Вестникарска Група България ООД (ВГБ) /img/frontend/nomap.png"

Вестникарска Група България ООД (ВГБ)

Здравейте,най-вероятно никой незнае,че продавачите на вестници към Агенция "стрела",която е към "ВГВ",получават 150 лева месечна нетна заплата,за 8 часов работен ден -и аз незнаех до скоро.Така че има и по зле заплатени хора.Това е направо жива подигравка с труда им!! Тези хора работят в неотопляеми будки,сами си осигуряват отоплението-обикновено си осигуряват газовите бутилки ,които си заплащат сами.Осветлението обикновенно е на свещ!Как ви се струва това,и що за фирма е тази,която плаща мизерни пари и кара хората си да стоят на тъмно@@!

"Скъпа" анонимна, не знам дали аз пиша неграмотно, но и ти не си от най-грамотните. Ти първо се научи като изказваш някакво мнение да застанеш като мен с името си, а не да се криеш. И тази злоба, която буквално бълваш не говори нищо добро за теб. Не си ти човека, който ще преценява моята грамотност. "А, относно вестника Ви..." ще ти кажа само едно - който е неграмотен може само с такава цел да ползва вестници.

Искам да попитам господин Джонатан и "анонимния" дали имат нужното медицинско образование, за да категоризират хората като "олигофрени". Ако не са доволни от нещо във фирмата си е само техен проблем. Аз работя в тази фирма от 10 години и мога да кажа, че тя ми е дала много. Ако някои от хората, които говорят за лошото заплащане и за това, че няма поощрение при добре свършена работа са бивши служители, нека бъдат честни и  кажат, че досега всяка година сме имали и летни и коледни премии. Всяка година сме имали и увеличение на заплатите. А колкото до потенциала за развитие - който колкото е учил - толкова. Това е фирма, която дава възможност за растеж и развитие на хора, които имат необходимото образование. И г-н Запрян, ако сте бивш или настоящ служител, сигурно знаете за служебните телефони към Мтел в корпоративна група. За оптиките, в които всеки служител и неговото семейство може да се възползва от сериозна отстъпка в цените. Преди да давате мнения помислете. А ако не знаете по-добре изобщо не пишете.

Ами не виждам какво толкова се възмущавате и чудите, че било мизерия във ВГБ. Какво друго да е? Това е фирма, чиято цел е да продава евтин боклук на простолюдието. Това са вестниците, които произвеждате. Много ясно, че целта ще е да се намалят колкото се може разходите, за да няма проблем бай Х*й да си купува тъпите ви вестници всеки ден и много ясно, че ще се толерират олигофрени, защото някой трябва да пише дебилщините, които бай Х*й иска да чете. Ако не ви кефи това, намерете си работа на по-нормално място.

Хахахаха, Запрян искрено ме разсмя в този късен час. Много точно и без излишни глупости мнение. Няма какво да го повтарям, само ще си добавя оценките и това, което се върти в главите на почти всички настоящи и бивши служители - "Много години изгубени..."

Имам чуството, че всички дали мнението си са в конфликт с работодателя си или вече са напуснали! Нима няма работещи във фирмата, които да са по доволни !? Тяхната гледна точка ще допринесе за по добро ориентиране на непредубедения читател!

Заплащането е под всякаква критика. След седемдневна работна седмица с хонорари и заплата човек не може да докара дори психологическата бариера от 1000 лв. В същото време си имаме безброй хрантутници, наречени "прокурист", "главни редактори", "управители" и цял етаж сволоч, определяна като "администрация". Там заплатите естествено са други. Богопомазаните сменят служебни коли като за световно, а ние се сме принудени да се мъкнем по събития с личните си автомобили и градския транспорт. ... ... ..... ... ... ..... Останалия, т.нар. "персонал", кучета го яли. От главните редактори я има един да става, я не. Пълни некадърници и сребролюбци. Основаната цел е - максимум печалба с минимум разход на енергия. Половината от колегите са безспорни таланти, но ежедневната подигравка с труда им и мизерното заплащане в края на месеца ги озлобяват и в крайна сметка всеки гледа да се скатава и да набута работа (проблеми) на другия. Останалите 50 процента са пълни олигофрени, но няма как да са други с това заплащане. Скоро май ще останат на работа само втората категория. Привилегиите - нулеви. Привилегия е, че работиш за ВГБ!!! Нещастници. Свободно време - няма такова. Постоянното текучество, особено в последно време, ти стоварва нови и нови задължения. Ежеседмично, ежедневно, ежеминутно. Уважение - няма такова. Ако се издъниш (което е неминуемо в един момент, поради натоварването) - следват вопли от страна най-малко на главния редактор, че рушиш авторитета на ВГБ, на държавата, партията и най-вече НЕГОВИЯ. Но след всяка добре свършена работа - мълчание. В най-добрия случай - "бива, ама нали за това ти плащаме". Потенциал за развитие - НУЛЕВ. Нито има къде, нито има как. Хората по-горе са го казали - шуробаджанащина отвсякъде. Освен това, за да се издигнеш от масите трябва да си тъп, порядъчно некадърен, скръндзав и най-вече с кръст от каучук (който винаги да се прекланя при среща с ръководството). Единственото хубаво на тази постсоциалистическа и псевдокапиталистическа организация е разположението. Иначе комунистическите нрави в нея и сталинисткото начало в управлението я затриват. Бавно, но за сметка на това сигурно!

има хора и с по-малки заплати - чисто 500лв !!! Последно осъвременяване - не се помни кога!

До агент Тенев: Присъединявам се към цялостанта Ви оценка, знам как е. Защо не си го кажете направо, че говорите за персоната .. .... . ..... ....., олицетворение на партийна подлога, доноснико-ченге и бивш комунистически апаратчик, който се напъва да се превърне в съмременен капиталистически "манагер", ха ха ха ... Това е той, но в нкакъв случай сам,колко много са като него във ВАЦ. А бе, групировка - колос на глинена крака, нали нашата държава допусна да бъдат монополист!

Никакво развитие. Мениджмънтът е от случайни хора с никаква компетентност, по скоро некадърни. Запалщането е символично и става за хора чакащи пенсия или не можещи да намерят нещо по добро. Ако не ви се налага да работите там не отивайте. Няма социални придобивки или нещо подобно. Увеличения на заплатите има рядко но засметка на това и малко.