземете под внимание персонала и охраната в Овча купел днес ги проверих(а не знам дали Вие знаете какви и колко липси има там)и се оказа че никакви ги няма!!!!????
Ваш редовен клиент и сериозен наблюдател на положението!

ужас!!!!!!!!!ужьс!!!!!!!!!!!!!!!!!ужас!!!!!!!!!!!!!!!