Българска издателска компания / в.Компютри /img/frontend/nomap.png"

Българска издателска компания / в.Компютри

съгласен съм с мненията по-горе - в края на месеца не знаеш какви пари ще вземеш (всъщност колкото .... ..... прецени), местоположението е ужасно, а мениджърският екип е само такъв по име.

Изключително слаб мениджърски състав. Заплатите са ниски и не се дават навреме, режат от тях за какво ли не. За уважение към хората изобщо не може да се говори-за шефката те са само инструмент за правене на пари.Колегите стават до известна степен, но всеки се свива в черупката си да не го набележат. Не че ще загуби нещо кой знае какво, но си пазят хляба. Лицемерието е пълно по отношение на шефката-като я видят се разтапят по нея, а иначе никой не може да я понася.Веселбата е невероятна! Ако ви допада такава работна обстановка, моля... Почти винаги има недостиг на кадри. Защо ли?...

флегматично управление, нулев професионализъм, двоен стандарт в оценяване, изнервена обстановка, смешни заплати ...

Не мога да добавя кой знае какво след (бившия) колега. Ако бачкаш яко - ще те държат, независимо какви чудеса правиш не очаквай някакво особено уважение, привилегии нямаш, от много работа нямаш свободно време, потенциала за развитие е минимален, местоположението е ужасно, работната среда бива и добре че са някои от колегите ... Не е най-лошото място на света, а и парите са доста добри за бранша, макар че като цяло не са кой знае какво, само че негативите са много.

Никога не знаеш каква заплата ще вземеш в края на месеца - заплатите се изчисляват по начин, който е известен само на шефката. Уважение - ако те усетят, че си притеснен за мястото си, ще те мачкат до последно. Привилегии - няма такива. Сигурност - да, ако си налягаш парцалите и вършиш два пъти повече отколкото сте се разбрали, можеш да си сигурен, че няма да те изхвърлят. Не е най-лошото работно място в България, ама не е и от хубавите. Най-неприятното е, че шефовете не държат на думата си и изобщо не ги е срам да те цакат на дребно, а това рано или късно демотивира всеки.

Доволен