Българска издателска компания / в.Компютри /img/frontend/nomap.png"

Българска издателска компания / в.Компютри

Компания е много силно казано за тази "фирмичка". Трябва да призная, че цялата критика, която прочетох до сега е напълно вярна. Пред очите ми бяха лъгани и подвеждани хора да започнат на една заплата, а в последствие да получат само половината сума. Аз лично съм на мнение, че с такова отношение и лошия мениджмънт, не очаквам този потъващ кораб да оцелее. Всички нормални хора напускат.Не съветвам никой изобщо да си прави труда да ходи до Бойла, този селски бизнес център. Не само че не си струва разкарването, до края на София, но и ще изхабите излишно нерви. А кой знае, може и да се посмеете!

Това само някое от шефчетата ще го е писало. Ти виж колко човека са напуснали и тогава говори. Гаврата с работника е пълна, да не говорим колко пъти се е случвало да те наемат за едно, а да те карат да работиш съвсем друго. А казанато за заплатите е напълно вярно - никога не знаеш колко ще вземеш, защото все се намира причина да ти измислят някаква "несвършена работа", за която да те резнат. А за премии за добре свършена работа от години не се е чувало. Няма и да се чуе.

Не мога да разбера малодушието в хората, които са писали мненията тук. Пишете че заплатите били ниски, че условията били зле, че било извън София, че нямало уважение от шефката... Абе хора, всичко си е въпрос на личен избор - като не ви харесва напуснете, защо чакате да бъдете уволнени и тогава да започвате да оплювате фирмата. Който не си върши работата го уволняват - това е във всяка една фирма. Вие където и да отидете да работите мнението ви за работодателя ще ви е същото.
Аз мисля, че който е кадърен и не е мързелив и си върши работата си получава парите за които се е пазарил. Има хора, които работят там от много години и такива, които са напускали и пак са се върнали обратно във фирмата - те дали са глупаци, а?
Естествено, че не всичко е цветя и рози, особено при тези условия в България, когато всяка втора новина по медиите е за плачевното положение в страната и кризата, но това до голяма степен зависи от хората, които работят в една фирма - това е екипа, и ако някой не се впише в екипа или не си върши работата и колегите му не го приемат, кой е виновен - извода може да си направи всеки сам за себе си.

Polojenieto tam e tragi4no, pla4evno. Bivsha kolejka sam i sam saglasna s absoliutno vsi4ko napisano do tuk, no neka go pro4etat menijarskia sastav, koito e mnogo zle. Shte falirateeee horaa!!! Ne se machete pove4e

Фирмата разчита на предишната си слава, когато в-к Компютри е бил квалитетен за медийното пространство. Уважаеми мениджъри, г-жо Пеева, от тогава минаха 10 години и ако си мислите, че е чест за вестника ви или списанията ви да се кичат с тези години, не сте прави, защото "мъчейки го" на пазара, само рушите рейтинга на вече и без това залязващите ви издания! Заплащането е под всякаква критика-лъжат новоназначените служители с по-високи заплати, а после ги карат да подписват договори на по-ниски, защото "много скоро" нещата щели да се променят! И така те стоят и вярват няколко месеца, и после си тръгват! Лъжат при изплащането на заплата винаги, орязват те!!!
Работната среда- като офис е хубав, но във въздуха витае напрежение, сковани физиономие и фалш!!!Да не говорим, че този офис е почти извън София! Удобен е за живеещите в Дружба и Младост! Колегите са готини, сближават се на гърба на работодателите си!
Фирмата, според мен, фалира! Ама от всякъде!! Съветът ми към висчки е - ако не ви пука за заплата си, а искате просто да уплатнявате деня си, започнете работа там!А ако сте отговорни към себе си - НИКОГА НЕ ГО ПРАВЕТЕ!

КОМЕНТАРЪТ Е ИЗЛИШЕН! ОЦЕНКИТЕ САМИ ГОВОРЯТ!! Напълно подкрепям негативните мнения-дано хора които имат ръководни позиции там - А. ПЕЕВА погледне тези мнения! Не работете в тази фирма в която е пълен хаос,няма уважение към персонала а във въздуха се носи само напрежение и клюки! ЗА заплащането няма да говорим, то е под всякаква критика! ХА ха ха факт това е истината , а за Шушо- Баджанащината също няма да говоря.........(((

Saglasna sam napalno s goreposochenite mnenia. Tam e niakakav ad. Slava Bogu, che veche otdavna ne sam chast ot ekipa na g-ja Peeva hahahah i neinite mazni pod4ineni. Tam im e miastoto shte si ostanat ve4no v tozi ekip. Nikakav potencial za razvitie, ujasno mizerna zaplata i shurobadjanashtina v taia firma hahahahahhah samo nai- golemite balaci ostanaha da rabotiat tam((((( Sram me e da kazvam, che sam rabotila pri tiah

Отговор на новия - изчакай да вземеш първа пълна заплата и тогава си помисли дали всичко, което казваш е истина... Гаранция, че трудно ще разбереш колко взимаш и защо го взимаш! Успех и търпение!

Отскоро съм във фирмата, но работната атмосфера изглежда много добра обстановката е приятна и отношението на колегите е супер. Има и осигурен служебен транспорт сутрин и вечер и така отпада притеснението, че не е близо до центъра.