Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

"Административния" всъщност е Николай Георгиев! Много е зле-той провали фирмата, но на шефа(Димитър Димитров) така представя работите все едно всички други са некадърни само той е кадърен. А той е изключително прост!!!Само за да съкрати половината от работещите момичета , работещи с компютри,внедри нова програма(по-евтина и много по-неефективна) ,с която си изгони и програмистите и грамотния персонал. Лошото е, че няма да си признае ,че неговите реформи провалиха фирмата,а ще се скътава и ще се прави пред Димитров ,че всичко е ОК. Но Димитров много скоро ще се усети,че тоя го мами и той ще излети. И ако тогава фирмата има още капитал и работници може и да изплува,ако не ще стигне там където е тръгнала-към дъното.

Благодаря ти Катя. И аз имах такова усещане, но реших за всеки случай да потърся информация. Да Николай Георгиев води интервюто. Не мога да повярвам, че все още в тази държава все още същствуват безнаказано такива фирми.

Ужас е там! Предполагам,че Николай Георгиев ти е водил интервюто,но за съжаление и той незнае какво работи във фирмата. Откакто постъпи на работа (Април 2008) напусна 70% от персонала,в това число и счетоводителките.
Работното време е от 8-18,но ежедневно се работи до 20.00-21.00ч.,като имаш впредвид къде е офиса на фирмата-бул. Европа до Нестле прави си сметка как ще се прибираш.Работи се и в събота. Няма кой да ти предаде работата,защото никой не остана и разчитаха само на главната счетоводителка,а нея я оперираха от рак миналия месец и едва ли ще се върне.(а случайно ако се върне ти ще излетиш). Заплатите се взимат с месец и половина закъснение.
С една дума -незапочвай!!!
Ако имаш още въпроси ще ти отговоря с удоволствие.
Катя

Здравейте, преди няколко дни кандидатствах на позиция в офиса на Хранс Комерс. За мене специално интервюто мина много странно и някои неща ме притесниха. Интервюто не беше в офиса а в един от магазините, човека който водеше интервюто ако може така да с нарече така и не се представи като какъв работи в тази фирма; работно време 8:00-18:00, осигуровки на минимална заплата. Служителя на този позиция напуска и той дори не счете за нормално да има предаване на работата от стария към новия служител. Моля ако някой е работил или в момента работи в тази фирма, но в офиса а не в магазините да сподели мнението си.

Благодаря Ви че Ви има аз съм ваша клиентка от 1 година на два от вашите магазина единият в Гео Милев другият  на бесарабия и съм възхитена от персонала и на двата магазина винаги усмихнати и приказливи много.винаги ще ти кажат кое е ново кое е вкусно и ще ти препоръчат нещо веднага. Искам да изкажа мнение по повод лошите неща които се пишат тук аз в часност не съм съгласна тъй като съм присъствала на скандал с клиенти които за това са дошли да дразнят и побъркват тези момичета много хора не са прави но какво да правиш хора различни и с различни характери а в тези магазини повечето са и пенсионери в това лице и аз.и все пак Благодаря Ви че ни търпите нас пенсионерите.

веригата е добра и съм доволна от колектива заплащането и момичетата които проверяват явно знаят какво искат и са добре обучени да го правят и изискват. аз съм от скоро но мисля че ме приеха добре в магазина в който съм а и на тази криза мисля че трудно човек би си намерил работа атук парите са добри за разлика от повечето вериги които съм минавала а повечето не плащат.благодаря ви.

Изключително грубо отношение. Преди пазарувах в този магазин, но след последните ми 2 опита да пазарувам в магазина, който се намира на Кооперативния пазар съм безкрайно разочарован от нивото на обслужването. Човекът, който стоеше на вратата(охранител) ме напсува гласно дори не разбрах точната причина за враждебното му отношение. Казах, че заради неговото поведение няма да вляза повече в този магазин, а той ми препоръча да посетя фантастико в което отново ми беше трудно да намеря логика. На излизане след като споделихме с него, че няма да пазаруваме повече в този магазин, той каза: \" Идеално...\", при което аз лично се радвам, че направих правилния избор да не влизам повече в този магазин. Не мога да си обясна как голяма верига магазини като вашата си позволява толкова долнопробно обслужване, направо се чудя как изобщо се лъжат хора все още да влизат в магазина. Посещавал съм магазина който се намира в надежда 5 срещу билата и там персонала и доста любезен и винаги съм оставал доволен, че съм пазарувал там. Тревожи ме факта, че в единия нивото на обслужване е добро, а в другия е под всякаква критика. Това не е единствения случай в който съм бил свидетел на такова отношение в магазина намиращ се на кооперативния пазар в люлин. Определено не мисля да посещавам тази верига магазини повече, и е крайно време да вземете мерки преди и други клиенти да се откажат.

Съпруга съм на служител от фирмата.Възмутена съм от отношението към малкото хора които вършат работа в тази верига и нечовешкото държание към тях.Масово хора напускат от непосилен труд който започва от 8.00 ч. и приключва в 23.00 ч.ТОВА СЕ СЧИТА ЗА ЗА ОСЕМ ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН-без никакава почивка!Питам колко време още ще издържът тези хора?Явно на шефа хич не му пука за хората които му вършат работата.А в края на краищата това са живи хора.Не коменрирам заплащане-баз думи.В двадесет и първи век сме концлагери вече няма.Нека няма ОСВИЕНЦИМ-НЕКА БЪДЕМ ХОРА.
Вдовицата в бялло която не може да види съпруга си.

За съжаление и тук се намериха хора, които да пишат лъжи и да заблуждават бъдещите кандидати за работа.

Всичко което съм написала в предното си мнение е без промяна, само има няколко допълнения в негативна посока.

Държа да отбележа, че съм НАСТОЯЩ СЛУЖИТЕЛ, оцелях въпреки съкращенията, дето уж ги нямало (има ги и то масови!) и съм свидетел, че много хора останаха без работа и не получиха никакви компенсации за това, въпреки че по закон на съкратените се полага компенсация. Освен това, на никой от моите познати във фирмата, а те са доста хора, не му е вдигана заплатата в последните 13 месеца(да не говорим, че последното увеличение беше с 10лв). За сметка на това се увеличи размера на осигуровките и сега реално погледнато работниците взимат по-малки заплати.

За миналата година ни платиха по някакви 100лв за отпуските, които не сме ползвали, но никой не благоволи да ни обясни защо получаваме само по100лв. и на какъв принцип са ги изчислили. Тази година изглежда че и толкова няма да получим.

Междувременно условията на работа продължават да се влошават, изискванията към работниците стават все повече, а размерът на глобите които ни се налагат става все по-голям.

Скоро пак ще пиша, а дотогава, за да се убедите че говоря истината - Заповядайте в Хранс-Комерс!

Добар вечер , клиент на магазина сам от 3 години преди няколко дена пазаруваики си разбрах , че персунала бил с последно предопреждение докато се базикаха попеждуси. За голямо сажаление ще кажа че персонала не е виновен а управителкатала. Избирах си вино когато господин на вазраст помоли охраната да повика уравителя. Появисе момиче ноето изслуша уплакването на възрасния човек и подигравателно му се извини. Когато човека се обарна и трагна вапросната управителка започна да прави жестове и мимики по господина. Господа шефове неса виновни персунала парво си намерете кадарни и свесни управители.

С Уважение : Атанас Филипов