Транскапитал ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ботевградско шосе 247, Административна сграда&markers=София,бул. Ботевградско шосе 247, Административна сграда

Транскапитал ЕООД

Хотелите са много готини,но заплатите са ниски и отношението към персонала е ужасно. Ако си избират по читави управители във всички отдели всичко ще е супер!!!!!

За фирма Транскапитал ЕООД - не плаща дължимите на възнаграждения на бившите си служители, които са и без това символични.В нормална държава - такав фирма не би могла да съществува!

транскапитал лошо управлявана фирма от наподходящи хора като петьр фезлийски (началник сервиз(.този сьщия се дьржи с персонала като затворници.повечето работници са от кол и вьже (необразовани хора(физлийски).кадьрните хора избягаха заради ниско вьзнаграждение лоши условия .мястото на този петьр не е за тази фирма.много шофьори напуснаха доброволно тази година недоволни.даите си сами сметка за фирмата.

АБЕ ТИЯ СА ЛУДИ БЕШЕ ЕДНО ВРЕМЕ ФИРМА ТРАНСКАПИТАЛ И ТО НАЙ ДОВРАТА ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ. СЕГА СА ЕДНИ ШОФЬОРИ НЯМАМ ДУМИ. ВСИЧКИ СВЕСНИ ШОФЬОРИ ИЗВЯГАХАЛ АМА СЕ ДЪРЖИ НА СКАПАНАТА СПЕДИЦИЯ КЪДЕТО ЗА НИШТО НЕ СТАВА. ИМА ЕДНА ПРЕМИНАЛА С ВУВЕ ОКЕАНА МАРИЯ И ТЯ ЗА НИШТО НЕ СТАВА САМО КАДЕТО САМУЧУСТВИЕТО И Е ГОЛЯМО АМА Е ПЪЛЕН БУКЛУК И ЛЮБОВНИКА И РАДИ И ТОЙ Е БУКЛУК. АВЕ САСИПАХА ХУБАВАТА ФИРМА.

Липсва каквото и да е разбиране и уважение на работодателя към подчинените му. Там редовия служител не значи нищо, просто те използват като инструмент за пари. Не позволявайте да Ви тъпчат.

vsi4ki gluposti kade se govorat za transkapital sa laja. firmata ne e losha no spediciata q provalq. i idin malko po star gospodin fezliiski. prodade firmata...........

Фирмата е голяма и ако имаш желание, можеш да се научиш на много неща направо от първа ръка, когато аз бях там беше като инкубатор, както казваше един от шефовете - ПУЦ, отиваш учиш се и заминаваш да работиш за повече пари другаде. Фирмената политика е такава, за съжаление. Ако имаш мозък и ти се работи в транспортния бранш, трамплина е доста добър. Навсякаде има хора и хубави и лоши, но говорим за работа. Екстри /привилегии/ няма, заплатата е ниска, никой не ти пречи да отидеш да работиш за повече пари.

кое е супер,коментарите преди нас нали?Отвратителни лъжци са Транскапитал,явно са само в транс...

супер

Аз лично не искам да си спомням за престоя си там,само обещания...,а после нищо.Само незнам реалния собственик има ли представа неговият търговски директор че в главата са му само-пиене,жени и ядене...Не съветвам никой да почва работа там!!!