ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria

Като служител във фирмата мога да заявя че написаното е напълно вярно.Ниски заплати за Ел.монтьорите и постоянно мърморене за работата.Не се оценява труда на Ел.монтьора от който зависи осигуряването на ток.С две думи ниски заплати.Зимата си на студено,лятото на горещо.Кофто фирма с лошо управление.

Фирмата представлява съвкупност от фирми.
EVN централните отдели разположени единствено в Пловдив получават като заплащане минимална европейска заплата и нагоре. Като цяло не са се убили от работа, на топличко и на закътано с в така наречените Централи.
Всичко що е по различните центрове - КЕЦ Бургас например, КЕЦ Девин например се нарича Електроразпределение Юг. Електромонтьорите получават от порядъка на 1200-1700 лева в зависмост от нивата (3 на брой). Ръководителите не повече от 3 за район получават около 2000 левам може и малко повече в зависимост колко клас прослужено време имат. Главния ръководител на подобно звено получава около 5000 лева. Електромонтьора особено през последните години е освен техник, който се катери по стълбове в бури снегове и виелици е нужно да бъде полу проектант, полу гоедезист, полу компютърен специалист, да разбира от чертежи, да прави количествено стойностни сметки, да чертае на аутокад и пр. Според мен тези пари, за хората които са директно на терен и първи посрещат несгодите са крайно малко.
Шуробаджанащината и схемите са в пълна сила, но трудно се забелязват. Клюките и сплетните са също на много високо ниво.
Нови хора рядко се назначават. За малък забутан район като например Златоград или Раднево тези пари горе долу биват, но за големите градове са смешни на фона на останалите професии, където поне си на сухо и няма риск да се претрепеш от някой обледен стълб.
Дежурствата са кошмарни - екипите са нарочно избрани така, че в тях да има един който знае и умее и един за пълнеж, който му предстои енсиониране и/или не може да се качва по стълбове и/или е човек на някого и скатава.
Лично аз усилено си търся нова работа и при първа възможност ще напусна с огромно облекчение и удоволствие, понеже младостта ми отиде в смотаната фирма докато чакам красивите обещания да станат реалност.
Успех на всички !

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Каква е заплатата за електромонтьори в бургаски регион? Какви бонуси има? Коледни?

Оцених Ви само с 5+ защото няма 6-ци. Има една пещера с име Сезам. Има и приказка за нея.... Само Али Баба и 40-имата са се възползвали от нея, а другите са лапали мухите и псували що аджеба и те не са като Али Баба и 40-ина му приятели... Каква хубава приказка!

Някой знае ли в какъв период се връща обратна връзка от проведено интервю?На 18.04.минах второ интервю,но така и не получавам обаждане,както ми бе обещано в рамките на седмица.Позицията беше за call centre.

ЕVN е семейна фирма и то основно от роднините и съселяните на служителите от човешки ресурси. За да те допуснат на интервю или да те назначат трябва или да си съселянин, или роднина, или любовник/любовница на някой. Повечето шефове на отдели-/повечето са жени/ и са любовници на някой от по-висше стоящите, полуграмотни и некомпетентни. Но най- важното е,че говорят английски и немски с по максимум 1000 думи. За сметка на това не знаят български език, понеже повечето от тях пишат с груби правописни грешки и говорят неправилно български език.

Интересува ме какви са условията за работа на преводачите в ЕВН? Всякаква информация ще е от полза - заплащане, спазване на работно време, отпуски, болнични, работна среда, натовареност, извънработно време и т.н.
Благодаря предварително!

От това, което знам, интервютата най-често протичат в няколко етапа. Ако отговаряте на условията и преценят, че имате потенциал/Ви харесат/, Ви канят на второ, а може дори и на трето интервю.
Проектанта трябва да знае и да прилага Наредбите за присъединяване на производители и потребители, да има познания по Наредба 3, ЗЕ, ЗЕВИ, част от ЗУТ, но знания по тези нормативи навсякъде са задължителни, според мен.
Дейността е обширна и не се изчерпва само с проектирането. Всъщност то е малка част от задълженията и често времето не стига.
За Пловдив не зная как е, но е голям град и предполагам натоварването е голямо, т.е. работа трябва да има на корем, както и стрес.

Може ли информация за позицията Електромонтьор - проектант. В рамките на няколко месеца, обява за тази позиция се "пуска" за втори път, което може да се тълкува, че няма подходящи кандидати ( май при второто публикуване изискванията към кандидатите от "задължителни" станаха "с предимство") или позицията не атрактивна (възнаграждението е не достатъчно добро).

Ще се радвам някой да сподели как протичат интервютата, както и да изкаже впечатления от горе посочената позиция.