Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

То е повече от ясно , че е някой от командния състав , защото редови работник няма така яростно да защитава очевадни лъжи . Плюсовете се били премълчавали. Че аз само за един плюс се сещам - сравнително доброто заплащане в сравнение с други фирми в региона. Говоря за търновски регион , да не каже пак , че само Божурище се коментирал. За другите нямам наблюдения , но е близко до акъла , че и там условията едва ли са по- добри. И този плюс е много съмнителен , понеже , ако се случи да се разболееш и вземеш болничен , заради адския студ и течението на всички отворени рампи , си с минус 300 лв минимум. Отделно разпределението на работници по офиси е толкова тенденциозно , че при положение , че 80 процента от смените ти са най- слабия офис откъм пратки , логично накрая ще го добираш с 300 зора поне до 1000 лв . Доколко и това може да мине , като плюс , всеки сам може да си прецени и струва ли си да береш студа по цели нощи и да си рискуваш живота буквално за такива суми. Спиди шефчетата май са на библейския принцип - любовта покривала много грехове. Та и според тях горе- долу приличното заплащане заличава всичките им други безобразия . Да , ама не.

От къде да започна?!...
Още , като ме одобриха на Интервюто за работа и позиция в „Фирмата” ми казаха, че ме осигуряват върху пълнате заработени пари-Заплата...Имало организирани Маршутки, които извозват от Работата и до Склада в Божурище.
В Интервюто също споменаха, че се работи Пет Дневна Работна Седмица(Изключения прави една Събота в Месеца), но не и да е Системно...Имало Бонуси+Валчери...Така до тук добре, но идва Разочарованието, Лъжите, Сантажите и Подмолните Игри!..
Трябаше да ми осигурят с Работно Облекло( Логото на Фирмата)...Шкафче за да мога да си остава Цивилните Дрехи, Раницата ми с Храна...Нито получих Работни Дрехи, нито Шкафче, впрофила Съблекалнията има изпочупени Шкафове, а Хладилника, като го отвориш те лъха „Планински Въздух”Една Смрад...В Склада е супер Студено....Мръзнеш, като Куче!...Връзват те „Уж да караш Курс за Мотокарист”, който бил Уж Два Месеца,но ако решиш да напуснеш ти одържат Заплатата-Разбираш ли?!Има една закачена Плазма, която отчита Постигналите Резултати на Служителите...Забелязваш, че си в Червено Квадратче-Питаш ги Защо,няма отговор....Но това Афишира върху Заплатата!...Сутрин идваш Пеша без ( Уж Организирания Транспорт) и Вечер пак Същото-Няма Маршутки, които да те вземат....Вървиш Пеша около Километър и Половина-Два...Оглеждаш се да не те Блъсне, Бутне или Сгази Кола, Камион, Тир или Бус на Споменатата Фирма!...
Заклучението...
Супер Мизерни Условия на Труд, Мякащи Провинциални Мениджъри, които НЕ СА В ЧАС С РАБОТНИЯ ПРОЦЕС, НО НАРЕЖДАТ И ЗАПОВЯДВАТ...Педали, Гейове, Курви...Планинско-Интелигентни Хора от Кол и Въже-Събрани.
Супер Студено в Склада, няма и Отопление(Не работела Отоплителната Система).
Няма Фиш за Заплатите( Не може да видиш Аджеба колко Дни, Часове, Инзвънреден Труд)...Работиш Цял Месец в Шибаната Фирма и се молиш да ти Изплатят Заплатата, която си я Заработил с Труд...Режат ти и Бонусите....Това е Моя Поглед, Виждане, Изпитах го на Гърба си...МЕГА ДОЛНА ИЗПИПАНА ОТ МОЗЪКА НА КОСТИТЕ ЛЪЖЛИВА SPEEDY Фирма и БОКЛУЦИ!!!!!!

Виждам,че си вътре в "кухнята" на Спиди "ПИЧ"и те моля да ми отговориш на следните въпроси/за да стане ясно и на хората четящи този форум/:

1.Колко служители търсят към момента на Божурище ?

2.Каква е бройката им в процентно съотношение с необходимя персонал за протичане на нормален процес ?

3.Колко служители напуснаха или бяха уволнени от т.нар. "мениджъри" от създаването на склада на Божурище?

4.Има ли отопление в склад Божурище?

5.Има ли нормална съблекалня с осигурени шкафове за дрехи за всички служители от склад в Божурище ?

6.Работят ли там служители с алкохолни или наркотични зависимости?

7.Има ли отделно помещение за хранене в склада или хората ядат в съблекалнята при мръсните дрехи и обувки?

Ако не отговориш на тези въпроси , за хората от форума ще стане ясно,че си служител от компанията на ръководна длъжност ,който има за цел да излъска имимиджа и .

Тоест, ти си обиколил всички складове и си установил, че "Божурище е еманация"? Или само Божурище познаваш? Задаваш ли си въпроса защи никой друг склад не се споменава тук, а?

Щото, "пич", явно си работил в Божурище, можеш да говориш само за него, ама хейта трябва да тече.

Пак казвам, пишеш абсолютнни глупости, преувеличаваш неуредиците, премълчаваш плюсовете и лъжеш.

Ще ти кажа за мен - никой не ми плаща да защитавам който и да е. От Спиди съм видял (почти) само добро - за разлика от други, които на думи и на обещания бяха големи, ама после реалността е точно обратното. Да, и тук има кусури, но няма нищо общо с това, което пишеш. И за това смятам, че е честно да си кажа мнението.

А ти ще си признаеш ли защо те махнаха от Спиди? За мързел ли, за скатавки ли или за нещо друго? За да им стане ясно на всички защо хейтиш.

Боли ме за хората,които ще се излъжат да почнат в склад на Спиди.

Склад Божурище е еманация на некадърния мениджмънт на Спиди....

А теб какво те боли толкова, че не спираш да плюеш и лъжеш?

От всичко написано, единствено съм съгласен за циганите.

И понеже само Божурище ти е в устата, в колко други складове си бил, че да даваш такива, обобщаващи мнения?

Пич,кажи на каква позиция си във фирмата и колко ти бутат за да пишеш такива глупости???

Условията в складовете на фирмата са супер зле/няма отопление,няма читави съблекални,техниката е супер амортизирана и не се инвистира в нова и др./

Служителите в складовете са от по тъмните българи ,наркомани или възрастни хора или такива с кредити/поставени в безизходица/.Заплатите редовно се режат за щяло и нещяло.Да не говорим за умствения капацитет на мениджмънта.....

Не започвайте работа в тази фирма/особенно в склада на Божурище/ ,ако искате да не си загубите години от живота!!!!!!

Австрия.

Пичове (или си един), супер много се дразня когато само вие (ти) сте/си честен, а всички останали си измислят, или имат някакъв друг мотив. Или само вие имате монопол и друг не може да има мнение.

Егати комунистическото мислене - ако не си с нас, си против нас. А не може ли просто работата да ми харесва? Заплащането е супер, условията са приемливи, отношението може да е по-добро, но мен никога не са ме псували, камо ли нон стоп.

Затова казвам, че вие/ти имате някакъв друг повод да плюете. Не знам какъв, ама кажете си какво наистина ви сърби и спрете с глупостите!

Не те знам в коя чужбина си бил . Но в тая която аз съм бил след завършването на смяната мениджърите ни казваха ,,Thank you for the help''. И веднъж не съм чул някой от тях да се обръща към работник с обидни епитети. От вашите началници не само няма да чуе работника ,, благодаря'' , но и ще получи една дузина ругатни на час. Да не казвам , какви квалификации съм чувал от тях . Единия път даже се учудих на спокойствието си с които ги приех. Кое от казаното по- долу визираш , като лъжа ? Кажи , за да ти се изсмея.

Не слушайте колегата,който защитава Спиди/той най-вероятно на мениджърска длъжност/ защото лъже и манипулира безпардонно.

Истината е ,че не могат да си намерят персонал и са впрегнали всички да търсят хора и да ги прикоткват да почнат.Особенно в склада на Божурище.
Не си хабете времето да почвате там защото ще останете излъгани.
Послушайте работилите там.