Хранс Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А&markers=София,Район р-н Възраждане, Ал.Стамболийски, 142А

Хранс Комерс ЕООД

искам да се оплача от продавачка (креслива с руса коса ) в магазин хранс комерс на пазара димитар петков.държеше се   неуважително ! крещи на клиент и обижда !!!

Здравейте и от мен, бих искала да искажа мнение по отношение на верига хранителни магазини Хранс Комерс като работодател.
Изключително некоректен работодател, манипулира и лъже работниците си и постоянно си търси причини да им отдържа пари от заплатата, да не говорим че заплатите се изплащат с 2-3 месеца закъснение.
Всички стари служители се водят на 8 часов работен ден, а всъщност работят по 14-15 часа включително събота и неделя. Некадърните управителки на магазините не знаят да направят една ревизия както трябва и винаги ревиизите са на минус, а парите се удържат от магазинерките. Магазинерките са длъжни да чакат през ден стоката да дойде и има случай в които работния ден продължава до 00:00 ч., Отпуските се изплажат върху 100,00 лв без да се ползват с години и като искаш да си я ползваш ти отказват. При сигнализиране на инспекцията по труда за нередностите в трудовото законодателство, проверяващите от там предупреждават Хранс комерс и повечето проверки минават про форма. Заведени са десетки дела срещу собственика за неспазване на трудовото законодателство, но уви дружеството продължава да работи. Фалшифицират се ведомости, хигиената в магазините е под всякакава критика, което е недопустимо съгласно нормативните разпоредбите. Климатици не работят, персонала няма абсолютно никакви условия за работен процес. А ако искаш да влезеш в офиса им, за да си потърсиш правата по нормалния начин те заплашва охраната и рискуваш да те изкарат с ритници от там. Счетоводството и ТРЗ отделът са абсолютно некомпететни.
Приятна работа на всички в "феноменалната" вериго Хранс Комерс

ДО ВСИЧКИ КОИТО ИЗКАТ ДА РАБОТЯТ В ХРАН КОМЕРС ЕООД.НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО НЯМА РАБОТНО ВРЕМЕ И ЗАПЛАТИТЕ ЗАКАСНЯВАТ В БАЗАТА НА СЛИВНИЦА С 2 МЕСЕЦА А МАГАЗИНИТЕ 3 МЕСЕЦА ПЪЛНА МИЗЕРИЯ ....

Скъпи, търсещи работа, ако искате да тренирате характер това е вашето място ! Ако искате да се научите да се изправяте след като ви сгазят, ако искате да усвоите непукизма като своя висша философия, ако искате да гледате цирк без пари, ако се питате каква ли е природата на жените и наглата психика на мъжете (визирам г-н Управителя и околните му), да, това е вашето място ! В така наречената фирма водещо е самоизтъкването и ако само посмеете да нададете глава, тя ще ви бъде отрязана. Там нямате право на лоши дни, защото Ивенцето дебне като хиена за всяко ваше мигване. С две думи, ако сте змия и си търсите змиярник, заповядайте в 'Хранс Комерс' ЕООД ! Заплата - колкото, толкова и когато, тогава..

Само искам да кажа относно счетоводството,че тези хора обвиняват един служител в неща без да му дават каквито и да е доказателства за нанесената му обида,заявяват му,че е дисципл.уволнен,а после със седмици,да не казвам с месеци му бавят документите с оправдание,че едва ли не е болничен.Пред шефа си премълчават много неща,казва му се това,което само те са на мнение,че трябва да знае,а да не говориме,че по никакъв начин не допускат служител до него точно поради тези причини.Преди години нещата може и да са били по друг начин,но от както в тази фирма като главна счетоводителка назначиха Ива Бързачка,от тогава масово се отдържат страшно много пари за липси,счетоводството глобява персонала за щяло и нещяло и за всеки проблем по магазините спрямо тези неща обвиняват персонала.Тази жена просто не е за тази работа ...

Съжалявам, че пиша чак сега ,но ме възмути мнението на госпожа Ангелова!Пазарувам в магазина от 3 години!С течение на времето нещата в магазина се промениха и то за добро!Особенно това, че щанда с плодове и зеленчуци стана на самообслужване!Едва ли г-жа Ангелова не е пазарувала от чудесните зеленчуци тази и миналата седмица.Може в момента асортимента да е по беден в магазина, но всичко е качествено и на ниво!Мога само да кажа, че всеки път когато влизам, а това е всеки ден,магазина е чист и подреден!Колектива, който е в момента е много трудолюбив и очтив ,  управителките са плътно с тях по щандовете и работят наравно с тях.Въпреки, че ми се струва,че им е тежко ежедневието винаги ще се пошегуват с това и ще ти кажат добра дума.Аз съм страшно доволна - народна стока на народни цени, готин персонал и всичко е ОК!ПС: А ОТНОСТНО ХЛЕБАРКИТЕ ЦЕЛИЯТ НИ КВАРТАЛ ГЕО МИЛЕВ Е ПЛАМНАЛ ОТ ТЯХ!!!ЕДВА ЛИ НЯМАТЕ ВЪВ ВКЪЩИ ТАКИВА ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ! :)

клиент съм на магазина от повече от 1 година. не съм доволна както от обслужването, така и от подредбата и предлагането на наличната стока в магазина.Нищо не е наредено както трябва-дупки по регалите колкото искаш, разопаковани опаковки на вакумирани продукти-в продуктите "червеи лазят" киселото мляко уж в срок на госност, а пък само минути след като го вземеш и искаш да го ползваш, вече е шупнало и трябва да го изхвърля. Не съм за 40 ст. но не е там работата. Колкото до обслужващите продавач-консултанти?- под всякаква критика са. Нигога не те упътват за каквоо и да е било, като ги попиташ любезно. Не се дават допълнителните бонуси? Трябва да се молиш дори и за 1 кафе с часове.
Случи ми се на скоро да забележа -хлебарки да се разхождат в регала при хляба? Нима е редно това и нима няма да се вземат мерки?  Не са на ниво и плодовете и зеленчуците, които се предлагат  изгнили и не качествени? Нима Вие бихте искали  да си купите подобна стока и така грубо да се отнесат с Вас?

Уважаема Ina, допускам, че твърденията ви са верни, но условията на труд се уточняват с работодателя и не трябва да рефлектират върху клиентите /независимо заможни ли са или не/. На всички ни е ясно, че в България няма идеални работни места, но това е много дълга тема и ако трябва да я изложа писмено ще бъде по-дълга от дипломна работа. Може би след напускането ви от Хранс Комерс сте завършили право и се опитвате да станете адвокат, но този опит да защитите някого е неуспешен. Успех за в бъдеще.

Г-не,как да не са намръщени служителите?!Те работят буквално като хамали и при страшна мизерия на работното място.Шефа не може да им даде по-добри заплати,защото стоката която се предлага е възможно най-ниско качество и най- ниски цени и затова клиентите на тази Търговска верига са възможно най-бедните.Да не говорим и за това колко стока с изтекъл срок се продава и за това са виновни пак те.
Продавачките са и общи работници,които прехвърлят тонове стока на седмица,работят от 8,30 до 22 цялата  седица, а след това отиват в друг магазин , защото персонала е съкратен под минимум.Когато дойде време за заплати винаги има причена да я получат с много закъснение и достатъчно удръжки,но " Великия" шеф им казва колко е щедър, че им е осигурил работно място.

Редовен клиент съм на магазина в кв. Лозенец - срещу басейна Спартак и за това изказвам мнение само за него. Там персонала е предимно от млади жени, които в съчетание с добрите вносни напитки на прилични цени, би трябвало да е рая на света. Да, ама не - една блондинка - вечно намръщена, недоволна от всичко и винаги настроена на скандал - брутално помрачава доброто първо впечатление от обекта. Няма да влизам в подробности, само обръщам внимание на Хранс Комерс да предприемат необходимите мерки.