Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

много хубаво си го написал,но няма никакъв ефект от това.на никой не му пукаше за нас миналото лято и заплатите бяха много ниски което е истина,но до колкото чувам и тази година ще е така.много жалко за хорицата които все още работят там и трябва да търпят това унижение от менъжерите и руснаците за толкова мало пари.заплатите за летен сезон трябва да са 700-900 лева за персунала.но на уния отгоре не им пука.човек се лъже само веднъж,и аз се излъгах,но това няма да се повтори.ако исате да имате персунал гн. Илиев оправете заплатите на хората които ще дойдат тази година,в противен случай няма кой да ви работи за без пари.

Когато аз работих в този хотел,условията бяха супер(2007-2008г.),добри заплати за българският стандарт,много добри квартири,добри пари се вадеха страни4но(който е работил барман или сервитьор ме разбира) и клиентите беха супер! Плащачи! След това какво е ставало там,незнам,но много лоши отзиви.Супер хотел,ама,нещо май куца,иначе аз стм доволен от престоят ми там.

Здравейте. Чета че голям процент от коментарите са отрицателни , но някой може ли да ми каже горе - долу каква заплата взимат Миячите , защото невидях някой да е споменал за заплати

Казват че персунала масово бягал от хотела,и как няма да бяга когато им давате такива МИЗЕРНИ ЗАПЛАТИ за летен сезон и имате лощо отношение към тях.искате клалифициран песунал ,няма как  да имате такав след като заплащането е толкова ниско за категорията на хотела и за сезон.до колкото чувам това са най ниските заплати от откриването на хотела до сега.и, ако това е вярно то това говори много лошо за управата на хотела.дано нещата се оправят там защото жалко за хората които работят все още там и трябва да търпят всичко това.

Нека е жив и здрав човека. Щом си е уговорил паричките със здраве да си ги харчи. Въпроса е други облаги и потребности да не компенсират тези пари (плащане на квартири от персонала, намаление на заплати....) както става сега. Това не е справедливо, защото става „Аслан гъз-насран гъз”! Такива хора, като управляващите не си дават сметка, че в един момент тези хора ще се обърнат срещу тях и ще стане много лошо.
Има една друга логика по съответният казус! Щом до сега са назначени толкова управители на комплекса, значи нещо куца! Логиката е малко последователна и в тази ситуация е много подходяща поговорка „Рибата мирише от главата”.

Проблемът не е в дипломата на счетоводителката.ВЪпросът е защо се подиграват с нас да назначват хора от кол и въже.Откъде го изкопаха се новият шев и ако е вярно че е съ ссредно образование,как щв управлява хотел с претенции за 5 звезди в нарушение със законите.Намалава ни заплатите,плаши с уволнение,мести хората посред зима на квартири.Неговата заплата е 5242 лева, плюс 2% от печалбата на хотела.Горкият човек надали знае че няма да издаяни до сезона през лятото.Собствениците ще го разкарат, ако софиянци не ги изпреварят.Хотелът потъва надолу и във финансово отношение и като сграда.Нямат пари за поддръжка,за камериерки за техници.Репутацията ни на туристически обект е под нулата,както в България, така и в чужбина.Собствениците искат да си продават апартаментите по цени "кой колкото даде".Емералд се оказа един голям провал, много неподходящо място за работа на всеки който иска да работи и да се реализира.Място е само за еднодневки и дребни тарикати,тук няколко месеца на Банско или Боровец за 2-3.Малко от тук да се открадне малкко от там.Накоя далаверка с доставки и комисионни и толкова.Така правят всички от големите управители до барманчетата.Неподходящо място за работа,лошо заплащане, неспазване на договори с работницте,никакви гаранции,никави социални придобивки.

не мога да разбера тези менъжери за какво ги назнчавате?да  унищужават хотела или да го оправят???защото до колкото разбрах в момента това става там.още заплати нямало,карали хората които живеят там да си плащат за това.кой знаи какво още ги чака хората които все още работят там и заплатите били много,много ниски. СРАМОТА Е.лятото ще искате някои да работи там,ама няма да има кои.поне аз няма да дойда .

Да има нещо такова. Тука се вихрят едни ревизии пак - ама не знам какво търсят. Всичко е откраднато много отдавна :)

Моля някои да ми помогне с малко информация за положението в момента и дали си струва да се започва работа в този хотел този сезон.Благодаря предварително.

Емералд Резорт не ходете да работите там изискванията са много а насреща няма нищо заплатите не струват за едно говорите а друго получавате всеки ден има напрежение и изгонени а на тях не плащат ,закасняват и с заплатите понякога ,няма почти никакви бакшиши !!!!!!! Само се занимавате с руснаци които се държат с вас като с роби !!!!!! Собствениците са ужастни !!!!!!! Управлението на хотела също !!!!!