Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Здравейте. Явих се интервю в тази фирма,нямам думи просто от условията. Работиш по 10 часа на ден. За мизерно заплащане. Осигоряват те на минимална заплата./сива икономика/ както искате ме разбирайте.Докато си на обучение не те назначават и не ти се заплаща. Държава пак я няма.... Не започнах работа, не го правете и вие.

По лош работодател от Спийди не съм намерил. Освен че заплащането е мизерно, мениджмънта е некадърен. За тях сме роби и нямаме право да ядем дори 1 минута

Това е възможно най-лошата фирма от към условия на труд. Експлоатират те като все едно си някакъв парцал. Карат те работиш по време на големите празници и в неделя, и ако откажеш започват да ти го втълпяват често и да ти приписват някакво чувство на вина. Мениджмънта на високо ниво е под всякаква критика. За спиди куриерът е един роб, който няма право на мнение, само трябва да слуша и изпълнява. Ако ли не да си хваща пътя, понеже видиш ли кандидати за работа имало много. Да признавам имах и печени колеги, но ние с тях бяхме в едно и също положение и за това се разбирахме перфектно.
Всяка година по Коледа спиди има супер големи забавяния на пратки, и това изнервя много клиентите, които накрая си го изкарват на куриера. Това не е сериозно и няма как да търпя тези глупости. Да те плащат добре, но за тези 1400 лв (например) ще ти изкарат душата. Често ти удържат пари без да знаеш за какво (обясняват ти - "имаш лоша обратна връзка от някой си клиент) . Та те половината ми клиенти в моя район бяха някакви лигльовци, които очакваха да им ходя по гъза и постоянно да се съобразявам с тях за всичко. Както и да е, просто бих Ви препоръчал да не започвате работа там, защото НЕРВИТЕ ВИ няма да издържат и накрая буквално ще полудеете.

Здравейте

Искам да попитам информативно тъй като се интересувам като за работа като кандидат за работа шофьор куриер в speedy, ако може някои които работи в speedy като шофьор куриер да ми каже какво е заплащането и работното време, режат ли от заплатите за закъснения на доставяне на доставките? , наемат ли млади неопитни шофьори с категория B които тепърва ще трупат опит зад волана без опит като шофьори куриери? , и товарен бус ли караш или караш кола тип товарен автомобил баничарка? Има ли обучение за ново назначени служители на позиция шофьор куриер с категория B в speedy? И какво представлява обучението за позицията шофьор куриер ако има такова обучение? Моля някои които работи в speedy като шофьор куриер в speedy с категория B да ми каже моля
Питам защото мои познати приятели казват че плащат добре и че може да наемат с категория B без опит като шофьор на позиция шофьор куриер в speedy и ще ме наемат веднага на работа на позиция шофьор куриер в speedy след кандидатстване за работа длъжност шофьор куриер в speedy и след като мина интервю за работа длъжност шофьор куриер в speedy

искам да знам и разбера повече по тези въпроси относно работа като шофьор куриер в speedy

Крайно некоректна фирм!

Погледнете още от сайта им.
Посоченият начин на контакт е само чрез автоматичен телелефон, който е програмиран така, че да не свързва с никого.

Качеството на услугата е под всякаква критика.

Не знам как излъгаха французите да влязат в компанията - пълна загуба.

Никъде не може да се осъществи контакт чрез електронни цифрови услуги.

Посочените телефони за контакт в регистрите на Агенцията по вписванията не отговарят.

Пълна разруха!

От къде вадите тая наглост, не ми стана ясно!
Правя поръчка чрез услугите на Спиди.Идва куриер На 01,12,,получавам съобщение за получаване на пратка, на 02,12, ми носи някакво пакетче, което видимо не съм поръчвала, съответно го връщам обратно.Съответно пренасочвам пратката в най-близкият им офис по адрез. Мълчание.На 07,12, в най-големият дъжд, отивам и питам най-любезно дали има пратка с този номер, като ми бе отговорено, че няма.Днес 08,12, получавам съобщение, че ако не отида да си получа пратката ще бъде върната! Демек вчера я няма, днес вече е в офисът им, ама аз днес не мога да ги посетя . Така че моите извинения нагли същества ще Ви забавя с един ден.Ако си гледате работата няма да е така.

Изключително НЕкоректна фирма!Бавят поръчки с дни.
Разбирам, че за да работиш в Спийди интелекта не е най-силната черта, но защо това трябва да рефлектира върху клиентите??
В НОРМАЛНА държава от ЕС МОШЕНИЦИ и ИЗНАМНИЦИ, като Спийди, отдавна да са в затвора.

Колега, като ти е било толкова тегаво, защо не отиде при Началника или Регионалният?
Като си пренебрегван и си бил непрекъснато под натиск от колегите си, защо не отиде при баш началниците.
Аз работих в скалда на Спиди в Пловдив преди една година и всичко си беше наред.

Спееди ме спечели с високото заплащане, осигоряването което е на заработва и поради тези причини реших да започна в склада на Спиди-Пловдив. Обещанията бяха 1300 лв заплата с 60 лв купони. Имаш право на платена отпуска и болнични и са долу-горе добре, ако си изработил последните месеци добра заплата и си дал извънредни смени. Заплатата винаги идваше преди 20ти и съм доволен от парите които получава и бяха коректни с извънредните смени които карах. Но бързо разбрах, че единственото което е хубаво в фирмата е заплащането. Има една ерархия която е не справедлива към новите работници. Старите кучета ако мога да ги нарека така и подмазвачи са окупирали работните места с по-ниска интензивност или почти винаги са слагани на места където им е по-лесно на тях. Новите работници се сменят всяка смяна за да се научат да извършват различни операции и след това да бъдат използвани за запълване на най-натоварените места. Точно за това повечето хора издържат 1 2 месеца и се напускат, бързо хората си дават сметка, че за пари не си струва. Лично аз испитах това на гърба си. От екип който се определя от началника 3ма работеха 2ма си почива ха всяка смяна. Едните мереха височина, тежест на пратката и я хвърляха на земята и след това отива да пият кафе, количка, да хапват докато ние трябваше да работим 4 часа почти без почивка, докато 2ма от екипа просто не правеха почти нищо и най интересното беше, че те постояно бяха на тези позиции и даваха извънредни смени понеже те не се натоварваха физически и така казано и обобщено - ще бъдете мачкани в началото физически и психически от колегите които вече са лизали гъза на началниците с години и вие нямате глас и право, колегите ще ви нареждат все1 са ви шефове и ще гледат да те прецакат на най тежки места без да те сменят. Ако ви се бачка като вол без право на мнение и сте съгласни да сте мачкани от хора които са със същия статут в фирмата като вас, но имат гръб от началници заповядайте в Спииди, за 1ви път в живота ми, колеги ми нарежда ха какво да правя и имаше толкова очевидно подреждане на работната сила. Хората на началниците са ти като 2ри шеф и те работят каквото си искат и ти си пълен роб. Извънредните смени се дават първо на тези хора, ако евентуално остане за вас нещо се радвайте. От както бях на работа там се смениха поне 15 човека, това е очевидно и е причината е ясна. Работата е представена добре на хартия, но реалността е, че само парите са коректни. Имате оценка на работата, когато старите кучета нарочат някой нов, че не е добър колкото тях или поради др причина началниците почват да бъдат обработени против този служител. Лично аз бях свидетел, как се подиграваха с едно момче. Беше малко по бавно от другите и го караха да мете сладка и да влиза в места където не е чистени с години и след това го изгониха. Кратко казано ако ви вдигнат мерник, ще ви гаврят до дупка и после ще ви изгонят, защото не се справя те. Точно за това е и испитателния срок от 6 месеца. През тези 6 месеца всички нови могат да бъдат гонени на момента. Ще бъдете роби на старите кучета, ще бъдете унижавани от тях и от началниците. Ако искате за 1300 лв да сте роби на ниско-интелигентни наркомани които пушат марихуана по време на почивки те и смъркат амфети, кристали и кока в тоалетните заповядайте в спееди. Последно да добавя,ако се справят добре също не е добре, понеже застрашават позициите на старите кучета, а те не искат да се справяте, те искат наивни хора, свестни трудолюбиви хора които са се подлъгали от заплащането, за да ги използват колкото се може повече, преди да бъдат насрочени в нещо и уволнени или се откажат след като видят несправедливостта в фирмата. 30 човека сортировачи от които 15 си брат оная работа и командват и седят при началниците и лижат гъзове срещу 15 които работят на 110% докато не си тръгват или просто нямат избор и стискат зъби защото имат нужда от пари. Запомнете тази фирма сменя нови работници всяка седмица понеже хората виждат това,усещат, че са използвани, виждат как някои хора не вършат нищо, но са подмазени от шефовете и най-болното когато един наркоман с гръб ти дава наставления. Заповядайте в Спееди да бъдете поредните роби на ерсрхията в склада. Ако сте наркоман, нямате ценности и морал, обичате да бъдете командвани от всякакви изроди, метали, отпадъка на обществото, неграмотни наркомани с трикове вие сте перфектния човек.

Николай Георгиев Панайотов който държи офисите на спиди в Сливен е доста некоректен спрямо работниците си, осигурява работниците си на по-ниска заплата и им дава една част от заплатата на ръка което е незаконно и там където работих отдържаха купоните за храна от заплатата което също е незаконно, фирмата е Дорс Експрес в Сливен, тя държи офисите на спиди в Сливен, доста е некоректен.