Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

проучих фирмата и ооооооооооо ужасссссссс!!!!!!!!работещите нямат никакви права...работят по 13 часа седем дни и седем почиват.Нямат обедна почивка,касиерките са задължени да редят и рафтовете и да обслужват клиентите усмивайки се(БОЖЕ),та те изглеждат като умряли,камо ли живот да струи от тях...все пак персоналът е от третата възраст...Заплащенето е след два месеца работа,а ако напуснеш-всичко задържат за шефа.Нямаш да взимаш,но ако се попазариш малко,може и да ти дадат някой лев...Кражбите ги плаща персонала,както и всички осигуровки са от джоба на работника.Спират ти 100 лева от заплатата за да правиш оборот на шефа си и когато събереш всичко това си задаваш въпроса-къде си попаднал???нищо чудно,че няма млади хора в тази верига,те имат далеч по-рационално виждане за нещата.А тези ,които са останали да работят вероятно не са на ниво...то си личи и по отношението към нас КЛИЕНТИТЕ...ЩЕ помоля администраторите да не изтриват мнението ми ,защото е съобразено с условията за ползване.бъдете умни и избирайте новата си месторабота,аз така направих...

Възмутена съм от служителите и като цяло от обслужването във вашите магазини.Преди два дни влизайки в един от магазините ви,помолих една от продавачките да ми отреже по-голямо парче кашкавал,тъй като изложеното беше коло 300 гр.,при което тя най нагло се обърна към мен със следните думи"Тоя кашкавал ВУНИ,не мога да отрежа,защото после ръцете ще ми миришат  на крава!!!" Не зная,по какъв критерии ги избирате,но си личи ,че интелекта им е под критичния минимум.

Търса си работа във вашата верига.По възможност да е в близост до кв орландовци.На 19 год съм завълших училище и имам средно

ФИРМА И ПОЛОВИНА. Имат за цел да  преброят колко хора може да поработят без да получат стотинка за труда си

Аз също съм бивша служителка във фирмата и мисля ,че нещата който се пишат не са истина.Аз също почнах като продавачка,после бях преместена като управител в друг магазин.В същото време учех и благодарение на фирмата си плащах образованието. Също така благодаря за   разбирането на работодателите и колегите .

Работяв тази фирма повече от три године с едно малко прекъсване от година и нещо.Доволен съм от точното и навременно запалащанене,а за работното време в тази фирма - няма такова

все още се боря за справедливост с така наречените шефове,защото само до преди 2месеца бях "добър работник".в момента,в който си пуснах молбата за напускане...станах лош,като дявола.Уж,били добронамерени към всички работещи,а показват точно обратното.Вече втори месец задържат трудовата ми книжка,не ми заплащат полагаемата ми се по закон заплата,както и неизползваната отпуска през годината. и аз реших,ще си искам всичко дължимо по законов път.А,на всички желаещи да започнат работа ще им кажа само това:не се унижавайте да започвате работа тук.работа има и то в много по-добра среда от тази дупка на мошеници...7

Не мога да си обясня как може да съществуват толкова нагли работодатели?!На интервюто най-безцеремонно ти обясняват как срещу 600 лв ще трябва да работиш 10 часа.Тяхното работно време било 10 часа, просто започват с това.Питаш колко време е срока на изпитване, отговора е може месец,може и шест или там незнайно колко - зависело как ще оцени качествата ти " работодателя".Отговор за това,след като те оценят че си подходящ каква ще е заплатата така и не получаваш....Първата заплата се получавала след 45 дни от започването, а срока за предизвестие е 3 месеца!!!Условията на работа са кошмарни.В една стая затрупана от документи и кашони има поне 15 човека........ако имате поне малко достойнство на професионалисти не си губете времето да ходите на интервю.......

Аз съм човек на средна възраст и пазарувам от тази верига и съм доволен от всичко в един от магазините на овча купел има много добри искам да ги поздравя

Миглена,ти гледаш от друга страна на нещата.Ти си клиент,ако може да ти се вярва,така че не може да имаш компетентно мнение относно служителете и организацията във фирмата.А за отмъщение на бивши и настоящи служители е глупаво да се говори.