Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Здравейте интерсно ми е нали всички плювате по фирмата защо поне 1 не си написа името толкова и сте работили затова бях техен служител преди години на Боилата и Бях много доволен махнах се не заради началниците а заради транспорта живея в люлин винаги съм получавал това дето ми е казано като сте прави напишете си имента да видим

Искам да кажа на всеки който има някакви намерения да започне работа в склада на Спиди да не прави тази огромна грешка. Причините са изключително много. Търпите унижение от Антон и госпожа Елица Стоянова която обожава да обижда хората и да ги уволновя за без нищо. Плаща се амбалаж по 200 лв. Търпите студа по цял ден, защото печките през зимата не се пускат докато те седят в фургоните на топло. Работното време не е от 1 до 10 а по скоро от 1 до Бог знае колко часа. Маршрута не е осигурен ако живееш някъде в по крайните квартали. Ако решат да те уволнят или напускаш по някаква определена причина ти налагат глоби за които не си ти отговорен до последния ти ден от предизвестието. Но най-вече не започвайте заради Елица Стоянова както споменах по горе обича да обижда, унижава, да се подиграва и т.н с работниците.

За складовете...
Заплащането ще е много по-малко ако не издържите или ви уволнят. Защото голяма част от парите са в сивата икономика.
Подкрепят коментара преди мен за униженията, кучия студ, проблема с ходенето до тоалетна, заплахите за глоби... при това явно е навсякъде така, не само в Божурище, следователно никога няма да се подобри положението, защото се е вмирисало откъм главата...
А и тази фирма скоро ще фалира, никой няма да работи там...

Здравейте, група! Искам да предупредя всички, които обмислят да започват работа в Спиди, ДА НЕ СЕ ПОДЛЪГВАТ! Особено за склада им в кв. Божурище, където служебен транспорт НЕ Е осигурен, а смяната от 14 до 22,30 е принуждавана да полага извънреден труд, удължавайки работното време до часове, където пътуването обратно с градския транспорт е НЕВЪЗМОЖНО! Арогантно, нагло, скандалджийско отношение от началството; регламентираните почивки не се спазват, заплахи за уволнения и глоби хвърчат наляво и надясно, да не говорим за отиването до тоалетна - едва ли не трябва да искаш разрешение!!! Не се лъжете да почвате в Спиди, отвратително отношение и поведение, и абсурдни условия!

Още на първия ден ме заплашиха с глоба и уволнени дори от самия управител и цитирам "ще те изгоня без да ти платя една стотинка" и то само защото исках да ида до тоалетна. Има, само една почивка която е в 15:00 до 15:30 а друга почивка ако те пуснат. Работиш като роб докато има работа, принуждаваха ме да работя и след полунощ. Осигурен транспорт НЯМА което доведе да се прибирам от Божурище до Кв Сточна Гара пеша по нощите в студ и сняг. Отношението в ужасно, пишат глоби за каквото им хрумне. Ако имате поне малко себеуважение НЕ СЕ ХЕАЩАЙТЕ В СПИДИ!!!

Значи, всеки който почва в Спииди трябва да знае, че работата си е като във всеки склад, студено, проветливо, трябва да се обличаш добре, защото е насред поле в Индустриалната зона, пътя до там и местоположението са добри що годе.
Относно заплащането: Всеки месец се намира причина да те орежат с 100-200 лева. Иначе заплата рядко е над 1000. И това е благодарение на една долнопробна, злобна женичка от цигански произход, която е поставена като Тийм Лидер, и нейните приятелки ги скатава, а другите ги товари с работа. Страшно неблагодарна и противна, но щеш ли още е там. Все още е там защото е лицемерна и се мазни за всичко, но това показва, че шефовете в Пловдив нямат и малка представа какво имат като служетели. Била е 10 години и прави всичко за да си запази жалкото дупенце там, за нея Спииди е всичко, дори живота й. Затова се превзема като собственик на склада и дори самата фирма и командва дори нейните колеги.
Като цяло работата е възможна, ако нея я няма, защото тя предизвиква огромно напрежение и хората си тръгват, почти веднага. Казва се Ангелина Рангелова. С една дума - Гадна е.
Отделно се работи и събота, а понякога въобще не ги изплащат съботите. Шофьорите също се сменят, поне тези които нямат бройка.
Шефовете не прилагат никакъв контрол, особено когато има оплакване. В момента склада на Спииди започва да прилича като склада на Спетема "кафе". (козите барабонки 100% имат по-добър вкуc) Там също беше пълно с цигани и наркомани и сега всичките с изключение на 3-4-ма са изгонени и завода им не работи. Спииди може да тръгне по същия път ако продължи да набира цигани като Тийм Лидера Ангелина. Която е абколютна пръдня и никакъв лидер.

Здравейте,аз съм бивш служител на Спиди,от малко повече от година не съм сред служителите,но държа активна връзка с колегите,на приятелски начала,ежедневно.Бих започнал с това,че фирмата е абсолютно коректна по отношение на заплащането,винаги на 20 число,винаги плаща осигуровки на пълната сума,преведена по картата,винаги задоволително заплащане,без да е изключително,като целия ръководен състав от РМ надолу е впрегнат в постоянното манипулиране и напасване на заплатите,въпреки ежедневните им уверения,че те не зависят пряко от тях.За четири и половина години работа гледах как в последно време всички ползи за работника се премахват или унищожават.За сметка на това хигиената в складовете в София вече е на завидно ниво, дори често се твърди,че минава одит.Вече се почива три пъти на смяна,групово и в определени часове,дори и да не ти се почива тогава-да си почивал.Наблюдава се тенденцията да се гонят работещите кадри,като се измислят всякакви причини,но всичко опира до симпатиите и благосклонността на началници и шефове.С времето стойността на глобите се увеличава,сега за закъснение е 50 лв,иначе другите започват от сто нагоре,което е съвместимо с глобите в Еконт,но там заплатата е 2400 срещу 1500 в Спиди.На Божурище шефовете ги сменяват горе долу на тримесечие,работниците по-често.В Божурище спят в съблекалните в работно време,както е видно от клипове,шестващи в интернет.Базата беше нова,но за съжаление редица неща не работят и са изпочупени и развалени от работници с просташко и нискоинтелигентно мислене,но фирмата само такива може вече да си позволи да наема,даже за складовете в София на позиция сортировач е забранено да се наемат служители с по-високо образование от средно.Навсякъде материалната база страда от отношението на служителите,но то се провокира от отношението на ръководния състав.На позициите Топ мениджмънт се назначават хора,които демонстрират държание,като че ли отговарят само и лично пред Господ и си служат с грозен,циничен и вулгарен език и лошо,дори на моменти грозно отношение към подчинените си.При това положение,да обобщя,ако не ви пука как ви наричат,как се държат с вас и определено обичате да ви навикват и глобяват,освен по време на кампания,ако сте склонни поне веднъж годишно да ви удържат определена сума за липсващ амбалаж,може да постъпите спокойно на работа в някой от складовете в София.А,и не на последно място,в същите складове се използва и мегафон от ръководния състав,та е добре да се снабдите и с лични предпазни средства-антифони,ако искате да запазите слуха си.Успех.

Смятам да почвам работа в склада на Божурище.Изчетох доста коментари и съм на кантар.Нека някой който в момента работи там да сподели дали са верни тези коментари.Също така ме интересува вярни ли са слуховете за глоби и режене от заплатите.

Голяма Мизерия в Слада на Божурище....Разбити Шкафове,Тоалетните са в Окаяно Състояние, Не може да си Измиеш Ръцете и Последствено да си ги Избършеш, защото няма Течен Сапун и Хартия....Да не говорим, че Мръзнеш, като Куче от Разбитите и Развалени Отворени Рампи-МИЗЕРИЯ И ТРАГЕДИЯ Е!!!!!....

Пичьови от село Леденик , област Търновска депотатите предложиха закон непушачите да ползват 2 дни повече годишен отпуск. Ами сега вие като сте там 99 % пушачи как ши я прайм? Ще има масово рязане на вени на пушачи буахаха оня кавал Величко женен пък чука колежките жена му дали знае?

Днес напуснах, защото до Гуша ми дойде да Мръзна в тоя Ветрилник в Божурище.Идваш в 14:00h, а си тръгваш в 22:30-23:00h...Е, колко пъти да вадя от моя джоб Пари за Такси..Никой от Боклуците там не ми го Осребрява...Имало „Организиран Транспорт”-Глупости!...Обещаят ти 1200лв.-Чисто, а не може да Докачиш и 1000лв....Постоянно „Измислени Глоби”...Постоянно Некви Простотии.....На тая Ани(Тим Лидер) Мъжа й не я ли Чука Редовно...Та се Уяжда, Завижда и Злобее в Служителите?!...Страшна Мърша е и не само тя....Ония новия Мангал-Кандидат Тим Лидер-Гроздан Също...СТРАШНИ ТЕМЕРЕЛИ!!!!!Хубаво си Четете Договорите преди да ги Подпишете,защото нищо не Отговаря в Условията на Труд, Работна Седмица, Възнаграждение и т.н
Ебал съм ви Майката на Парите, който Удържате в Формата на Глоби,Липси и Измислени Причини.
Ебал съм ви Майката и на уж Пет Дневната Работна Седмица(Идваме,Работим и в Събота и на Официалните Празници)!...Плащат ти по 3лв. на Час-Няма и за 1-кутия Цигари.
ЗАТОВА НЯМАТЕ ЦЕННИ КАДРИ, РАБОТНИЦИ И КОМАДИРОВАТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ПЛОВДИВ, СТ.ЗАГОРА, ВАРНА И Т.Н
ЩОТО СТЕ „ГОТИНА И КОРЕКТНА Ф.А. В ТОВА БОЖУРИЩЕ!!!!!!...