Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

Казват че персунала масово бягал от хотела,и как няма да бяга когато им давате такива МИЗЕРНИ ЗАПЛАТИ за летен сезон и имате лощо отношение към тях.искате клалифициран песунал ,няма как  да имате такав след като заплащането е толкова ниско за категорията на хотела и за сезон.до колкото чувам това са най ниските заплати от откриването на хотела до сега.и, ако това е вярно то това говори много лошо за управата на хотела.дано нещата се оправят там защото жалко за хората които работят все още там и трябва да търпят всичко това.

Нека е жив и здрав човека. Щом си е уговорил паричките със здраве да си ги харчи. Въпроса е други облаги и потребности да не компенсират тези пари (плащане на квартири от персонала, намаление на заплати....) както става сега. Това не е справедливо, защото става „Аслан гъз-насран гъз”! Такива хора, като управляващите не си дават сметка, че в един момент тези хора ще се обърнат срещу тях и ще стане много лошо.
Има една друга логика по съответният казус! Щом до сега са назначени толкова управители на комплекса, значи нещо куца! Логиката е малко последователна и в тази ситуация е много подходяща поговорка „Рибата мирише от главата”.

Проблемът не е в дипломата на счетоводителката.ВЪпросът е защо се подиграват с нас да назначват хора от кол и въже.Откъде го изкопаха се новият шев и ако е вярно че е съ ссредно образование,как щв управлява хотел с претенции за 5 звезди в нарушение със законите.Намалава ни заплатите,плаши с уволнение,мести хората посред зима на квартири.Неговата заплата е 5242 лева, плюс 2% от печалбата на хотела.Горкият човек надали знае че няма да издаяни до сезона през лятото.Собствениците ще го разкарат, ако софиянци не ги изпреварят.Хотелът потъва надолу и във финансово отношение и като сграда.Нямат пари за поддръжка,за камериерки за техници.Репутацията ни на туристически обект е под нулата,както в България, така и в чужбина.Собствениците искат да си продават апартаментите по цени "кой колкото даде".Емералд се оказа един голям провал, много неподходящо място за работа на всеки който иска да работи и да се реализира.Място е само за еднодневки и дребни тарикати,тук няколко месеца на Банско или Боровец за 2-3.Малко от тук да се открадне малкко от там.Накоя далаверка с доставки и комисионни и толкова.Така правят всички от големите управители до барманчетата.Неподходящо място за работа,лошо заплащане, неспазване на договори с работницте,никакви гаранции,никави социални придобивки.

не мога да разбера тези менъжери за какво ги назнчавате?да  унищужават хотела или да го оправят???защото до колкото разбрах в момента това става там.още заплати нямало,карали хората които живеят там да си плащат за това.кой знаи какво още ги чака хората които все още работят там и заплатите били много,много ниски. СРАМОТА Е.лятото ще искате някои да работи там,ама няма да има кои.поне аз няма да дойда .

Да има нещо такова. Тука се вихрят едни ревизии пак - ама не знам какво търсят. Всичко е откраднато много отдавна :)

Моля някои да ми помогне с малко информация за положението в момента и дали си струва да се започва работа в този хотел този сезон.Благодаря предварително.

Емералд Резорт не ходете да работите там изискванията са много а насреща няма нищо заплатите не струват за едно говорите а друго получавате всеки ден има напрежение и изгонени а на тях не плащат ,закасняват и с заплатите понякога ,няма почти никакви бакшиши !!!!!!! Само се занимавате с руснаци които се държат с вас като с роби !!!!!! Собствениците са ужастни !!!!!!! Управлението на хотела също !!!!!

Кои са работещите отдели и кои са шефовете им?

И мен ме интересува какво става в комплекса, кой го управлява, кои ръководят отделите ...

Можете ли да ми напишете в момента кои са ръководителите по отдели за да си имам на представа какво е положението.