Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

прави ми  впечатление че в този форум пишат хора тръгнали си от тази фирма по един или друг начин и търсят начин да си отмъстят.пишат се глупости за този за онзи.кой става и кой не.но явно сте ефектирани и безпомощни.нямя значение аз искам само да кажа че ми харесва новото мляко което сте пуснали.

ГОТОВА СЪМ ДА РАЗГОВАРЯМЕ ЗА ВСИЧКИ ФАКТИ КОИТО ИЗЛОЖИХ В САЙТА ЗА ДА СЪХРАНИМ ДОБРОТО ИМЕ НА ФИРМАТА ЩЕ ОТГОВОРЯ С ДОКАЗАТЕЛСТВА АКО МИ ПОВЯРВАТЕ ИЗОБЩО!!!

Работех в Хранс Комерс и мисля че повечето от глупостите които ги пише тук не са вярни.Аз лично почнах от продавачка след време станах управител но при така стеклите се обстоятелства трябваше да напусна тъй като приключих с ученето и трьбваше да се захвана с това за което учих толкова време.Но за фирмата мога да кажа плащат учат те до колкото е възможно и ти дават възможност за развитие и за разлика от др. фирми дори плащат редовно.

Тошка Тошкова малко не разбра , че собственика на фирмата е Димитър Димитров на който му липсва елементарна култура , а за човешко отношение не може и да се помисли. Самият той не вижда по далече от носа си и затова изпусна толква кадърни хора от фирмата.Много свясни хора минаха , но всичко си има граници и все някога им писва от безхаберието по организацията на работата. Пък печалбата на фирмата си я формира само от неплатените трудови възнаграждения на работниците.

фирмата е страхотна стоките са прилични и на добри цени има богат избор от стоки разнообразни и на прилични цени.браво че ви има

В тази фирма имаше ред,някои управители малко преиграваха но като цяло съм доволна и от заплащане и от отношение! Дори понякога се замислям да се върна .А в момента съм с убеждението ,че персонала е много разпуснат .Имаше глоба за скандал ,за зле изглеждаща витрина....,и др.

Напуснах преди доста време но като чета се убеждавам че взех най-правилното решение съжалявам че не напуснах много преди това.Мога да кажа на всички които работят там има и работа и извън Хранс Комерс и разликата е от небето до земята НЕ СЕ СТРАХУВАЙТЕ работа за работливите има и то оценена далеч по-добре.За напусналите мога да им кажа БРАВО сега съжалявате че не сте го направили по-рано нали?Уважавайте се преди всичко иначе няма кой да го направи.На ръководството ще кажа за да се отнасяш човешки трябва да бъдеш ЧОВЕК а това е много трудно когато ти липсва ценностна система или същата ти е объркана.Човека си е човек дали е работник или работодател няма значение чуствата са еднакви при всички и никой по никакъв повод не може да бъде унижаван обиждан или заплашван.НЕ СЕ СТРАХУВАЙТЕ ИМА  ЖИВОТ И СЛЕД хранс комерс ПО-ДОБЪР И ПО-ЧОВЕШКИ

Случайно попаднах на сайта ви чудя се дали подставеното лице Д.Димитров чете какво пише в него или въобще не може да влиза в интернет.Нека баш баровеца да се зачете в отзивите за Хранс Комерс и да се запита правилния човек ли е намерил в лицето на Димитър Димитров да управлява фирмата му-отзивите от настоящи,бивши служители и клиенти е много красноречиво аз няма какво да допълня освен една стара приказка-Дай на глупака пари и му гледай сеира

подкрепям мненията на Катето и Биба за обстановката в тази фирма.Цацата също.Моми4ета ве4е трябва да се отърсите от кошмарите, които преживяхте в„ Хранса".Напълно ви разбирам и ви съчувствам.Дано да са ви изплатили вси4ко, което е трябвало да взимате.

Само искам да кажа браво на Катя.Всичко е напълно вярно с всяка една дума съм съгласна