Алайънс Уан Тъбако България ЕООД / Alliance One Tobacco Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Алайънс Уан Тъбако България ЕООД / Alliance One Tobacco Bulgaria EOOD

Може много повече,имам в предвид с по-малко персонал по-качествена работа с по добро заплащане.Но на първо място трябва да се премахне шуробаджанащината.Щтото има и хора които работят и то съвестно,ама носят близките на еди кой си на гърба сил

-мизерно заплащане
-уважение:ми може и да се срещне под някаква форма не е изключено но малко вероятно
-привилегии:кви привилегии бе няма такива изобщо
-фирмена сигурност: не ме разсмивайте ако фс беше на книга с нея да си избършеш з.....а, ама друго няма да е
-работа и свободно време са си ок
-потенциал за развитие: къде?някои тук имат потенциал за развитие само на хемороиди от продължително стоене на едно място без работа (длъжности за статисти имаме) или потенциал за развитие на болести свързани с просължително лизане на задници и такива неща...ама вие в професионална насока питате нали? е....ми няма ще
-тва за местоположението дайте хич да не го споменаваме: на г..а на географията, пълна скръб, няма да коментирам повече
-колеги; у-у-уу-у-у-у-ужас гадна сган в 90% родственообвързана като октопод обхванала фирмата и не пуска! Интриганти (родова черта ма може да се е развила и от това че нямат работа и им е скучно в работно временали имаме много измислени длъжности...) простаци и елементарно мислещи.Ще ги познаеш по това че се чувстват особено щестливи ако на теб ти е зле. Срещат се и хубави хора изключения има
-рботна среда: бива бе, ама след всичко каано колко да бива

1 точка

Изчетох всички мнения и реших и аз да напиша своето.Сега по отношение на заплащане- не е тайнааааа, че определени bg хора на по-високо взимат за месец колкото 5, че даже и 6 работника просто, защото има кой да ги покровителства..за хората без роднини или "специални" взаимоотношения за заплащане ..нищо особено до 2 мин.заплати уважение- да не се объркате - давам 3 заради определени колеги и приятелството ни-по-голяма част от тях са страхотни и им пожелавам да си намерят една по-добра работа , за да бъдат уважавани освен от колеги и от шефовете си.Относно привилегии - определени хора, за другите - храна в стола.Фирмена сигурност -някой много добре го беше казал - нищо не се купува, всичко се наема...корабът може да дига платната и и и ..свободно време - при мен го нямаше кой знае колко - дори обедна почивка не ползвах колкото е според регламента - в много готин отдел бях - интригантки 1 -2;който е тръгнал да се развива да си сложи силикон или да налее дупе или да има покартителна история да впечатлява;ако нямаш кола, се молиш на колеги да те закарат или пък на теб ти се молят ти да ги закараш..колегите - голям брой ми останаха приятели и се радвам искрено да ги видя дори и когато отивам за малко там, но други хипопотами...е средата при мен беше кофти
сега за шефовете - имах проблем и те ме разбраха, постъпиха човешки дано занапред да показват това и пред повече от служителите си, но може би и не знаят за много от истините или им по-лесно да се правят , че не разбират.това работещите там да го преценяват!успех на всички , които са там и дано Ви повишат заплатите, обаче не с уникалните 6-10%

Как да се обединяваваме, като е пълно с предатели? Смееш ли да гъкнеш? Като, че ли не е очеВАДНО, че 90% от колегите са роднини на няколко души?! Лошото е, че чужденците много бързо влязоха в час да заобикалят закона и почнаха да ни водят за носа. А и много гадно връзват ръцете на българските ни шефове, които малко-отмалко гледат да ни защитят. Доста от колегите лижат праха от обувките на чужденците. Жалко, че ако дам поименни примери, ще ги цензурират. Поне да ни дават пари, а то ........... Ние сме белите роби. Вярно е, че българинът е с робска психика, ама нашето минава всякакви граници.

za6to vsi4ki pi6at i se oplakvat,a nikoi ne si pi6e imeto. tolkova li vi e strah be hora? obedinete se i se oplakvaite.

Значи за някои може да има отпуски за море, а за други отговорът е, че нямало хора! Демек богопомазаните са си богопомазани, а всички останали са роби! А че 90% от персонала работи при 40 градуса прашен въздух?! Че и няма откъде и свеж въздух да влезе. Цените на всичко скочиха до небето, а за увеличение на заплатите не дават и да се издума. Едва ли не, като искаш актуализация на заплатата си, вършиш богохулство и еретизъм! А и храната в стола е пълна помия. Обаче намазват нечии прасета и кучета от неизядените ни порции. Дано не се отровят горките! Пълно е с тарикати връзкари, които по цял ден се чудят къде да се скрият и да не ги впрегнат да работят или да свършат нещо полезно. А да не говорим за измислени длъжности, че и цели отдели. Нали всички изпаднали роднини трябва да се нагласят. А баш шефовете-чужденци в болшинството от случаите и хабер си нямат какви ги вършат зад гърба им. Хора,ако имате и капка здрав разум, не се подлъгвайте от лъскавите обещания и бягайте далеч! Като чуете за тази фирма-плюйте си на петите и беж да ви няма.

Лоша работа! Некадърници и глупаци със средно образование диктуват целия производствен процес и командват висшисти!Не стига,че работиш в среда,която те прави потенциален квартирант на онкологията,ами те задържат и след работно време,без да те компенсират!Не смееш да гъкнеш,тъй като не се знае дали при поредното съкращение няма да те изритат.Лошо е,че непрекъснато си със временен договор и не можеш да си потърсиш правата.А най-гадното е,че работиш за жълти стотинки във изкчително,както казах,вредна среда,а пък непрекъснато шефовете цакат закона за вредния труд.Вече го цакат и с осигуровките!Но лошотое,че повечето си траем,защото не е приятно да си безработен.Не идвайте при нас!Иначе горко ще съжалявате!И бездруго започнаха да бягат работници и служители,намирайки си нещо по-добро.

За сажаление, управителите-4ужденци, не мислят за работниците-българи.Г-н ...,главният управитвл, взема ...... ЕВРО,да то4но така,...... ЕВРО.Спи в 4етеризвезден хотел, и фирмата плаща , по една работни4еска заплата всеки божи ден (.... лв) на хотела.И ето, така о4акваното , от една година увели4ение на заплатите, се оказа пълен смях.При инфлация 23-28%, за една година, заплатите"ско4иха" с 6-10%.Как да не му теглиш една попържня, на милия ......,а?Но така е , в тази фирма са забранени синдикатите, а доколкото знам , това е малко незаконно.Краино време е, компетентните органи, да отидат на гости, на г-н .... Да не говорим, 4е завода работи , ...... ..... .....А колкото до моабетите и 4еверметата, там отговаря ...... ....., маистора на веселбите и интригите,като него няма втори.За жалост, в тази фирма , просперират подмазва4ите,гъзолизците и интригантите. Ако мислите да търсите работа тука,на грешното място сте.

bravo na zakup4icite te sa nai na po4it te sa kaimaka.bravo na ..... ...... nai dobria v 4evermetata na4alnik manipolacia.bravo na vsi4ki koito rabotiat protiv tova firmata da si otide,a te sa mnogo...haide da spretnem edin moabet a.....vdignaha ve4e zaplatite vsi4ki sa mnogo dovolni.gospodi kakvo goliamo uveli4enie-ha,ha,ha-palen smiah.ina4e vsi4ko e ok v tazi firma samo da ne raboti6 tam.......haide 4e mnogo se razprikazvah 4ao

firmata e palen ta6ak.mizirni zaplati ,lo6i usloviq na trud,nqma sobstven transport.V TAZI FIRMA SA DOBRE SAMO UPRAVITELITE I 4LENOVETE NA EDIN KLAN,KOITO BUL6INSTVOTO SA NEKADARNICI I ZA TOVA SA V TAQ FIRMA.POMISLITE SI DOBRE DALI DA KANDIDATSVETE ZA RABOTA,A I DORI DA KANDIDATSTVATE TRQBVA DA ZNEETE 4E VSE NQKOI 4LEN NA DPS 6TE VI IZMESTI.TAKA 4E BQGAI TE NA DALE4 OT TAQ SKAPANA FIRMA