ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria

Моля за информация как протичат интервютата във фирмата - кандидатствам за административна позиция. Интересува ме на английски ли е интервюто и включва ли тестове или някакъв вид по-специфична проверка на познанията.

Моля за връзка с ел техник отговарящ за Руския пазар в гр Ст.Загора.
Има разминаване в отчитането на електромера.
тел.0876235578 ,042671992

Защото ГражданиноХ, може за въпросната позиция позиция да е имало кандидати не с 10, а например с 15 г. стаж по специалността, както и да притежават компетенции, каквито Вие например нямате.

Добър ден, уважаеми дами и господа.
Имам един единствен въпрос:
Защо автобиографията на един тесен специялист  с 10 годишен опит в сферата на опазването на околната среда в две от най-големите частни производствени компаний в България не предизвика никакъв интерес в отдел "Човешки ресурси"?????!!!
Благодаря ако все пак решите да ми отговорите!

здравейте, аз също кандидатсвах по обявена позиция,преминах 1-во интервю за работа и бях поканена за 2-ро и то премина успешно, но все още не са ми се обадили, а изминаха вече 2 седмици. Трябва ли да званна и на кои телефон, за да попитам дали вече е заета позицията или още се колебаят между кандидатите.Предварително Ви благодаря за отговорите!

Добър ден.
Кандидатсвах по обявената свободна позиция Екперт околна среда.
Би било полезно за мен да разбера каква е атмосферата в отделът, прекият ръководител и естествено приблизително размерът на месечното трудово възнаграждение.
Благодаря предварително.

Здравейте, искам да попитам дали мога да кандидатствам за работа в кол-центъра на ЕВН без да има обява за тази позиция? Интересува ме също какво е заплащането? Моля, ако някой знае да ми пише!

Много малко реални отзвуци виждам тук за фирмата. Като начало, аз бях приета противно очакванията ви, без връзки, по обява за работа в jobs.bg. Определено се ценят хора с квалификации и компетенции. Аз не говоря немски, но това не беше основен критерий разбира се. Друг е въпросът че не взимат всички. Подборът е много сериозен, при мен процесът продължи 3 месеца и нещо, минах 4 кръга интервюта, подробни, професионални, и все пак бях приета. Заплащането на квалифицирани хора е добро, и като цяло сектор енергетика е по-добре платен от всички други сектори. Разбира се, ако позициите са по-ниски, и заплащането е по-ниско. Възможно е да не сте били уведомени ако не сте приети, няма от тези автоматични системи за отказ, но ако вие сте били достатъчно активни да потърсите отговор от човекът който ви е интервюирал, съм убедена че бихте го получили. Не знам колко от нас имат практиката като кандидатстват да бъдат активни. Аз лично докато трая този 3+ месеца подбор, съм звъняла често да питам какво става, и активността ми е била приемана спокойно и добре.  Колкото до връзките, нека някой каже в кое предприятие това го няма в България. Това не е особено добра тенденция, но за съжаление съществува. И на нас ни се иска да не е така. Останалите служители.

Здравейте! Обадиха ми се за интервю за сътрудник клиентско обслужване и за call center ( 2 отделни позиции). Ще ми бъде полезна информация ( ако някой има такава ) относно работата. Благодаря предварително !

Ами не ти завинтват крушката, защото те са електроразпределително дружество, ти си пише "ЕВН България Електроразпределение" АД,никъде не пише "ЕВН поддръжка по домовете" ООД. На мен като ми се развали колата отивам в сервиза и си плащам за ремонт, никой не идва в къщи да ми я поправи за без пари. Така, че ти си плащаш за разпределението на ел. енергията до дома, не да ти завинтят крушките. И проблема не е в това, че няма кой да ви оправи инсталациите, а в това че не ви се дават пари на фирми за поддръжка и чакате някой от "Енергото" да ви я оправи за без пари, да ама мина това време. Безплатен обяд няма. Айде със здраве!