Адиса ЕТ /img/frontend/nomap.png"

От мненията се вижда, че явно са добър работодател, но аз пиша от ролята на клиент. Не мога да разбера защо част от заплатата ми трябва да е под формата на 4,30 лв на ден за порцион към тази фирма. Да не говорим, че изобщо не се наяждам. Вижда ми се некоректно. Предпочитам да си дам на ръка колкото и да струва,но да ям колкото аз искам, а не основно и две супички или две салатки или десерт в мизерно количество. За тези пари с малко повече се наяждам на други места в пъти повече. Не съм съгласна част от заплатата ми да бъде под форма на няква сума дневно за консумация при АДИСА.

Собствениците са добри но колектива които е там все и едно си в змиярник.Когато почваш там работа ти казват че имаш право на почивка която не е регламентирана но НЕ за новите работници като мен дори нямаш време да се нахраниш в момента в които те видят старите работници че си седнал да починеш или хапваш почват да ти казват колко много работа имаш и че нямаш време за ядене.Това отношение го получавах най вече от така наречените колежки (касиерки)от който 2,3, работят съвестно а останалите се скатава постоянно.Аз там за една седмица отслабнах с три килограма защото вършех и тяхната работа докато те пият кафе и си пишат по телефоните.

Най-добрият работодател и най-готината фирма.Супер готин колектив,работна среда,напълно съм съгласна с написаните по-долу коментари.Работих малко във фирмата,защото забременях и излезнах в болнични,преди до колкото си спомням фирмата беше ООД и мина на ЕТ,като шефа ме преназначи към новата фирма, за да мога да си получавам болничните и майчинството, за което много БЛАГОДАРЯ.Много съм щастлива, че бях в екипа на тази прекрасна фирма.Александър Чотров е страхотен човек и работодател и изказвам моите възхищения към него.Имахме си редовни клиенти,което е показателно за добрата работа на фирмата и екипа.Благодаря ви! За мен беше удоволствие да работя за и с Вас.

Познавам работата на фирмата от "ЛИБХЕР"ЕООД.Персонала е супер.Ал.Чотров е готин.Надявам се знаете какъвто е шефа такива са и подчинените.Весели празници

Искам само да благодаря за човешкото отношение на президента на фирмата господин АЛЕКСАНДЪР ЧОТРОВ.Рядко срещана човечност в тези времена и коректен работодател.

Да работиш във фирма АДИСА е СПОКОЙНО и СИГУРНО !
Заплатите не са много високи ,но отношението им е човешко, за което им БЛАГОДАРЯ от сърце! В днешно време едва се броят на пръсти работодателите, които се отнасят с уважение към служителите си ,"тези" които им "вадят" парите за да си живеят добре.

да сеработи във тази фирма е просто чудесно елате исе убедете сами а шефа е много много добър и разбран