ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

ЕВН ЕС АД / EVN Bulgaria

Каква е заплатата за електромонтьори в бургаски регион? Какви бонуси има? Коледни?

Оцених Ви само с 5+ защото няма 6-ци. Има една пещера с име Сезам. Има и приказка за нея.... Само Али Баба и 40-имата са се възползвали от нея, а другите са лапали мухите и псували що аджеба и те не са като Али Баба и 40-ина му приятели... Каква хубава приказка!

Някой знае ли в какъв период се връща обратна връзка от проведено интервю?На 18.04.минах второ интервю,но така и не получавам обаждане,както ми бе обещано в рамките на седмица.Позицията беше за call centre.

ЕVN е семейна фирма и то основно от роднините и съселяните на служителите от човешки ресурси. За да те допуснат на интервю или да те назначат трябва или да си съселянин, или роднина, или любовник/любовница на някой. Повечето шефове на отдели-/повечето са жени/ и са любовници на някой от по-висше стоящите, полуграмотни и некомпетентни. Но най- важното е,че говорят английски и немски с по максимум 1000 думи. За сметка на това не знаят български език, понеже повечето от тях пишат с груби правописни грешки и говорят неправилно български език.

Интересува ме какви са условията за работа на преводачите в ЕВН? Всякаква информация ще е от полза - заплащане, спазване на работно време, отпуски, болнични, работна среда, натовареност, извънработно време и т.н.
Благодаря предварително!

От това, което знам, интервютата най-често протичат в няколко етапа. Ако отговаряте на условията и преценят, че имате потенциал/Ви харесат/, Ви канят на второ, а може дори и на трето интервю.
Проектанта трябва да знае и да прилага Наредбите за присъединяване на производители и потребители, да има познания по Наредба 3, ЗЕ, ЗЕВИ, част от ЗУТ, но знания по тези нормативи навсякъде са задължителни, според мен.
Дейността е обширна и не се изчерпва само с проектирането. Всъщност то е малка част от задълженията и често времето не стига.
За Пловдив не зная как е, но е голям град и предполагам натоварването е голямо, т.е. работа трябва да има на корем, както и стрес.

Може ли информация за позицията Електромонтьор - проектант. В рамките на няколко месеца, обява за тази позиция се "пуска" за втори път, което може да се тълкува, че няма подходящи кандидати ( май при второто публикуване изискванията към кандидатите от "задължителни" станаха "с предимство") или позицията не атрактивна (възнаграждението е не достатъчно добро).

Ще се радвам някой да сподели как протичат интервютата, както и да изкаже впечатления от горе посочената позиция.

Моля да дадете повече информация относно позицията ОПЕРАТОР - БИЛИНГ?

ela v enero pro davidi6 kak se gradi fa6izma s 800 lv

Моля, напишете отзиви за длъжност преводач за Пловдив? Какво е заплащането?