ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria

Здравейте, някой може ли да ми каже какво представлява работата административен асистент към Управителния съвет. Дали това е секретарка всъщност под друго наименования. И каква заплата взима???

На мен лично ми изглежда като много добро място за работа. Като силно се надявам да не е цялата работа за стажовете с връзки, смятам че съм конкурентноспособен и много ще ме е яд, ако дори в такова голямо дружество играе шуробаджанащина. Някой да има отзиви относно необходимостта от връзки?

Съгласен съм с преждеговорящия за отношението към ел. монтьорите.
Те наистина работят при най-тежките условия, а възнагражденията им са минимални.
Стажовете продължават 1 месец, възнаграждението е 550 лв., като има възможност после да те назначат на работа.

Бихте ли изказали мнение относно летните стажове??? Какво е заплащането и работното време?

На мене ли така ми се струва или наща фирма все повече заприличва на канцеларска фирма .Скоро четох в списание Отвътре назначени 14 нови експерти в същото време съкратени над 50 работника , открит е нов  отдел еди какъв си но съкращенията на редовия работник продължават .През 2000 г. почнах работа в тогавашното ел . разпределение в канцелариите на района имаши две жени които се занимаваха с всичката документация складове и т.н. и бяхме над 40 човека сега при около 35 човека имаме девет човека в канцеларийте .Един въпрос към господа австрийците това ли е австрийския модел гонене на работника и пълнене на канцеларий . направи се централа 1 и 2 няма да се учудя ако се открият и централи 3,4 и т.н. Скоро няма да има кой да ги храни така наречените експерти . Да повдигнем и въпроса за заплатите назначават "експертите" със заплата 1500 лв. докато работника който му изкарва заплатата който е винаги на разположение в студ в пек ,дъжд и сняг  денонощно взема два пъти по малко . Мисля че ние ел. монтьорите заслужаваме малко повечи уважение господа освен ако не сте решили да си поиграете с търпението ни . Точно заради изписаното по горе и много други работи който нямам време да пиша  съм се кръстил ГОСПОДИН НИКОЙ защото така ни карате да изглеждаме .

@ jordan
В ЕВН всичко е концентрирано в разпределение (т.е. вашите мрежи), снабдяване (вашите продажби) има 50 служителя, а ЕВН България ЕАД около 5 (не съм сигурен).
Не знам какво по-точно те интересува, кажи по-конкретно.

Здравейте колеги от EVN!
Бихте ли дали по подробна информация за вашата структура и оргонизация на работа? Аз съм служител на ЕОН, и доколкото се чува след четири преструктуриранея от 04.2006г. до сега, след нова година се очаква да приемем вашият начин на работа.Нашата организация в Мрежи е описана подробно в БГ работодател
Благодаря Ви предварително!

Фирмата се крепи на едната чесна дума, доброто съотношение купува/продава ел.енергия и липсата на конкуренция.

как да започна работа в евн-стара загора.дайте съвет

От важно значение е дали сте християнин. и на второ място роднина.